Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSNeadekvačiai elgęsis Alen Chicco atsidūrė nakvynės namuose: prireikė pareigūnų

Neadekvačiai elgęsis Alen Chicco atsidūrė nakvynės namuose: prireikė pareigūnų

Tomas Alenčikas, geriau žinomas kaip Alen Chicco pakliuvo į bėdą – žinomas atlikėjas nufilmuotas laidoje „Farai“.

Policijai buvo pranešta, kad privačiame vakarėlyje Kaune vienas svečias elgiasi neadekvačiai ir atsisako apleisti klubo patalpas. Apsaugos darbuotojai teigė, kad žinomas vyras elgiasi neadekvačiai.

Šį įvykį užfiksavo TV3 televizijos laidos „Farai“ operatorius. Reportaže teigiama, kad Alen Chicco buvo išprašytas iš privataus vakarėlio, dėl savo elgesio: jis daužė stiklines ir spardė duris.

Atvykus policijai vakarėlio apsaugos darbuotojai ir personalas pageidavo, kad jis vakarėlyje nebesirodytų.

Alen Chicco pareigūnams tvirtino, kad dingo visi jo asmeniniai daiktai, tuo tarpu ir paltas. „Mano paltas atrodo taip… Iš tiesų aš neatsimenu, kaip atrodo mano paltas“, – sunkiai žodžius prie naktinio klubo rinko žinomas dainininkas.

Pareigūnai pasiteiravo, ar vaikinas turės, kur apsistoti svetimame mieste. Sulaukę neigiamo atsakymo pasiūlė socialinę pagalbą – apsistoti nakvynės namuose. „Nuvežkite“, – neprieštaravo jis. Vežamas į nakvynės namus Alen Chicco daužė policijos automobilį ir prašė, kad būtų filmuojamas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -