Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSRaudondvaryje įvyko I-asis petankės turnyras

Raudondvaryje įvyko I-asis petankės turnyras

Vasario 17 d. Raudondvaryje surengtas I-asis petankės turnyras Kauno rajono mero taurei laimėti. Pasveikinti varžybų dalyvius atvyko Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas, savivaldybės tarybos narys Saulius Davainis ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Lukas Beitnaras.

Mišrių trejetų formatu vykusiame turnyre dalyvavo septynios komandos iš įvairių Lietuvos regionų – Kauno, Kauno rajono, Vilniaus, Šiaulių, Birštono, Kražių. Varžybos vyko dengtame, specialiai petankės sportui skirtame manieže, kurį per praėjusių metų vasarą pastatė šios sporto šakos atstovas, Kauno rajono petankės klubo KOMFO prezidentas Ričardas Gaška.

Visos komandos burtų keliu buvo paskirstytos į du pogrupius ir varžėsi dėl teisės dalyvauti pusfinaliuose. Iš „A“ pogrupio pirmąsias dvi vietas užėmė petankės sportininkų iš Šiaulių – Česlovo Turčinsko, Eugenijos Karbočienės ir Ričardo Balčiauskio bei varžybų šeimininkų – Ričardo Gaškos, Kąstyčio Pažemecko ir Gintaro Račkaus komandos. Iš „B“ pogrupio į pusfinalį pateko jungtinė Vilniaus-Kauno komanda, kurią sudarė Jūrius Bruklys, Julija Bruklienė ir Silva Tamošiūnienė bei kauniečių brolių dvynių Audriaus ir Andriaus Masalskių ir raudondvarietės Jūratės Misiūtės trejetas.

Mažajame finale dėl trečiosios vietos savo pranašumą įrodė ,,GiRiKąs“ trejetas (R. Gaška, K. Pažemeckas, G. Račkus), nugalėjęs ,,Broliai ir Ko“ (A. ir A. Masalskiai bei J. Misiūtė) komandą. Po pusfinalių susitikimų į didįjį turnyro finalą pateko Šiaulių ir jungtinė Vilniaus – Kauno komandos. Finaliniame žaidime išaiškėjo šiauliečių komandos ,,Talkša“ pranašumas, kuri ir pelnė pereinamąją Kauno rajono mero taurę. Ne tik turnyro nugalėtojai bei prizininkai, bet ir visi dalyviai buvo apdovanoti išskirtinai šiam renginiui pagamintais medaliais.

Kauno rajono petankės klubo KOMFO informacija bei nuotr.

Daugiau apie kol kas dar neolimpinę petankę.

The post Raudondvaryje įvyko I-asis petankės turnyras appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -