Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaAUTOSkirtumas tarp degalų kainų Lietuvoje ir Lenkijoje mažėja

Skirtumas tarp degalų kainų Lietuvoje ir Lenkijoje mažėja • Teksto dydis:
 • Spausdinti

Vidutinės degalų kainos Lietuvoje spalio 30 d. – lapkričio 6 d. sumažėjo 0,7–0,8 proc. ir artėja prie Lenkijos vidutinių degalų kainų, kurios dabar yra tik 0,05–0,07 Eur/l mažesnės nei Lietuvoje. Degalų kainos Lietuvoje yra 0,094–0,203 Eur/l mažesnės nei Latvijoje ir Estijoje, skelbia Lietuvos energetikos agentūra.

Lapkričio 6-ąją dyzelinas vidutiniškai kainavo 1,545 Eur/l, o vidutinė benzino kaina siekė 1,533 Eur/l. Nuo spalio pradžios Lietuvoje benzinas išlieka pigesnis už dyzeliną – kainų skirtumas šiuo metu sudaro apie 0,01 Eur/l.

Per vieną savaitę benzino vidutinės kainos Lietuvoje ir Latvijoje sumažėjo atitinkamai 0,8 proc. ir 0,1 proc., Estijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje padidėjo 0,9–1,9 procento.

Benzino vidutinė kaina Lenkijoje siekia 1,47 Eur/l ir yra apie 0,05 Eur/l mažesnė nei mūsų šalyje. Palyginimui, Estijoje ir Latvijoje benzino vidutinė kaina yra atitinkamai 1,74 Eur/l ir 1,70 Eur/l.

Dyzelino vidutinės kainos vidutinės kainos taip pat sumažėjo Lietuvoje ir Latvijoje – atitinkamai 0,7 proc. ir 0,2 proc., o padidėjo Estijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje 1,1–3,7 procento.

Dyzelinas Lietuvoje lapkričio 6-ąją vidutiniškai kainavo 1,55 Eur/l – tai 0,09–0,18 Eur/l mažiau už vidutines dyzelino kainas Estijoje ir Latvijoje. Lenkijoje vidutinė dyzelino kaina šiuo metu yra 1,49 Eur/l.

Benzino vidutinės kainos šiuo metu visose lyginamose valstybėse yra 6,0–9,6 proc. mažesnės nei buvo prieš metus, išskyrus Lenkiją, kur vidutinė kaina yra 3,9 proc. didesnė nei prieš 12 mėnesių. Dyzelino vidutinės kainos per pastaruosius metus visose lyginamose valstybėse sumažėjo 11,9–18,4 proc. Per šį laikotarpį degalai daugiausiai atpigo Lietuvoje: benzino vidutinė kaina sumažėjo 9,6 proc., arba 0,16 Eur/l, dyzelino – 18,4 proc., arba 0,35 Eur/l.

Primename, kad per spalį didmeninė benzino kaina sumažėjo 0,07 Eur/l, dyzelino – 0,10 Eur/l. Lapkričio pradžioje, 1–8 d., degalų didmeninės kainos taip pat mažėjo: benzinas atpigo 0,04 Eur/l, dyzelinas – 0,05 Eur/l.

Galerijos


 • Europos taurė: „Wolves“ – „Prometey“ 85:71

  Europos taurė: „Wolves“ …


 • Atsisveikinimas su B. Kuzmicku

  Atsisveikinimas su B. Kuzmicku…


 • Potvynis Kretingoje

  Potvynis Kretingoje…


 • A. Verygos fotografijų paroda

  A. Verygos fotografijų paroda…


 • Kauno Kalėdų eglės kūrimo dirbtuvės

  Kauno Kalėdų eglės kūrimo …


 • KT pradėjo P. Gražulio apkaltos bylą

  KT pradėjo P. Gražulio apkal…


 • T. V. Raskevičiaus pilietinio nepaklusnumo akcija

  T. V. Raskevičiaus pilietinio…


 • Spektaklio „Kai mes būsim jauni“ pristatymas

  Spektaklio „Kai mes būsim j…


 • Muitinės departamente pristatytas tyrimas, kaip prabangūs automobiliai atsiduria Rusijoje

  Muitinės departamente pristat…


 • Izraelio palaikymo akcija

  Izraelio palaikymo akcija…

Daugiau straipsnių

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita