Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSSkydinis namas: ekologiškumas ir patvarumas viename

Skydinis namas: ekologiškumas ir patvarumas viename

Naujausios architektūrinės tendencijos ir nuolat besikeičiantys statybų metodai suteikia vis daugiau galimybių rinkai pristatyti patobulintus gyvenamuosius būstus. Skydinis namas – ne išimtis. Kyla klausimas, kokie skydinio namo privalumai? Šiame straipsnyje, įmonės ,,Megavaras’’ ekspertai pasidalins svarbiausiomis įžvalgomis, apie skydinio namo statybos ypatumus.

Trumpai

Skydinis namas, tai gyvenamasis būstas, pastatytas iš gamykloje pagamintų karkasinių sienų skydų. Šis namas gali būti surenkamas itin greitai, per kelias savaites.

Visi skydiniai elementai gamykloje projektuojami su specialia kompiuterine programa. Tai lemia aukštą kokybės standartą ir patvarumą.

Pirmas toks namas buvo pagamintas Europoje, 1931 m. Nuo 1945 m. skydinių namų statyba ėmė plisti JAV, o Lietuvoje tokio tipo namai statomi jau nuo XX amžiaus 8-ojo dešimtmečio.

 

Privalumai

  • Ilgas tarnavimo laikas

Skydinis namas ypatingas tuo, kad jis gaminamas iš aukštos kokybės medžiagų. Tai lemia patvarumą ir ilgus tarnavimo metus. Statant skydinį namą, visos namo konstrukcijos apskaičiuojamos ir parenkamos taip, kad atlaikytų įvairias stichines nelaimes.

  • Ekologiškumas

Skydinio namo statybai naudojamos patvarios, ekologiškos medžiagos. Šio tipo namuose gali laisvai gyventi alergiški žmonės bei tie, kurie itin vertina gaivų patalpų orą ir vėdinimą.  Statant skydinį namą visiškai nenaudojamos jokios kenksmingos medžiagos ir nelieka šiukšlių.

  • Spartus gamybos procesas

Skydinis namas yra puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori kuo greičiau apsigyventi naujame būste. Kadangi skydinis namas yra gaminamas specialioje gamykloje, konstrukcijų ir skydų tikslumas užtikrinamas greitai bei efektyviai, todėl viską belieka sujungti statybų vietoje. Montavimo procesas užtrunka vos kelias dienas, o tai lemia patogumą.

  • Aukšta garso izoliacija

Skydinis namas statomas taip, kad turėtų gerą garso izoliaciją. Galite būti ramūs, kad būdami namuose negirdėsite pašalinių garsų ir triukšmo.

Apie ,,Megavaras’’

Mūsų įmonėje gaminami ir montuojami skydiniai namai pasižymi aukštos kokybės garantija. Savo pagrindine misija laikome klientų lūkesčių ir svajonių pavertimą tikrove. Kiekvienas užsakovas mums ypatingas, turintis savo poreikius bei svajones. Klientams teikiame visapusį dėmesį ir pagalbą. Neprimetame savo nuomonės, vadovaudamiesi ilgamete patirtimi tik konsultuojame ir patariame. Mes siekiame pastatyti jums idealiai tinkančius ir patinkančius namus, kuriuose gyventi būtų jauku, gera patogu ir šilta, užtikrinti nepriekaištingą kokybę už sąžiningą kainą.

Dirbame tiek su Lietuvos tiek su užsienio klientais, tad esame sukaupę ilgametę patirtį ir žinias.

Skydinis namas – puiki galimybė visiems žmonėms, norintiems kuo greičiau apsigyventi savo svajonių būstuose. Tai yra ekologiškas ir patvarus sprendimas, kuris leidžia džiaugtis patogiu gyvenimu ilgus metus. Jeigu jus domina skydinis namas –  susisiekime. Mūsų įmonėje dirba patyrę ekspertai, galintys pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, už patrauklią kainą. Parašykite mums ir galėsime aptarti jūsų lūkesčius bei rasti geriausią sprendimą.

The post Skydinis namas: ekologiškumas ir patvarumas viename appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -