Sekmadienis, 14 balandžio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSSostinėje nuvarytas „BMW“ automobilis surastas Kaune

Sostinėje nuvarytas „BMW“ automobilis surastas Kaune

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai sulaikė tris asmenis, kurie, kaip įtariama, sostinėje sukčiavimo būdu įgijo automobilį BMW.

Antradienį, kovo 5 d., apie 09.10 val. buvo gautas pranešimas, jog Vilniuje mobiliąja programėle neteisėtai pasinaudojus vyro asmens duomenimis, nenustatytas asmuo, išsinuomavo automobilį BMW. Padaryta turtinė žala siekia apie 40 000 eurų, rašoma Kauno apskrities VPK pranešime žiniasklaidai.

Per itin trumpą laiką – kitos dienos popietę Kauno apskr. VPK pareigūnai apie 16.10 val. Kaune, Užnerio g., pastebėjo ir sustabdė svetimą automobilį BMW vairavusį vyrą (gim. 1981 m.) ir kartu važiavusį keleivį (gim. 1995 m.).

Taip pat sustabdytas ir, kaip įtariama, lydintis automobilis „Mercedes-Benz“, vairuojamas vyro (gim. 1982 m.). Visi asmenys buvo sulaikyti, vyrai yra žinomi policijos pareigūnams.

Šiuo metu Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl sukčiavimo atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 2 d.

Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments