Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSsporto entuziastams Kaune – specialios nemokamo inventoriaus stotelės

sporto entuziastams Kaune – specialios nemokamo inventoriaus stotelės


Atnaujintose Nemuno salos ir Santakos parko sporto erdvėse – dar daugiau patogumų. Nuo dabar kauniečiams, norintiems žaisti krepšinį, tenisą ar tinklinį, nereikės nuosavų kamuolių bei rakečių. Visa tai nemokamai parūpins ten įrengtos inventoriaus pasiskolinimo stotelės.

Paskolins gerai ar raketes

„Kaunas ne veltui vadinamas sporto miestu. Stadionas, halė, sporto aikštynai – profesionalų rezultatams ir jaunųjų talentų ugdymui, o parkuose, kitose žaliose erdvėse dažniausiai renkasi mėgėjai, entuziastai. Svarbiausia, kad visa tai pasitarnauja ne tik miesto grožiui, bet ir sveikesnei, aktyvesnei kauniečių gyvensenai. Tokio tikslo ir siekiame.

Šiltuoju metų laiku sportuojančių – dar daugiau. Tas ypač jaučiama atnaujintuose Nemuno salose ir Santakos parkuose. Nuo dabar čia bus dar daugiau komforto. Pristatome iki dabar neišbandytą naujovę Lietuvoje – sporto inventoriaus stoteles. Jei nemokama paslauga pasiteisins, plėsime ją į kitus mikrorajonus ir didesnius miesto parkus“, – sako Kauno mero pavaduotojas Mantas Jurgutis.

Naujovė leidžia sportuoti net ir neturint tam reikiamo išradėjo. Specialiosios stotelėseese krepšinio ar tinklinio kamuolius, taip pat galima patiems teniso raketes. Trys inventoriaus pasiskolinimo vietos įrengtos Nemuno saloje, viena – Santakos parke.

Tokia paslauga – pirmoji Lietuvoje. Kelios panašios stotelės sėkmingai veikia Vokietijoje ir Latvijoje.

Veikia su išmaniąja programėle

Jei norite pasinaudoti nemokama paslauga, pakanka išmaniuosius įrenginius naudoti mobiliąją programą „Equip Sport“ ir užsiregistruoti.

Savitarnos platformos žemėlapyje, pasirinkus konkrečią stotelę, tereikia ją nufotografuoti. Durelės atsidarys. Pasiskolinus inventorių, būtinai jau uždaryti. Paskolintam inventoriui numatytas valandų limitas.

Daiktus svarbu grąžinti tuo pačiu principu – per programėlę nufotografuojant stotelę ir inventorių padedant į tą lentyną, iš kurios paimta. Tam, kad stotelės nenukentėtų nuo arbasčių ar galimų vandalizmo atvejų, jos įrengtos greta vaizdo stebėjimo kamerų.

Tokią Kauno savivaldybės iniciatyvą įvertino Inovacijų agentūra, skyrusi dalinį finansavimą šioms stotelėms įrengti.

Aikštelių rezervacijos sistema

Pastaraisiais metais ryškiai pasikeitusi Nemuno sala tapo dar didesniu traukos centru. Greta „Žalgirio“ arenos iškilo olimpinių standartų baseinas su SPA erdvėmis. Čia pat atidarymo rudenį laukia „Mokslo salos“ muziejus – jau įsibėgėjo ekspozicijos įrengimo darbai.

Sakuromis gausiai sužydinčias poilsio erdves papildė nauji takai, mažosios architektūros elementai. Jaunuolių tarpe populiarumą netruko pelnyti dviratininkų–ekstremalų kalnelių trasa.

Atnaujinta visa salos aplinka sukurta sporto, sveikatinimo ir laisvalaikio infrastruktūra. Statantiesiems aktyvų laisvalaikį įrengtas po tris krepšinio ir tinklinio aikštelės bei tiek pat teniso kortų.

Tam, kad nesusidarytų gyvos eilės, o nauja ir nemokama sporto infrastruktūra kuo daugiau norinčiųjų, veikia internetinė rezervacijos sistema. Registruoti vartotojų norimą laiką gali pasirinkti svetainėje nemunosala.kaunas.lt.

Ateityje Nemuno salos aikštelėse sportuojantiems kauniečiams numatoma ir daugiau patogumų – planuojama leisti naudotis dušais „Žalgirio“ arenos baseine.

Ryšių su visuomene skyriaus informacijaSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita