Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaAUTOSustojo traukinių eismas: keleiviai laipinami į specialiai užsakytus autobusus

Sustojo traukinių eismas: keleiviai laipinami į specialiai užsakytus autobusus • Teksto dydis:
 • Spausdinti

Dėl geležinkelių infrastruktūros gedimo laikinai stabdomas maršrutais Vilnius–Varšuva, Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai kursuojančių traukinių eismas, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

Kaip teigiama, pirmadienio popietę geležinkelio atkarpoje Vievis–Žasliai įvyko techninis geležinkelio infrastruktūros gedimas – kontaktinio tinklo atramos pažeidimas. Dėl to keičiamas traukinių eismas maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius ir Kaunas–Šiauliai–Kaunas, Vilnius–Mockava–Varšuva organizavimas.

Siekiant kuo mažiau paveikti klientų planus bei užtikrinti būtinąjį susisiekimą, kol vyks infrastruktūros kontaktinio tinklo taisymo darbai, traukinių eismas bus sustabdytas, o šiuo metu dėl infrastruktūros gedimo sustabdytuose traukiniuose esantys keleiviai bus pervežami specialiai užsakytais autobusais.

Bilietų pardavimai į maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Vilnius-Kaunas kursuojančius traukinius yra ir bus sustabdyti iki tol, kol traukiniai vėl galės kursuoti pagal tvarkaraštį. Dėl susiklosčiusios situacijos, galimas kitų tiek traukinių, tiek autobusų išvykimo/atvykimo vėlavimas. Iš pradinių maršrutų Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Vilnius-Kaunas stočių išvykti turintys ir bilietus jau įsigiję keleiviai bus pervežami autobusais iki galinės maršruto stoties.

Šiuo metu pradedami įvykusio infrastruktūros gedimo – pažeistos ir traukinių eismą sutrikdžiusios kontaktinio tinklo atramos – taisymo darbai, dedamos maksimalios pastangos, kad traukinių eismas kuo greičiau galėtų būti organizuojamas įprastai. Tikimasi, kad dyzeliniai, maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai ir Vilnius–Mockava vykstantys, traukiniai vėl pradės kursuoti per artimiausią valandą, elektrinių, maršrutu Vilnius–Kaunas, kursuojančių traukinių eismą tikimasi atstatyti iki antradienio, lapkričio 7 d.

„Atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. „LTG Link“ primena, kad traukiniams vėluojant atvykti į galutinę stotį ilgiau nei 60 min., keleiviai kviečiami kreiptis el. paštu kompensacija@ltglink.lt dėl kompensacijos. Laiške prašoma prisegti kelionės bilietą ir nurodyti banko sąskaitą, į kurią bus pervesti pinigai“, – informavo įmonės atstovai.

Galerijos


 • Futsalo A lyga: „K. Žalgiris“ – „Bruklinas“ 6:1

  Futsalo A lyga: „K. Žalgiri…


 • LKL rungtynės: Vilniaus „Rytas“ – Kauno „Žalgiris“

  LKL rungtynės: Vilniaus „Ry…


 • Atsisveikinimas su žurnaliste D. Rinkevičiūte

  Atsisveikinimas su žurnaliste…


 • „Švyturio“ arenoje – prieškalėdinė mugė

  „Švyturio“ arenoje – pr…


 • Gaisras senelių namuose „Senevita“

  Gaisras senelių namuose „Se…


 • Eurolyga: „Žalgiris“–ASVEL (88:91)

  Eurolyga: „Žalgiris“–AS…


 • „Maisto logistikos centro“ parduotuvės atidarymas Vilniuje

  „Maisto logistikos centro…


 • Laisvės alėja nuvilnijo sielų upė

  Laisvės alėja nuvilnijo siel…


 • Visų Šventųjų diena prie Rokantiškių ir Karveliškių kapinių

  Visų Šventųjų diena prie …


 • Visų šventųjų dieną kauniečiai plūdo į miesto kapines

  Visų šventųjų dieną kauni…

Daugiau straipsnių

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita