Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪST. Čyvas. Čekiukai prieš stadionus? (Video) Kas yra Mukis?

T. Čyvas. Čekiukai prieš stadionus? (Video) Kas yra Mukis?

Gyveno kartą skaidruolizmo ideologai. Ne tik tarnybos finansinės,  bet ir žurnalistinės.  Ką mes pražioplinome, kad dešimtis milijonų pavogė su visu stadionu? Padės lošimų reklamos draudimas?

Nacionalinio antikorupcinio skaidruoliško karo ypatybės – vienų savivaldybių “čekiukai” teisėsaugai svarbūs, o kitų ne. Kas svarbu Kaune ar Alytuje, nesvarbu Kaišiadoryse arba atvirkščiai. Specialiųjų tyrimų tarnyba sako tam rasianti laiko vėliau.

Kokios dar pavardės slepiasi už Stepukonio? Viešojoje erdvėje jau paminėti landsbergiai, Bilotaitė ir kas tik nori. Net pensijoms grėsmė įvardinta. laukiama – kas dar bus?

Nacionalinio stadiono atveju glumina, kad lėšos pavogtos ir praloštos ten, kur rinkėjų pajamos aukštesnės, kaip ir išsilavinimas, o jie ir jaunesni – ieškoma bet ko, kas ir kaip  kas išgelbėtų vagis ir/arba nevykėlius. Taipgi ir/ arba nusikaltėlius prižiūrėtojus valstybės institucijose ir/arba bankuose.

Stepukonis ir praėjusio amžiaus personažas Petrikas (pamenate antrąjį iš EBSW?) kuo jie panašūs?

Internete plinta peticijos, kur sakoma, kad stadiono nebereikia… . Tiesa, ne visi tam pritaria.

 

 

The post T. Čyvas. Čekiukai prieš stadionus? (Video) Kas yra Mukis? appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -