Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSV. Matijošaitis ir Kauno tarybos nariai iš „čekiukų“ skandalo išlipo sausi –...

V. Matijošaitis ir Kauno tarybos nariai iš „čekiukų“ skandalo išlipo sausi – Kas vyksta Kaune


Ketvirtadienį iniciatyvos „Skaidrinam“ autorius ir įgyvendintojas Andrius Tapinas socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbė, kad meras Visvaldas Matijošaitis ir Kauno tarybos nariai iš vadinamojo „čekiukų“ skandalo išlipo sausi. Kaip skelbė naujienų agentūra BNS, Kauno apygardos teismas konstatavo, kad prokurorai pagrįstai nutraukė tyrimą dėl praėjusios kadencijos Kauno miesto savivaldybės tarybos narių išmokų pagristumo ir galimo dokumentų klastojimo.

Visuomenininkas A. Tapinas įraše teigia, kad prokurorams nutraukus privalomą tyrimą, buvo atlikti visi įmanomi teisiniai veiksmai.

„Rašė skundo aukštesniam prokurorui, atmetus rašėm apygardos skundą, atmetus rašėm apygardos ir šiandien gavo skundą dėl neigiamo atsakymo – Kauno apygardos teismas irgi mūsų skundo atmetė.

Tai galutinis verdiktas ir reikia pripažinti, jog Kauno politikų taktika – apsimesti ištiktais amnezijos, raštu pateikti atsakymus, kad neprisimeni, kur rasti pinigų, neprisimeni, nei kada, nei kur važiavai pas rinkėjus, neprisimeni, kuriose degalinėse pylei benziną, o čekių nerinkai, nes nebuvo būtina – suveikė“, – rašo A. Tapinas.

Pasak A. Tapino, Kauno meras ir „Vieningas Kaunas“ turėtų pirkti padėkos tortą konservatoriui Andriui Kupčinskui, nes, anot A. Tapino, būtent jo valdymo metais buvo priimta absurdiška tvarka, kad politikams nereikia atsiskaityti jokių dokumentų, pagrindžiančių gautų pinigų išlaidas.

„Jeigu ne šis sprendimas, Kauno ir Kauno rajono politinis – dabartiniai merai ir dabartiniai ministrai tokie kaip Kairys ar Skaistė turėtų tikrai rimtų problemų“, – įsitikinęs visuomenininkas.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad kitiems šalies merams, kurie sąžiningai nešė „čekučius“, baigiasi ne taip gerai – pirmadienį Kauno apygardos teismas dėl piktnaudžiavimo tarybos nario veiklos skirtomis lėšomis kaltu pripažino Jonavos rajono merą Mindaugą Sinkevičių.

Kaip skelbė naujienų agentūra ELTA, Jonavos vadovas nuteistas dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo ar disponavimo suklastotų dokumentų, turto pasisavinimo, jam skirta 12,5 tūkst. eurų baudą, trejiems metams atimti gali dirbti valstybės tarnyboje.

Taip pat primename, kad po visuomenininko A. Tapino iniciatyvos „Skaidrinam“ ir kilusio skandalo dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, į teisėsaugos akiratį pakliuvo daug savivaldybių.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita