Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTOVartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 227 serija: „Volvo XC60“ įkrovimas, „Tesla“ pardavimai...

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 227 serija: „Volvo XC60“ įkrovimas, „Tesla“ pardavimai vis dar mažėja, Kinijos automobilių įmonės, kurias reikia žiūrėti | Kasdienis važiavimas


Tai yra Kinijos automobilių gamintojai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Kinijos automobilių įmonės, kurias reikia žiūrėti
Kinijos automobilių įmonės, kurias reikia žiūrėti

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį, ar jums reikia automobilio, ar tiesiog retkarčiais pasivažinėjate su draugais, atėjote į reikiamą vietą. Prisijunkite prie Džilės ir Tomo, kai jie sugriauna viską, kas vyksta automobilių pasaulyje. Naujų automobilių apžvalgos, apsipirkimo patarimai, ekologiškas vairavimas, elektromobiliai, klasikiniai automobiliai ir daugybė puikių svečių. Tai „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Turinys

Epizodas: 227

Transliacijos data: 2024 m. liepos 1 d

Svečias: Samas Fiorani

Jill ir Tomas šią savaitę studijuoja daugybę temų. Tomas greitai atnaujino visus apie CDk pasaulinę / platinimo įmonių įsilaužimo krizę, kuri, kaip pranešama, bus išspręsta vėliau šią savaitę. Šeimininkai trumpai aptarė antrąjį „Tesla“ nuviliančių pardavimų ketvirtį, nors numatoma, kad bendras elektromobilių pardavimas augs.

Dar pirmajame segmente Jill ir Tomas kalbėjosi apie „Rivian“ ir „Volkswagen“ sandorį, pagal kurį „Rivian“ greitai uždirbs 1 milijardą dolerių, o vėliau bus pažadėtas papildomas finansavimas, o VW gaus prieigą prie „Rivian“ elektromobilių programinės įrangos architektūros.

Antrame segmente prie Džilės ir Tomo prisijungia Samas Fiorani iš „AutoForecast Solutions“. Samas atnaujino pagrindinius pranešimus apie kelis žymiausius ir labiausiai Vakarų automobilių gamintojams keliančius Kinijos automobilių gamintojus.

Sam pamokoje buvo kūrėjai BYD, Chery, Geely ir Great Wall. Samas perspėja, kad Vakarų automobilių gamintojai atleidžia šiuos sparčiai augančius pasaulinius žaidėjus savo rizika.

Paskutiniame segmente Jill dalyvauja rašybos viktorina, kuriai pavesta rašyti modelių pavadinimus, įskaitant Avanti, Reatta ir Ciera.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -