Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTO2024 Hyundai Kona Limited: apžvalga, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas

2024 Hyundai Kona Limited: apžvalga, kainos ir specifikacijos | Kasdienis važiavimas


2024 Hyundai Kona Limited
2024 Hyundai Kona Limited, Mirage Green
Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalgaTekstas Tom Appel

2024 Hyundai Kona Limited AWD

Specifikacijos

Klasė: Subkompaktiškas krosoveris

Spalva: Mirage Green

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 194

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 27,8 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas B+
Galia ir našumas B
Pritaikyti ir baigti B
Kuro ekonomija B
Vertė A-
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas B+
Aukštas vaikinas B+
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 190 arklio galių 1,6 litro
Variklio tipas Keturi turbokompresoriai
Užkrato pernešimas 8 greičių automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 24/29/26 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Reguliarus

Bazinė kaina: 33 160 USD (neįskaitant 1335 USD paskirties mokesčio),

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Grindų kilimėliai (200 USD)

Kaina kaip isbandyta: 34 695 USD

Už ir prieš

Puikus: Erdvi ir moderni kabina, paprastas valdymo išdėstymas

Geras: Smagu vairuoti, rafinuota kelyje, daug galios

Ne taip gerai: Žymus kainų šuolis 2024 m

Apžvalga

Šiais laikais vaikai auga per greitai. Amerikos jaunuolio nebegali suvilioti chemijos rinkinio paslaptis, nuostabus šeštadienio ryto animacinių filmų patogumas ar kambarį užpildantis aukščiausios klasės komponentų garso sistemų garsas. Deja, šiandien yra „Youtube“, viskas transliuojama ir „Bluetooth“ garsiakalbiai. Pastarasis, priduriu, yra prastas tikro, žudančio stereo aparato pakaitalas.

Mirage Green
2024 Hyundai Kona Limited

Tačiau kaip atrodo, kad šiais laikais vaikai auga per greitai, Hyundai kažkada dailus Kona kompaktiškas krosoveris praleido paauglystę ir pradėjo pretenduoti į rimtą suaugusiųjų darbą. 2018-aisiais JAV pristatyta nebrangi, funkcionali ir įperkama „Kona“ šiek tiek nuėjo iš naujo apibrėžti, ką reiškia ekonomiškas vairavimas.

2024 Hyundai Kona: Pirmasis sukimasis

Prietaisų skydelis, Kabina,
2024 Hyundai Kona Limited

Pakeitimai

Perdarytas 2024 m., Kona dabar važiuoja beveik 2,5 colio ilgio ratų baze nei anksčiau, o masė išaugo 100–200 svarų, priklausomai nuo apdailos lygio. Šis augimo spurtas ateina su nauja, labiau rafinuota asmenybe. Naująja Kona vairuoti yra šiek tiek mažiau smagu, tačiau ji yra daug tobulesnė, ypač su AWD. Daugiau apie tai po minutės…

2024 m. Kona pakeitimai apima:

  • 6 colių ištempimas viso ilgio
  • Patobulinta galinės sėdynės vieta kojoms
  • Atnaujinkite salono apdailą
  • Unikali priekinė dalis, skirta Limited modeliui
  • Pagerinti aerodinamiką
Pavarų selektorius, svirtis, pavarų perjungiklis,
2024 Hyundai Kona Limited

Kainos ir apdailos lygiai

2024 m. „Kona“ grąžins keturis apdailos lygius: bazinis SE (25 645 USD), populiarus SEL (26 995 USD), sportiškas „N Line“ (32 195 USD) ir „premium Limited“ (33 195 USD). Visi jie yra varomi priekiniais ratais, o AWD galima įsigyti už pagrįstą 1500 USD.

Varikliai

147 arklio galių 2,0 litrų variklis yra pagrindinė SE ir SEL modelių jėgainė. „N Line“ ir „Limited“ modeliai yra varomi 1,6 litro keturių turbokompresoriumi, kurio galia siekia 190 arklio galių. Visi 2,0 l varikliai sujungiami su CVT tipo automatine pavarų dėže, o 1,6 litro varikliai komplektuojami su 8 greičių automatine.

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie 2024 m. „Hyundai Kona Limited“ su AWD Mirage Green vairo. Apskritai, mūsų bandomasis automobilis kainavo 34 695 USD.

Kambarys ir komfortas

Nors niekada nesiginčijome dėl „Kona“ priekinės sėdynės vietos, džiaugiamės galėdami pranešti, kad, nors ir techniškai nekompaktiškas, „Kona“ gali pasigirti daug erdvės priekyje ir lengvai pasiekiamas per dideles durų angas. Be to, dėl didelio stiklo kiekio Kona salonas jaučiasi šviesus ir erdvus. Kaip minėta aukščiau, antroje eilėje yra daugiau vietos, nors vis tiek manome, kad bandymas suspausti tris žmones gale turėtų būti paskutinė išeitis.

Valdikliai

„Kona“ prietaisų skydelis ir centrinės konsolės jutiklinis ekranas yra viena konstrukcija, o efektas – tvarkingas efektyvumas. Mes nustatėme, kad jutiklinio ekrano naudojimas yra paprastas reikalas. Visos piktogramos yra didelės ir lengvai atrenkamos, o pati sistema veikia intuityviai.

2024 m. „Subaru Crosstrek Premium“: bandomasis važiavimas

Krovinių zona, krovinių erdvė
2024 Hyundai Kona Limited

Pirmą kartą pastebėtas prekės ženklo „Ioniq 5 EV“, „Kona“ pavarų perjungiklis yra sumontuotas ant vairo kolonėlės ir veikia paprastai sukant kotelių galiuką. Nors iš pradžių tai gali atrodyti keista, jau po trumpo laiko jis pradeda jaustis normaliai, todėl vertiname, kad centrinėje konsolėje nėra netvarkos.

Be to, tiems, kurie nori, „Bose“ prekės ženklo garso sistema, kuri yra standartinė „Limited“, yra didesnė už savo svorio kategoriją. Šis autorius ypač vertina sistemos ištikimą klasikinio amžiaus vidurio džiazo atkūrimą.

Galinės sėdynės taip pat yra draugiškos, nes jas lengva įlipti ir išlipti, daug erdvės keliams ir galvai. Kabinos medžiagų kokybė yra padori ir tinkama klasei, tačiau galbūt ne tokia aukščiausios kokybės, kokia yra kituose „Hyundai“ gaminiuose. Beje, „Kona“ kabina atrodo švari ir moderni. Ir mes vertiname šiek tiek automobilių interjero minimalizmo.

Važiavimas ir valdymas

Kelyje Kona ir toliau daro įspūdį. Įdomi technikos dalis: AWD modeliuose sumontuota sudėtinga kelių svirčių galinė pakaba, kuri vietoj parduodamos sijų sistemos, esančios priekinių ratų pavaros pavyzdžiuose. Nors dar neįvertinome priekyje varomo Kona, likome labai sužavėti važiavimo ir valdymo su AWD bandomuoju automobiliu. Įvertinkite pakabą, tylų saloną ir patogias sėdynes už šio mažo Hyundai draugišką požiūrį į ilgas keliones.

Galia ir našumas

Ir nors „Kona“ nėra galios kamuoliukas tiesioje linijoje, mažasis variklis su turbokompresoriumi ir 8 greičių automatinė pavarų dėžė puikiai dera ir užtikrina naudingą galią bet kokiu greičiu. Droselio reakcija važiuojant mažu greičiu buvo labai gera, o galios toli nuo sustojimo pakako atitraukti nuo eismo. Taip pat „Kona“ suteikia pakankamai galios, kad būtų galima be rūpesčių pereiti ir sujungti.

Pastaba: mes neatrinkome atnaujintos „Kona“ su 2,0 l varikliu ir jo CVT automatine pavarų dėže, tačiau perspėjame, kad rimti pirkėjai vertina transporto priemonę ilgesniam bandomajam važiavimui. Įsitikinkite, kad radote pakankamai galios ir pavaros tobulinimo.

Apžvalga

Mes pasigendame mažesnės, šiek tiek niūresnės senosios Kona, tačiau atnaujintas 2024 m. pavyzdys yra puiki laiptelių transporto priemonė tiems, kurie jau naudojasi Kona, ir labai graži startinė / priemiesčio transporto priemonė naujokams prie prekės ženklo. Be to, Kona yra pakankamai rafinuota, kad užtikrintų ilgalaikį komfortą. Taip, vaikas greitai užaugo, bet mes žinome, kuo ji tapo.

2024 m. Chevrolet Trailblazer RS: apžvalga, kainos ir specifikacijos

Profilis, Mirage Green
2024 Hyundai Kona Limited

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

2024 Hyundai Kona Limited Pictures

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 m. „Volkswagen Taos SEL“: apžvalga, kainos ir specifikacijos

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 226 serija: pardavėjas įsilaužė į košmarą, „New Camry“, prabangus važiavimas bekele

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -