Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio: 5 puikūs dalykai (Peržiūra su kainomis...

2024 m. Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio: 5 puikūs dalykai (Peržiūra su kainomis ir specifikacijomis) | Kasdienis važiavimas


2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio
2024 m. Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Verde Monrealyje (2200 USD spalvų pasirinkimas)

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio specifikacijos

Klasė: Aukščiausios kokybės kompaktiškas krosoveris

Spalva: Verde Monrealis

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 147

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 17,2 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas B-
Galia ir našumas A
Pritaikyti ir baigti B+
Kuro ekonomija C
Vertė C
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas B-
Aukštas vaikinas B+
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 505 arklio galių 2,9 litro
Variklio tipas Turbokompresorius V6
Užkrato pernešimas 8 greičių automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 17/23/19 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Premija

Bazinė kaina: 87 300 USD (neįskaitant 1595 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Specialūs dažai (2200 USD), „Quadrifoglio“ paketas (700 USD), dviejų stiklų stoglangis (1485 USD)

Kaina kaip isbandyta: 93 360 USD

Greiti hitai

Puikus: Neabejotinas buvimas, labai smagu vairuoti

Geras: Erdvi ir gerai įrengta kabina, netikėtos greitkelio manieros

Ne taip gerai: Šiek tiek garsus, šiek tiek brangus

Tomas Apelis

Yra veidmainiška tiesa apie automobilių žiniasklaidą – galbūt jūs tai jau žinote – ir norime, kad jūs, vartotojas, pirktumėte transporto priemones, kurių niekada nepirktume. Taip yra dėl kelių priežasčių: pirma, jei nepirksite šių automobilių ir sunkvežimių, automobilių gamintojai gali nustoti juos gaminti ir mes niekada nebeturėsime galimybės jais važinėti. Taip pat – ir tai svarbu – mūsų širdžiai naudinga žinoti, kad yra vartotojų, norinčių atsisakyti pagrindinių vertybių principų, įskaitant kainą ir praktiškumą, ir įsigyti transporto priemonę, kuri juos tiesiog džiugina. Dėl šios priežasties, drąsus automobilių pirkėjas, sveikiname jus ir taip pat pavydime. Tačiau prašau, kad ir ką darytumėte, ir toliau pirkite šaunius, keistus ir nepaprasto segmento automobilius.

2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio
2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Labai norėtume, kad įsigytumėte krosoverį: „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“. Stelvio, kaip tikriausiai žinote, yra kompaktiškas krosoveris, persmelktas nemažai itališko charakterio. Netgi žemesnės komplektacijos, mažasis Alfa ute įsibėgėja su įspūdinga energijos doze, o rankenos pasižymi šiai kategorijai nebūdingu atletiškumu. „Stelvio“ salone, nepaisant apdailos lygio, gausu odinių ir kokybiškų apdailos elementų, kurie padeda atskirti krosoverį nuo įprastesnių pasiūlymų. Iš tiesų, Stelvio jaučiasi neabejotinai egzotiškai.

„Stelvio“ yra toks pat brangus kaip ir be galo brangus – ypač su Quadrifoglio apdaila ir dažyta „Verde Montreal“, tačiau mes, žiniasklaida, labai norime, kad jūs jį nusipirktumėte. Norime, kad darytumėte tai, ko patys nesame nei pakankamai drąsūs, nei turtingi, t. y. visapusiškai suvokti, kas gali būti automobilizacija, jei gyvenate be socialinių, finansinių ir sutuoktinių pasekmių ir tikriausiai turite tris ar keturis – automobilio garažas.

Nors ir sveria pastabos apie tai, kodėl „Stelvio“ neturėtų būti jūsų pirmasis (ar antras, ar trečias) pasirinkimas kitam šeimos krosoveriui, norėtume su jumis pasidalinti priežastimis, dėl kurių tikrai turėtumėte eiti ir išsinuomoti „Stelvio“ šiandien arba rytoj. , naujausias. Nes, pažadu jums, jei automobilių rašytojai nebūtų prisirišę prie vartotojiškos praktiškumo ir vertės religijos, ir jei būtume geriau apmokami, daugelis iš mūsų dirbtų savo Stelvio Quadrifoglio.

Klausykite mūsų podcast'o apžvalgos apie Alfa Romeo Tonale

2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio
2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

5 šaunūs dalykai apie 2024 m. „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“.

It's Alive (varos pavara)

2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio
2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Neretai automobilių gamintojai po sportinės transporto priemonės gaubtu pakiša didelį, galingą variklį ir vadina tai diena. 2,9 litro „Stelvio Quadrifoglio“ variklis su turbokompresoriumi nėra ypač didelis, tačiau 505 arklio galių – tikrai stiprus. Tikra Alfa forma – mažasis V6 garsina savo garsą, kurį galima išgirsti ir pajusti.

Nors ir nerafinuotas, galingas variklis rėkia, kai iki galo nuspaudžiamas dujų pedalas, o efektyvi 8 greičių automatinė pavarų dėžė išlaiko tą galią greitai ir ryžtingai perjungiant pavaras. Nereikia nė sakyti, kad pravažiavimo ir susiliejimo manevrai atliekami ne tik lengvai, bet ir yra svarbiausi bet kurios kelionės į darbą ir atgal momentai.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad mūsų pastebėtą 17 mpg našumą galima nesunkiai pagerinti, darant prielaidą, kad šios variklio sirenos daina jūsų nevilioja per daug.

Tai gyva (tvarkymas)

Šis autorius daug laiko praleido vėlai verkšlendamas dėl vairavimo jausmo trūkumo aukščiausios kokybės transporto priemonėse, suprojektuotose ir parduodamose kaip smagu vairuoti. Iš tiesų, dauguma automobilių ir krosoverių – neatsižvelgiant į kainą ar numatomo sportiškumo lygį – mažai jaučiasi kelyje arba neduoda atsiliepimų per vairą. Kaltinkite vairo stiprintuvą su elektriniu stiprintuvu, vairo sistemas ir rinkos tyrimus, kurie automobilių gamintojams rodo, kad klientai iš tikrųjų nori negyvos vairavimo pojūčio.

Geros naujienos: „Stelvio Quadrifoglio“ suteikia vairuotojams ne tik prasmingą vairavimo grįžtamąjį ryšį, bet ir puikų kelio pojūtį, bet ir sujungia vairavimą su puikia važiuoklės dinamika ir įspūdingu stabdžių pojūčiu. „Quadrifoglio“ atnaujinimai žymiai sustiprina bazinio „Stelvio“ sportinį charakterį.

Klausykite mūsų podcast'o apžvalgos apie Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Tai Aline (dizainas)

Keturračio išmetimas, Stelvio
2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Nors „Stelvio“ yra maždaug tokios pat formos, kaip ir dauguma kitų mažų krosoverių, jo agresyvus grotelių dizainas, gilių kontūrų kėbulas, šaunios variklio dangčio ventiliacijos angos ir beprotiški kelių ratų ratai kartu pakelia „Alfa Romeo“ į kažkuo daugiau nei kasdienį transportavimą.

Mūsų bandomasis automobilis atvažiavo į Verde Monrealį, kurio spalva sukasi kiekviename šviesofore. Viduryje Alfa pakeitė Verde Montreal į Verde Fangio, panašų atspalvį su tik mėlynos spalvos atspalviu.

Tai pagrįsta

Nepaisant ekstravertiško charakterio, Stelvio Quadrifoglio iš tikrųjų yra tinkamas, visiškai veikiantis mažas krosoveris. Iš esmės jis yra erdvus priekyje – su labai patogiomis sėdynėmis – pakankamai erdvus antroje eilėje ir puikiai važiuoja tarpvalstybiniu keliu. Be to, „Quadrifoglio“ EPA įvertintas maždaug 28 mpg greitkelyje, o tai nėra blogai AWD krosoveriui su daugiau nei 500 arklio galių burbuliuojančiu po variklio dangčiu. O, o dėl burbuliavimo, mūsų žalioji Alfa greitkelyje nėra tokia tyli, kaip, tarkime, BMW X3 ar Lexus NX.

Tai Unikali

Praėjusiais metais „Stelvio“ JAV parduota mažiau nei 8000. Taigi, jūs nepamatysite savęs ateinančio ir einančio užmiesčio klube ar vyno ir sūrio parduotuvėje. Nežinome, kiek procentų tų pardavimų sudarė Quadrifoglios arba kiek buvo kažkokio beprotiško žalio atspalvio, bet manome, kad jūsų Stelvio bus vienintelis toks už mylių. Ir ar retumas nėra prabangaus automobilio lygties dalis?

Bandomasis važiavimas: 2023 m. BMW X1

Verde Monrealis
2024 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 m. „Alfa Romeo Tonale Veloce“: bandomasis važiavimas

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as, 183 serija: „Mylimas Nissan Ariya“, prekybos centrai apima „ChatGPT“, „Alfa Romeo Tonale“ vairavimas

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita