Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSFutbolo čempionato karštinė aukščiausią tašką: „Volfas Engelman“ bravore prieš objektyvą stojo didžiausias...

Futbolo čempionato karštinė aukščiausią tašką: „Volfas Engelman“ bravore prieš objektyvą stojo didžiausias sirgaliai


Futbolo aistruoliams nekantriai laukiant birželio viduryje startuosiančio Europos futbolo čempionato „EuroCup 2024“, „Volfas Engelman Nealkoholinis“ jau tradicinę iniciatyvą – trečią kartą įmones reklamuojasi jos darbuotojai, kurie energija plūstančioje fotosesijoje įsiamžino vilkimo atpalaidavimo futbolo komandų marškinėliai.

Pasak „Volfas Engelman“ rinkodaros vadovo Manto Matukaičio, reklaminei fotosesijai pasirinkti ne veltui – esą būtent jie geriausiai įkūnija visą bravoro dvasią bei įmonės stiprybę, o ir patys noriai fotografuojasi, nes ne vienas jų – užkiet futbolo gerbėjas, rašoma „Volfas Engelman“ pranešimas žiniasklaidai.

„Ši nuotaikinga fotosesija kelių pastarųjų čempionatų metu skiriama mūsų darbuotojams, kurie, tapę reklaminiais veidais, išdidžiai užsivelka savo mylimų nacionalinių komandų marškinėlius, išsipiešia rankas, veidus. Tačiau palaikome visas komandos ir pasipuošiame visų dalyvaujančių šalių atributika. Taip ne tik parodome, kaip entuziastingai laukiame artėjančio čempionato, – nuotraukose atsispindi ir tai, kad ne viena mūsų kolegų darbovietėje sieja meilė futbolui“, – sako M. Matukaitis.

Pasak rinkodaros vadovo, tiek jam, tiek bravoro darbuotojams futbolo yra daugiau nei tik žaidimas. „Tai universali kalba, kuri suartina žmones. Futbol grožis mūsų gyvenimui suteikia cinkelio, vasaromis, kai viskas sulėtėja, tai dažnai tampa pačiu laukiamiausiu įvykiu. Linkiu sulaukti fantastiško čempionato, kurio akimirkos atmintyje įstrigs ilgam“, – teigia jis.

Fotosesijoje darbuotojai apsivilko visų 24 turnyre žaisiančių komandų marškinėlius. Savo aistra šalių rinktinėms išsiskyrė bent keturi jų, pasirinkę Nyderlandų, Anglijos, Ispanijos ir Kroatijos komandų marškinėlius.

„Kiek save atsimenu, visada buvau didžiulis olandų futbolo gerbėjas – jų puolimo stiliumi ir komandos istorija tiesiog negali nesižavėti. Tiesa, jų į viršų keltą titulą pamena nebent užkietėję aistruoliai, nes tai nutiko dar 198 metais. Viliuosi, kad šių metų turnyre galėjo nužygiuoti toli, o „skrajojantys olandai“ akį glostys savo unikaliu žaidimu“, – dalijasi „Volfas Engelman Galerijoje“ dirbantis Gintaras Čiupas.

„Ištimi Anglijos futbolo populiariai populiarių metų gyvena ne trofėjais, o nebent turtinga, bet jau sena istorija. pirmąją čempionatą traukiama daina „Futbolas sugrįžta namo“) šią vasarą tikrai gali išsipildyti – šių metų komanda yra nuostabios sudėties, o ir lažybininkų favoritai laimėti įvardijami būtent anglai. Todėl tikiu, kad jie turi puikią galimybę pagaliau parvežti „futbolą“ namo“, – prognozuoja Kauno regiono prekybos vadovas Jonas Rimkus.

„Pripažįstu, kad įprasta arba mylėti, arba nekęsti Italijos rinktinės. Tačiau manęs tikrai nepalieka abejingo dinamiško jų žaidimo ir vieni garsiausių žaidėjų pasaulyje. Jų futbolo stilius gražus galbūt ne visų akiai, tačiau pripažinkime – ilgametės futbolo tradicijos ir aistra futbolui tiek aikštelėje, tiek už jos ribų užkrečia, – teigia vyresniojo prekybos atstovų įmonėje dirbantis Edgaras Portnovas.

„Kroatijos kelionė per pasaulio taurės turnyrą buvo išties fenomenali. Tokiu atkaklumu ir meistriškumu, kiek paskutiniu metu demonstruoja kroatai, gali pasigirti tik reta nacionalinė komanda. Be abejo, noro laimėti neužtenka, visi atvyksta stipriausių pajėgumų, o ir prognozuojama likti ant dešimtuko ribos. Tačiau galvoju, kad jie gali vėl tapti čempionato juoduoju arkliuku“, – spėlioja telemarketingo vadybininkė Kristina Kulkienė.

M. Matukaitis taip pat pasidalijo „EuroCup 2024“ čempionato prognozėmis.

„Neabejoju, kad šią vasarą išvysime netikėtų rezultatų, ypač kai tolesniuose etapuose viską lemia vienos rungtynės – blogų dienų pasitaiko ir geriausios komandos. Galvočiau, kad Anglija turi nemažus šansus pagaliau iškovoti titulą, ypač stebint dabartinę žaidėjų formą ir pavardes rinktinėje. Tačiau nereikia nuvertinti ir „antrojo ešelono“ komandų, tokių kaip Kroatija, nes jos tikrai turi potencialo „įkąsti“ lyderiams ir visus vėl nustebinti“, – mano jis.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita