Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. Chevrolet Equinox EV: pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas

2024 m. Chevrolet Equinox EV: pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas


2024 m. Chevrolet Equinox EV RS
2024 m. Chevrolet Equinox EV RS

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalgaMano vertinimu, 2024 m. „Chevrolet Equinox EV“ yra beveik tobulas elektrinis visureigis. Nuo asortimento iki važiavimo dinamikos iki bendro komforto – šis naujas kompaktiškas EV visureigis patikrina daugumą dėžių, kurių galbūt norėsite. Ir net atrodo gerai.

Daugiau elektromobilių naujienų ir apžvalgų

Nors Equinox EV perima tam tikras stiliaus užuominas iš savo benzininio brolio, jis turi unikalų priekinį ir galinį stilių bei aerodinamiškesnį profilį. Nepaisant to, jis ne iš karto šaukia: AŠ EV! Atrodo (pamiršk mintį) normalu.

2024 m. Chevrolet Equinox EV RS
2024 m. Chevrolet Equinox EV RS

Interjere daug dėmesio skiriama detalėms ir jis yra gražiai išdėstytas. Be to, priešingai nei populiarus EV dizaino motyvas, kai visi valdikliai įdedami į ekraną, Equinox EV turi rankinius ŠVOK valdiklius ir tikrąjį garsumo rankenėlę. Tai puikus technologijų ir tradicijų derinys, dėl kurio šis kompaktiškas visureigis yra elegantiško stiliaus ir jį lengva naudoti.

2026 m. Rivian R3: netrukus

2024 m. Chevrolet Equinox EV RS
2024 m. Chevrolet Equinox EV RS

2024 m. „Chevrolet Equinox EV“ galima įsigyti su priekinių ir visų ratų pavara. Tai reiškia, kad yra dvi diapazono parinktys ir dvi skirtingos galios. Su FWD modeliais gausite mažiau galios, bet daugiau veikimo diapazono, o su AWD (eAWD) modeliais – mažiau, bet daugiau galios. Konkretūs skaičiai kiekvienam yra tokie:

  • FWD: 213 AG, 236 svarų pėdų sukimo momentas, nuo 0 iki 60 mylių per 8,0 sekundžių, 319 mylių nuotolis
  • eAWD: 288 AG, 333 svarų pėdų sukimo momentas, 0–60 mylių per valandą greitis per 6,0 sekundės, 285 mylių nuotolis

Abi transporto priemonės, kurias vairavau, buvo FWD modeliai, ir, nors jūs žiūrite į žymiai mažiau arklio galių, šis agresyvus Čikagos vairuotojas turėjo daug pastangų. Jis puikiai startavo be linijos ir buvo maloniai greitas greitkelyje pravažiuojant manevrus. Jis nebuvo „beprotiškai greitas“ kaip „Tesla“ ar „WOW“ greitas, kaip „Silverado“ elektromobilis, bet jautėsi gerai. Be to, santykinai žemas svorio centras suteikė Equinox EV greitkeliui įspūdį, o dėl kompaktiško dydžio jis buvo nepaprastai judrus. Ir tada, kai žiūrite į FWD ir eAWD modelių asortimentą, atrodo, kad visos detalės patenka į savo vietas.

2024 m. „Chevrolet Equinox EV“ yra vienas iš tų retų elektromobilių, kurie gali būti vienintelė žmogaus transporto priemonė, ypač jei tas asmuo namuose turi įkroviklį. Tai puikiai tiks važinėjant mieste. Jį lengva pastatyti lygiagrečiai, jis telpa ankštose erdvėse ir turi daug užtrauktukų agresyviam miesto pagreičiui. Kita vertus, su 285–319 mylių nuotoliu, tai gali būti automobilis, skirtas kelionei. Be to, jis gali greitai įkrauti 150 kW nuolatinės srovės ir gali padidinti 77 mylių atstumą per 10 minučių. Taigi net žiemą, kai šaltis gali apriboti akumuliatoriaus veikimą, šis kompaktiškas EV visureigis turėtų nuvežti jus ten, kur reikia.

2023 m. „Ford Mustang Mach-E Premium“: bandomasis važiavimas

2024 Chevrolet Equinox EV LT, little caesars arena
2024m. Chevrolet Equinox EV LT

Žiniasklaidos peržiūros vairavimo metu praleidau laiką perjungdamas važiavimo vienu pedalu lygius, kurie iš esmės skiriasi nuo įprasto dujomis varomo automobilio jausmo iki visiško stabdžio nenaudojimo. Man asmeniškai patinka važiavimas vienu pedalu, moduliuojant pagreitį ir lėtėjimą naudojant tik vieną pedalą, bet suprantu, kaip žmogus, kuris galbūt nėra susipažinęs su elektromobiliais, norėtų, kad jis galėtų važiuoti kaip įprasta. Tačiau vieno pedalo paspaudimas „Equinox EV“ yra tikrai gerai atliktas.

Kai susipažinsite su 2024 m. „Equinox EV“ techninėmis funkcijomis, čia taip pat yra daug gerų dalykų. Šioje transporto priemonėje yra laisvų rankų įrangos užvedimas, o tai reiškia, kad jūs prieinate prie jos, o durų rankenos atsidaro automatiškai, kad būtų atrakinta, tada tereikia atsisėsti ir užvesti automobilį ant stabdžio. Tai reiškia, kad jis išsijungia, kai jūs taip pat paliekate sėdynę. Tačiau yra rankinis variantas informacijos ekrane norėdami išjungti transporto priemonę arba paleisti ją 60 minučių išvažiavę.

Kalbant apie saugos technologijas, „Equinox EV“ turi daugybę jų – ir daug jų yra kiekvienoje transporto priemonėje. Į standartinį „Chevy Assist“ saugos komplektą įeina automatinis avarinis stabdymas, sekimo atstumo indikatorius, įspėjimas apie susidūrimą priekyje, priekinio pėsčiojo stabdymas, išlikimo juostoje pagalba su įspėjimu apie nukrypimą nuo eismo juostos ir automatinės tolimosios šviesos. Kitos standartinės pagalbos vairuotojui funkcijos apima sankryžoje esantį automatinį avarinį stabdymą, galinio pėsčiojo įspėjimą, šoninį dviratininko įspėjimą, adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, atbulinės eigos automatinį stabdymą, galinį kryžminį stabdymą ir aklosios zonos stebėjimą. Ir lyg to būtų negana, papildomos funkcijos apima „Super Cruise“ pusiau autonominį vairavimą ir patobulintą automatinę parkavimo pagalbą (ty transporto priemonė stovės už jus).

2023 m. Hyundai Ioniq 5: 5 puikūs dalykai

2024m. Chevrolet Equinox EV LT
2024m. Chevrolet Equinox EV LT

Technologijų srityje jūs neturite „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“. Vietoj to, „Chevrolet“ pasirinko „Google“ operacinę sistemą, kuri blokuoja telefono atspindėjimo sistemas, todėl norėdami pasinaudoti programomis pagrįstomis funkcijomis ekrane esančioje informacijos ir pramogų sistemoje, turite sukurti. ir prisijunkite prie savo „Google“ paskyros automobilyje. Kai susiesite telefoną, ekrane pasirodys nauji tekstiniai pranešimai, kuriuos galėsite žaisti, bet neturėsite prieigos prie ankstesnių teksto pranešimų ar balso pašto.

Jei gyvenate „Apple“ aplinkoje, taip pat galite susieti telefoną ir naudoti „Siri“ tekstiniams pranešimams skaityti ar „Apple“ muzikai leisti, tačiau viskas yra šiek tiek gremėzdiška, jei norite atlikti visus „Apple“ dalykus neliesdami telefono. Man asmeniškai tai nepatiko, bet „Android“ naudotojai tikriausiai neprieštaraus ir bus tokių „Apple“ vartotojų, kuriems „Equinox EV“ patiks pakankamai, kad susidorotų su šiuo nemalonumu. Aš turiu galvoje, negaliu pakankamai pabrėžti, kad tai gana puiki transporto priemonė.

Šiuo metu 2024 m. Chevrolet Equinox EV galima įsigyti su 2LT, 2RS, 3LT ir 3RS komplektacijos lygiais, o bazinis, bazinis 1LT bus prieinamas 2024 m. pabaigoje. Pateikiame trumpą apdailos ir kainų informaciją, į kurią įeina 1 395 USD mokestis už FWD modelius:

1LT (TBD): Apima rankines priekines sėdynes, 17,7 colio informacinį ir pramoginį ekraną, „Google“ operacinės sistemos, 11 colių skaitmeninio vairuotojo bloko, 19 colių į mašiną nukreiptus aliuminio ratus.

2 LT (43 295 USD): Pridedamos 8 kryptimis elektra reguliuojamos sėdynės, šildomos priekinės sėdynės, šildomas vairas, juodos arba pilkos spalvos salono parinktys, priekinė LED šviesos juosta, stogo turėklai, elektra valdomos bagažinės durys, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, 360 laipsnių kamera, galimas Super Cruise, galimas panoraminis stoglangis.

2RS (44 795 USD): Pridedamas plokščias dugnas vairas, 21 colio aliuminio ratlankiai, šildomi išoriniai veidrodėliai, galimas juodas stogas, galimas Super Cruise, galimas panoraminis stoglangis.

3 LT (45 295 USD): Pridedamos ventiliuojamos priekinės sėdynės, šildomos galinės kraštinės sėdynės, dviejų zonų klimato kontrolė, šildomi valytuvai, galimas Super Cruise, panoraminis stoglangis.

3RS (46 795 USD): Pridedama juoda su raudonais akcentais arba raudona salono parinktis, šildomas plokščiadugnis vairas, galimas Super Cruise, galimas panoraminis stoglangis.

Atsižvelgiant į tai, kad 2024 m. „Chevrolet Equinox EV“ gali pasinaudoti visu federaliniu mokesčių kreditu, tai tampa daugybe elektromobilių su daugybe puikių funkcijų už palyginti prieinamą kainą.

Taigi, grįžkime į pirmąją šios apžvalgos eilutę: kas padarytų tai tobulu elektriniu visureigiu? IMHO: Apple CarPlay. Iš tiesų, išskyrus šios man reikalingos technologijos trūkumą, „Equinox EV“ neradau nieko blogo – nei kaip kompaktiškas visureigis, nei kaip elektrinė transporto priemonė.

Honda 0 serija: 2024 CES

2024 m. Chevrolet Equinox EV RS
2024 m. Chevrolet Equinox EV RS

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Džilę „Twitter“.

2024 m. Chevrolet Equinox EV galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2025 m. „Chevrolet Equinox“: pirmasis žvilgsnis

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 222 serija: 10 000 USD elektrinės transporto priemonės, „Genesis GV80“, Amerikos pasirengimas pirkti kiniškus automobilius

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita