Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiPrincas Williamas ir santykių tranzitas iš Saturno ir Neptūno Žuvyse

Princas Williamas ir santykių tranzitas iš Saturno ir Neptūno Žuvyse


Daugelis iš jūsų buvo labai sužavėti, kai pasidalinau apie laiką ir Princesė Catherine diagramą apie ligą prieš kelis mėnesius.

Kita diagrama, kurią tada žiūrėjau, buvo jos vyro princo Williamo diagrama. Pažvelkime į du iliustruojančius jo perėjimus, kurie gali parodyti spaudimą ar stresą, susijusį su santykiais arba sutuoktiniu / ilgalaikiu partneriu.

Princas Williamas turi 27 Šaulio kilminguosius, todėl 27 Dvyniai yra jo palikuonys. Tai taip pat pabrėžia Merkurijus – svarbią planetą, kurią reikia stebėti santykiuose. DSC valdovas yra planeta, kuri atstovauja ir jūsų partneriui, ir jūsų santykių tendencijoms.

Princas Williamas Merkurijus turi 8 metų Dvynius visas ženklas 7th namas.

Paprastas laiko nustatymas naudojant tranzitus: Neptūnas kvadratuoja Asc/Dsc ašį

Šiame pavyzdyje rodau paprastą tranzito laiko nustatymą, kuris yra vienas iš labiausiai prieinamų būdų nustatyti ir nustatyti bendrąsias tendencijas bei diagramos pokyčius. Jei norite sužinoti daugiau apie tranzito laiko tendencijas, jums patiks mano internetinis tranzito astrologijos kursas.

Dar 2023 m. gegužės mėn. tranzitas Neptūnas pradėjo aktyvuoti 27 Žuvys, suformuodamos kvadratą prie princo Williamo Asc/Dsc ašies. Tranzitas iš Neptūno paprastai būna ilgesnis ir trunka nuo 10 mėnesių iki 2 metų.

Kadangi Neptūnas du kartus stovės ties 27 Žuvys – pirmą kartą 2023 m. viduryje ir galiausiai 2024 m. pabaigoje, bet kurio kintamo ženklo tranzitas iš Neptūno į 27 laipsnius yra ilgesnėje pusėje.

Princo Williamo tranzitinės Neptūno aikštės Asc/Dsc ašis buvo aktyvi nuo 2023 m. gegužės iki rugpjūčio, vėl 2024 m. kovo mėn. / balandžio pradžioje ir paskutinį kartą bus aktyvi nuo 2024 m. spalio mėn. iki 2025 m. vasario pradžios. , beveik dveji metai.

Neptūno tranzito pagrindai

Ką Asc/Dsc ašies Neptūno kvadratas gali atnešti į priekį?

Sumišimas. Netikrumas ir daug jausmų, nerimo ar rūpesčių santykiuose ar šalia partnerio. Tai gali būti rodoma kaip jūsų partneriui būdinga problema arba kaip aprašomoji tema apie pačius santykius šiuo laikotarpiu.

Gali būti svarbus papildomas lankstumas ir lėtesnis tempas, pavyzdžiui, dirbant mažiau. Taip pat galima pabrėžti užuojautą ir atleidimą

Neptūno kvadratas tarp Asc/Dsc ašies nebūtinai reiškia, kad partneris suserga, tačiau tai yra viena iš galimybių. Neapibrėžtumas dėl partnerystės planavimo, nežinojimas, kada ką daryti ar ką pasakyti, gali būti Neptūno aikštės Dsc dalis.

Tikėtina ir jausmų antplūdis ar padidėjęs jautrumas. Dar viena šio Neptūno tranzito išraiška būtų partneris, kuris yra mažiau pasiekiamas dėl emocinių dalykų arba dėl gyvybingumo, susikaupimo ar polėkio stokos.

(Atkreipiu dėmesį, kad šis tranzito aspektas taip pat turės įtakos Ascendanto ir princo Williamo tapatybės jausmui, asmenybei ir pan. Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsiu santykių temoms.)

Taigi šiuo metu santykiai ar princo Williamo partnerė yra nestabili, nėra tvirta ar stabili.

Saturno kvadratas Merkurijus + DSC valdovas: spaudimas arba iššūkiai, susiję su santykiais

Be to, princas Williamas taip pat turi tranzitinį Saturną Žuvų kvadrate Merkurijus Dvyniuose, Dsc valdovas – planeta, kuri unikaliai reprezentuoja partnerį ar sutuoktinį.

Tranzitinis Saturnas 2024 m. vasario mėn. padarė tik vieną kvadratą į Merkurijų. Būtent tuo metu Williamas ir Kate gavo žinią apie jos vėžio diagnozę.

Susidoroti su sudėtingomis naujienomis ar informacija ir dėl to priimti sunkius, bet būtinus sprendimus, sutelkiant dėmesį į esminius dalykus arba išgyvenimo poreikius, būtų keletas bendrų Saturno kvadrato Merkurijaus tranzito temų.

Atsižvelgiant į tai, kad Merkurijus yra planeta apie santykius ar jūsų partnerį, šis perėjimas iš Saturno į 7-osios valdovą gali būti laikas, kai santykiuose reikia spaudimo ar papildomų pastangų.

Darbas su Saturno tranzitu

Saturno tranzitai kurie suaktyvina santykius, dažniausiai išryškina darbo – o ne džiaugsmo – santykių periodus. Tokio tipo Saturno tranzitai taip pat gali parodyti, kad partneris yra mažiau pasiekiamas dėl to, kad jis turi teikti pirmenybę savo daiktams, savo įsipareigojimams ir pan.

Klientų praktikoje matau, kad vienas santykiuose dalyvaujantis asmuo patiria papildomą stresą darbe ar šalia, rūpindamasis pagyvenusiais tėvais tokio tipo tranzito metu, todėl yra mažiau prieinamas savo partneriui ar santykiams.

Buvo labai įdomu pamatyti, kaip šie tranzitai suaktyvina santykių tašką, palikuonį ir DSC valdovą tuo metu, kai princo Williamo sutuoktiniui atliekami būtini medicininiai gydymo būdai.

Įprasta matyti didelius tranzitus į 7th namas arba 7th namų valdovas, pasireiškiantis kaip ryšio pobūdžio ar santykių kokybės pokyčiai. Tranzitas į DSC arba DSC liniuotę ne visada reiškia, kad santykiai baigsis!

Koks tolesnis princo Williamo santykių laikas?

Kalbant apie šias laiko tendencijas princo Williamo diagramoje, 2025 m. balandį/gegužę, 2025 m. rugsėjį/spalį ir dar kartą 2026 m. sausį tranzitinis Saturnas sulygins savo Asc/Dsc ašį.

2024 m. birželį Williamui sukaks 42 metai ir jis įves 7th namas po metų profesiją. Dėl šių ateities tendencijų jo santuokos ir partnerio tema ir toliau bus dėmesio centre, todėl šių įvykių laikas gali būti ilgesnis nei trumpesnis.

Astrologijos laikas yra daugiasluoksnis. aš radau nerimas į tranzitus yra puiki įžanga mokiniams pradėti galvoti apie besikeičiančius ciklus ir besikeičiančias diagramos bei gyvenimo tendencijas.

Tikiuosi, kad šis trumpas įvadas apie tranzitą ir jų veikimą, taip pat kaip susieti temas su skirtingomis planetomis, padės laikas su tranzitu. Jei norėtumėte išmokti skaičiuoti tranzito laiką struktūrizuotoje, palaikomoje aplinkoje, tikiuosi susitikti su jumis pamokose.

Praneškite man apie visus klausimus ar komentarus apie šiuos laiko nustatymo metodus toliau pateiktuose komentaruose.

Ar turėjote tranzitas Neptūnas aspektas jūsų DSC? Ar turėjote Saturno tranzitas tavo DSC valdančioji planeta?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita