Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. GMC Sierra 1500 AT4: Pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas

2024 m. GMC Sierra 1500 AT4: Pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas


Priekyje 3/4 sterlingų metalo
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

Klasė: Didelis pikapas

Spalva: Sterling Metallic

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 163

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 23,0 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas A
Galia ir našumas B+
Pritaikyti ir baigti A-
Kuro ekonomija A
Vertė B
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas A
Aukštas vaikinas A
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 305 arklio galių 3,0 litrų
Variklio tipas Turbokompresorius dyzelinis šeši
Užkrato pernešimas 10 greičių automatas
Varomieji ratai 4WD

Vairavimo mišinys: 60% miestas, 40% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 19/20/19 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Dyzelinas

Bazinė kaina: 79 200 USD (neįskaitant 1995 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: AEV Edition paketas (6895 USD), specialūs dažai (495 USD)

Kaina kaip isbandyta: 88 585 USD

Greiti hitai

Puikus: Rimtas visureigio potencialas su prabangiu posūkiu

Geras: Puiki galia ir degalų taupymas iš standartinio dyzelinio variklio

Ne taip gerai: Mums vis dar nepatinka 80 000 USD kainuojantys pikapai

Tomas Apelis

O jei nesate nei bulvarininkas, nei nemofilistas? Ką daryti, jei jūsų laiminga vieta patenka tarp Pimm kokteilio ir ką tik įstrigusio barsuko skerdimo? Ką daryti, jei jus suintrigavo pavojus ir jaudulys važiuojant bekele, bet norite sustoti, kol prireiks gervės ir dažų. Jei jus traukia gyvenimas, kuriam trūksta ekstremalių, GMC turi jums sunkvežimį.

2024 m. GMC Sierra 1500 AT, „MultiPro“ galinis dangtis
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

GMC siūlo porą drąsių, bet ne tokių drąsių, „Sierra“ didelio pikapo apdailos lygių, sukurtų taip, kad į juos būtų žiūrima rimtai, bet galbūt ne per toli nuo kelio. Be to, jei tikrai norite važiuoti bekelėje, tam yra Chevy (daugiau apie Chevy netrukus).

2019-ųjų modelio metų naujiena – AT4 apdailos lygis keliais įdomiais būdais padidino viso dydžio GMC Sierra. AT4 ne tik yra kompetentingesnis bekelėje nei mažesnio „Sierra“ komplektacijos lygis, bet ir prabangesnis. Ir, bent jau šio redaktoriaus akimis, tai taip pat geriausiai atrodantis sunkvežimis iš didžiulės „Sierra“ asortimento. 2022 m. GMC seriją papildė AT4X, kuris, kaip rodo pavadinimas, yra panašus į AT4, bet šiek tiek šiurkštesnis. Netrukus pereisime prie atnaujinimų.

2024 m. „Chevrolet Silverado EV RST“: pirmasis sukimasis

2024 m. GMC Sierra 1500 AT4
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

Kaip ir visi amerikietiško prekės ženklo dideli pikapai, „Sierra“ parduodama dideliu kiekiu. Taigi GMC gali pasiūlyti kelių apdailos lygių sunkvežimį. Štai suskirstymas:

Sierros siūlomos trijose apdailos klasėse. Galimi pagrindiniai Pro, SLE, Elevation ir SLT apdailos lygiai; prabangūs Denali ir Denali Ultimate apdailos lygiai; ir į bekelę orientuoti AT4 ir AT4X variantai. Kabinos ir lovos ilgio konfigūracijos skiriasi priklausomai nuo apdailos lygio.

2024 m. „Ford Ranger“, „Ranger Raptor“: pirmasis sukimas

2024 m. GMC Sierra 1500 AT4
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

„Sierra 1500“ varikliai apėmė bazinį 310 arklio galių turbininį 2,7 litro „TurboMax“ keturią, populiarųjį 355 arklio galių 5,3 litro V8, 305 arklio galių 3,0 l Duramax 6 cilindrų dyzelinį variklį su turbokompresoriumi ir 420 arklio galių 6 2 arklio galių. V8. 285 arklio galių 4,3 litro V6 buvo pašalintas iš „Sierra“ asortimento po 2022 m.

Nepaisant to, kas atrodytų beveik begalinis galimų sunkvežimių konfigūracijų asortimentas, viskas tampa paprastesnė, kai sutelkiate dėmesį tik į AT4 serijos sunkvežimius. Pavyzdžiui, AT4 galima turėti tik su 4 durų įgulos kabina arba su 4,0 pėdų 6,5 pėdų lova. AT4X pasirinkimo lapas yra dar griežtesnis, nes apdailos lygis siūlomas tik su trumpa lova.

Variklių pasirinkimas taip pat yra ribotas. Abu AT4 variantai standartiškai komplektuojami su dyzeliniu varikliu ir už papildomą mokestį gali būti su 6,2 litro V8. Paaiškinsime kodėl vėliau, bet rekomenduojame dyzeliną, ypač jei esate Pimm kokteilio pikapo savininkas.

Jei jums patinka nusileisti į bedugnę, užuot tiesiog žiūrėję į ją, įvertinsite specializuotą AT4X įrangą. Nors AT4 ir AT4x turi papildomą 2 colių prošvaisą, „X“ papildo mišrioje kabinoje valdomus priekinius ir galinius diferencialus, papildomą apsaugą nuo slydimo plokštės po kėbulu ir „Multimatic“ prekės ženklo DSSV našumą. amortizatoriai.

Visa ši aparatinė įranga nėra pigi ir žymiai padidina esmę. Nors bazinio AT4 kaina prasideda nuo 70 390 USD, įskaitant 1 995 USD paskirties mokestį (72 ​​285 USD su 6,2 litro V8), AT4X prasideda nuo 83 190 USD.

Štai ką, nors AT4, o ypač AT4X, yra gana pajėgūs, „Chevrolet“ siūlo specialią bekelę. Silverado versija, vadinama ZR2ir tai tikrai tinkamas būdas, jei rimtai ketinate pjauti barsukus.

Be visos įrangos, jau esančios „GMC Sierra AT4X“, „Silverado ZR2“ papildo 33 colių ratus ir padangas (palyginti su 32 colių AT4X modeliais) ir specialiu ir, be abejo, negražiu, nupjautų priekinių buferių dizainu, kad būtų pagerintas sunkvežimio požiūris. kampu. Gana sunkus dalykas. Taip pat yra keletas ne tokių reikšmingų patobulinimų, kuriais naudojasi bekelėje ZR2, todėl jis laikomas sunkiausiu „General Motor“ dideliu pikapu.

„Ineos Grenadier“, „GMC Hummer EV“, „Lexus GX Overtrail“: 3 puikūs aukščiausios kokybės visureigiai

MultiPro bagažinės dangtis
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

Bet štai susitarimas: mes tikrai įvertinome AT4X prabangos pojūtį ir manome, kad jo visureigio gyvenimo aprašymas yra pakankamai tvirtas, kad galėtų susidoroti su bet kokiu „bekelės“ įvykiu, su kuriuo galime susidurti per įprastą savo priemiesčio gyvenimą, ir tai yra sunkiausias. kurių tikslas – sumažinti kartais Čikagos pūgą. Ir tam AT4X atrodo tobulas.

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie 2024 m. GMC AT4X vairo su standartiniu dyzeliniu varikliu „Sterling Metallic“ ir aprūpintas AEV Edition paketu. Apskritai, mūsų bandomoji transporto priemonė kainavo 88 585 USD, įskaitant kelionės mokestį.

Praleisime dalį apie patalpą ir komfortą ir tiesiog atkreipsime dėmesį, kad „Sierra“ yra daug vietos, o jį lengva įlipti ir išlipti. Atkreipkite dėmesį, kad dėl papildomų 2 colių važiavimo aukščio įvažiuoti į Sierą buvo sunku žemesnio ūgio keleiviams, nors nė vienas per daug nesivargė.

Kalbant apie pačią saloną, mes ieškome bendrosios žmogaus urvo atmosferos, lengvai naudojamų valdiklių ir puikios 12 garsiakalbių „Bose Centerpoint“ garso sistemos. Nors kabinos medžiagos šiek tiek skiriasi nuo tų, kurios naudojamos aukštesnės klasės Ram 1500 sunkvežimiuose, AT4X vis dar yra madingas dalykas, apgalvotai sušvelnintas, kad jaustųsi labiau aukščiausios klasės klubinis, o ne atvirai prabangus.

Be to, labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad nepaisant to, kad bekelėje naudojama įranga, įskaitant stipriai veikiančias spyruokles ir amortizatorius, AT4X užtikrina sudėtingą važiavimo ir valdymo pusiausvyrą ir niekada nesijaučia gremėzdiškas ar ypač sunkus. Įspūdį daro ir salono tylumo lygis važiuojant greitkeliu.

2023 m. Ram 2500 Rebel 4X4

2024 m. GMC Sierra 1500 AT4
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

Didžiosios naujienos yra Duramax dyzelinis variklis, kuris yra stebėtinai sklandus ir tylus. Jis taip pat yra tvirtas, švariai atsitraukia nuo sustojimo ir palengvina greitkelių susiliejimą ir pravažiavimą. Ir, kaip speciali premija, dyzelinis jėgos agregatas grąžino 23 mpg, viršijantį mūsų lūkesčius ir EPA greitkelyje numatytus 20 mpg.

Atsižvelgiant į tai, kad turimas 6,2 litro V8 variklis kainuoja brangiau nei dyzelinis, sukuria mažiau sukimo momento ir reikalauja aukščiausios klasės degalų, nematome jokios priežasties jį rinktis, nebent dyzelinio kuro dėl kokių nors priežasčių sunku rasti jūsų kaimynystėje. . Arba, jei didžioji V8 išmetamųjų dujų pastaba, kuri, be abejo, yra patraukli, jums tikrai patiks.

Nors „Silverado ZR2“ kainuoja šiek tiek pigiau nei AT4X ir yra šiek tiek pajėgesnis bekelėje, manome, kad intriguojantis GMC prabangos ir galimybių derinys vertas papildomų pinigų. Ir nors galime identifikuotis kaip nemofilistai, nesame pasiruošę medžioti ir skersti barsuką arba, tiesą sakant, brasti į reikšmingą upelį ar upelį. Kadangi AT4X jau yra pajėgesnis nei 95 procentai kelyje važiuojančių transporto priemonių, paimsime jo elegantišką saloną ir puikią garso sistemą ir pavadinsime tai diena.

2025 Ram 1500: Pirmasis sukimas

Sterling Metallic Sierra
2024 m. GMC Sierra 1500 AT4

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

2024 m. GMC Sierra 1500 AT4 galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2025 m. Ram 1500 RHO: netrukus

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 222 serija: 10 000 USD elektrinės transporto priemonės, „Genesis GV80“, Amerikos pasirengimas pirkti kiniškus automobilius

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita