Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. Land Rover Defender 110 S „Country Pack“: bandomasis važiavimas |...

2024 m. Land Rover Defender 110 S „Country Pack“: bandomasis važiavimas | Kasdienis važiavimas


2024 m. Land Rover Defender 110 S
2024 m. „Land Rover Defender 110 S“ Santori juodos spalvos (950 USD spalvos pasirinkimas)

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga2024 m. Land Rover Defender 110 S „Country Pack“

Klasė: Vidutinio dydžio kryžminis

Spalva: Santori juoda

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 137

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 19,9 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas B+
Galia ir našumas B+
Pritaikyti ir baigti B+
Kuro ekonomija B-
Vertė B-
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas A
Aukštas vaikinas A
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 395 arklio galių 3,0 litrų
Variklio tipas Su turbokompresoriumi ir švelniu hibridiniu šešetu
Užkrato pernešimas 8 greičių automatas
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 17/20/18 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Premium dujos

Bazinė kaina: 67 900 USD (neįskaitant 1 475 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Šaltojo klimato paketas (500 USD), patobulintas visureigių paketas (750 USD), visureigių paketas (1550 USD), oro pakabos paketas (1600 USD), specialūs dažai (950 USD), šildoma galinė sėdynė (950 USD), „ClearSight“ vidinis vaizdas iš galinio veidrodėlis (570 USD), viso dydžio atsarginė padanga (100 USD), juodas apmušalas (400 USD), oro kokybės jutiklis (100 USD), avarinis paketas (75 USD), 20 colių balto lydinio ratlankiai (1200 USD), kontrastinis Tasman Blue stogas (1000 USD). ), Aukščiausios kokybės vidaus apsaugos ir saugojimo paketas (700 USD), „Robustec“ fanera (600 USD), šalies išorės paketas (600 USD), trijų zonų klimato kontrolė (400 USD), salono oro valymas plius (375 USD), salono oro valymas plius (230 USD), Perdavimo paketas (28 USD)

Kaina kaip isbandyta: 82 053 USD

Greiti hitai

Puikus: Erdvus ir patogus salonas, žadantis nuotykius bekelėje

Geras: Sportiškas charakteris, padori degalų ekonomija, paprasti valdikliai

Ne taip gerai: Nedrąsu dėl 2-os sėdynių eilės bagažinės

Tomas Apelis

Kokia yra viltis, kad transporto priemonė, išsiskirianti eisme kaip sumo imtynininkas ant mini dviračio, iš tikrųjų gali būti praktiškas ir naudingas šeimos vežėjas? Iš tiesų, naujų automobilių pasaulyje gausu „butikinių“ transporto priemonių, skirtų padėti automobilių gamintojams pelnyti žurnalų viršelius ir tendencijas socialinėje žiniasklaidoje. Deja, dauguma tų nuolatinių dėmesio pritraukiančių žmonių nėra tinkami kasdienei šeimos tarnybai.

Land Rover Defender 110 S
2024 m. Land Rover Defender 110 S

Pagalvokite apie „Ford“. BMW XM, „Ford F-150 Raptor“ arba „Mercedes-Benz G-Class“ ir jūs tarsi suprantate idėją. Tačiau taip pat apsvarstykite „Land Rover Defender“…

Originalus „Land Rover Defender“ buvo tvirtas, tradiciškai pritaikytas visureigis, sukurtas devintojo dešimtmečio pradžioje ir paskutinį kartą parduotas JAV rinkoje 1997 m. 2020 m. „Defender“ yra nuodugnus originalo vaizdas; jis palaiko pagrindinį „boxy“ profilį, tačiau prideda daugybę naujausių technologijų funkcijų.

2025 m. Toyota 4Runner: netrukus

Land Rover Defender 110 S
2024 m. Land Rover Defender 110 S

Be to, „boxy“ yra santykinis terminas, o naujojo „Defender“ plokštės šonai ir stačias ūgis suteikia jam rimtą buvimą eisme, nes sunkvežimį gali atpažinti net ir paprasčiausias automobilių stebėtojas dideliais atstumais. Ir nors tokia dėmesį patraukianti galia yra patraukli, ji verčia suabejoti, kas iš tikrųjų yra šis Land Rover modelis. Nesijaudink.

Dėl visų savo prašmatnių, dėmesį patraukiančių dizaino elementų „Defender 110“ iš tikrųjų yra puikus krosoveris ir labai vertas kasdienės priežiūros. „Fender“ yra ne tik tinkamas šeimai, bet ir „Rover“ gaminiui įperkamas, be to, stebėtinai lengvas naudojant dujas.

2023 m. „Ford Bronco Raptor“: bandomasis važiavimas

Land Rover Defender 110 S
2024 m. Land Rover Defender 110 S

2024 m. „Defender“ siūlomas trimis variantais: 2 durų 90, 4 durų 110 ir ilgo korpuso 4 durų 130. Visi turi tą patį drąsų dizainą ir visi yra skirti rimtai važiuoti visureigiais. Visuose trijuose kėbulo tipuose „Defender“ siūlomas daugiau nei tuzinu apdailos lygių, kurių kainos prasideda nuo 60 000 USD už bazinį 90.

110, kurį netrukus išplėsime, siūlomas su pradinio lygio S apdaila (nuo maždaug 62 000 USD), taip pat su X-Dynamic SE apdaila (apie 74 000 USD), vidutinio lygio X (apie 92 000 USD), SE (apie 95 000 USD) , V8 (113 000 USD) ir aukščiausio lygio V8 Carpathian Edition (apie 120 000 USD).

Standartinis variklis yra 296 arklio galių 4 cilindrų su turbokompresoriumi. Taip pat siūlomas 6 cilindrų ir V8 variklis. 395 arklio galių 3,0 litrų šešių variklis gali pasigirti sudėtinga kompresoriaus ir elektrinio turbokompresoriaus su švelnia hibridine sistema pora. Taip pat siūlomas 4,4 litro V8 su turbokompresoriumi, kurio galia yra 518 arklio galių. Visi trys varikliai sujungti su 8 laipsnių automatine pavarų dėže.

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie pradinio lygio S vairo, turinčio daugybę galimybių, įskaitant „Country Pack“ apdailos grupę. Apskritai, mūsų bandomasis automobilis kainavo 82 053 USD, įskaitant kelionės mokestį.

Nors krovinių erdvė už 2nd– Sėdimų vietų skaičius ribotas, „Defender“ suteikia daug vietos keleiviams, o dėl didelio šiltnamio efektą sukeliančių stiklų kiekio jaučiasi erdvus ir atviras. Įlipti į tvirtai atrodantį Land Rover krosoverį nesunku dėl didelių durų angų, o net dideli ir aukšti žmonės ras vietos, jei sėdės abiejose eilėse. Matomumas į išorę taip pat geras, išskyrus galinius kampus.

Vairuotojai ras dažniausiai naudojamus matuoklius didelius ir lengvai skaitomus, o jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sąsaja yra švari, lengvai skaitoma ir paprasta naudoti. Rover dizaineriai sujungė pavarų perjungiklį su daugybe visureigių ir klimato valdymo įtaisų vienoje plokštumoje po jutikliniu ekranu, o efektas yra elegantiškas ir patogus naudoti. Tiesą sakant, „Defender“ prietaisų skydelis yra įspūdingai neperkrautas ir švariai atrodo.

Net su bazine S apdaila „Defender“ kabina atrodo ir jaučiasi prabangiai. Medžiagos yra aukščiausios kokybės, o darbas atrodo aukščiausios klasės. Be to, standartinė „Meridian“ prekės ženklo garso sistema yra labai gera ir puikiai atkuria šimtmečio vidurio džiazą, kuriuo mėgaujasi šis redaktorius.

Pirmas žvilgsnis: 2024 m. Toyota Land Cruiser

Land Rover Defender 110 S
2024 m. Land Rover Defender 110 S

Nors „Consumer Guide“ smerkė kitų „Rover“ transporto priemonių, turinčių 6 cilindrų pavarą, galios tiekimą, mes nustatėme, kad „Defender“ sąranka yra tik nušlifuota. Variklis sustojęs tiekė daug lengvos galios ir skambėjo rafinuotai. Pravažiavimo greitkelyje galia taip pat puiki. Dar geriau, kai įprastu vairavimu „Consumer Guide“ patiko pastebėta, kad degalų sąnaudos buvo šiek tiek mažesnės nei 20 mpg. Tačiau „Defender“ reikalauja nuolatinio brangaus aukščiausios klasės benzino.

Ir, nepaisant stačios išvaizdos, „Defender“ agresyviuose posūkiuose pasvira tik švelniai. Valdymas paprastai yra sportiškas, su stipriais stabdžiais ir puikiu grįžtamuoju vairavimu. Nors palyginimui nevairavome transporto priemonės be jos, manome, kad mūsų bandomieji automobiliai įspūdingi kelyje jaučiami iš dalies dėl turimo 1600 USD vertės pneumatinės pakabos paketo.

Nors mes paprastai vengiame įtraukti apdailos ir dizaino vertinimus į savo bandomojo važiavimo įrašus, negalime nepasidalyti savo dėkingumu už „Style 9013“ baltai blizgius ratus (1200 USD) su „Santori Black“ dažais (950 USD). Bendra mūsų bandomojo automobilio išvaizda yra ir utilitariška, ir elegantiška.

Pastaraisiais metais susidūrėme su „Land Rover“ transporto priemonių gedimais, tačiau mūsų laikas „Defender“ buvo be problemų. Pastebime, kad nepaisant drąsaus dizaino, „Defender“ yra maloniai patogus vartotojui / šeimai, o vairavimas suteikia džiaugsmo. Jei jums reikia daugiau vietos kroviniams, nei yra 110, įtraukite ilgo korpuso 130 į savo bandomojo važiavimo tvarkaraštį, jis suteiks daug daugiau vietos už 2.nd– eilės sėdynės atlošas. Ir jei kada nors nuspręstumėte palikti kelią ir pakliūti į pėdsaką, tai yra ta transporto priemonė, kuria galite tai padaryti.

Bandomasis važiavimas: 2023 m. „Range Rover Sport SE“.

Land Rover Defender 110 S
2024 m. Land Rover Defender 110 S

Klausykitės „Car Stuff Podcast“.

Sekite Tomą „Twitter“.

2024 m. „Land Rover Defender 110 S“ galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 m. Lexus GX 550: gilus nardymas ir galerija

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 219 serija: Stellantis Chinese Hookup, 10 000 USD elektriniai automobiliai, elektrinės policijos transporto priemonės

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita