Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaAUTO2025 Subaru Forester: Pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas

2025 Subaru Forester: Pirmasis sukimas | Kasdienis važiavimas


2024 Subaru Forester Sport
2024 Subaru Forester Sport

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalgaSubaru Forester visada yra vienas iš geriausių pasirinkimų žmonėms, ieškantiems saugios ir patogios transporto priemonės. Tai nesikeičia su 2025 modelio metais. Jei ką, naujasis Forester tampa mano top, top, pick. Štai kodėl: jame gausu pažangių saugos technologijų, sklandžiai ir patogiai važiuoja, yra funkcionali krovinių erdvė ir puikus matomumas pro visus langus. Be to, 2025 m. jis papildo keletą puikių techninių funkcijų.

Daugiau Subaru naujienų ir apžvalgų

Iš pirmo žvilgsnio galite pamanyti, kad 2025 m. „Subaru Forester“ yra tik paprastas atnaujinimas, nes jis neatrodo drastiškai kitoks – ir taip yra tyčia. Bet iš tikrųjų tai naujos kartos transporto priemonė ir beveik viskas nauja.

2024 Subaru Forester Sport
2024 Subaru Forester Sport

Pradėkime nuo saugumo. Atnaujinta „EyeSight“ saugos sistema įgauna platesnį matymo lauką, o visa 2025 m. „Subaru Forester“ struktūra buvo patobulinta, kad atitiktų naujesnius, griežtesnius susidūrimo testo standartus, kuriuos sukūrė Saugumo keliuose institutas.

Be to, yra nauja avarinio stabdymo pagalbinė funkcija, kuri visiškai sustabdo automobilį ir įjungia avarinius žibintus, jei automobilis nustato, kad vairuotojas nereaguoja.

2023 m. Toyota RAV4 Prime XSE: Bandomasis važiavimas

2024 Subaru Forester Limited
2024 Subaru Forester Limited

Pereinant prie jėgos agregato, galite manyti, kad tai yra tas pats, nes tiek 2024, tiek 2025 metų modeliai turi 2,5 litro 4 cilindrų „bokserinį“ variklį. Tačiau 2025 m. variklis buvo peržiūrėtas, kad būtų pridėtas didesnis sukimo momentas ir platesnė sukimo momento kreivė. Transmisija vis dar yra CVT, tačiau joje yra atnaujintas santykio programavimas ir platesnė „pavarų“ sklaida. Modeliai su pavarų perjungikliais (sportinė apdaila ir aukštesnė) netgi turi 8 greičių mechaninį režimą (dabartiniame modelyje – 7). Netgi „simetriškas“ AWD yra patobulintas, kad būtų sklandesnis atsakas ir didesnis stabilumas slidžiomis sąlygomis.

2023 m. „Chevrolet Equinox Premier“: bandomasis važiavimas

2024 Subaru Forester Limited
2024 Subaru Forester Limited

Kalbant apie išorinį dizainą, stačios ir dėžutės poza turėtų būti pažįstama Forester gerbėjams, tačiau naujasis stilius suteikia ryškumo ir neprideda masės. Be to, stogo turėklai dabar yra standartiniai visuose apdailos lygiuose. Statesnės grotelės ir apvyniojami priekiniai bei galiniai žibintai atnaujina bendrą vaizdą be didelių pokyčių. Bendras poveikis yra daugiau evoliucija nei visiškas perdarymas.

Interjeras yra ta vieta, kur pamatysite kai kuriuos drastiškiausius pokyčius. Visoje serijoje matomas brūkšnelių dizainas traukia akį su gražiomis tekstūromis ir raštais. Pradedant nuo „Premium“ apdailos lygio, kuris yra garsumo pardavėjas ir vienu lygiu nuo pagrindo, pamatysite atnaujintą informacijos ir pramogų sistemą su 11,6 colio jutikliniu ekranu. Pasiekę sportinį lygį, gausite dirbtines odos sėdynes ir 19 colių ratus. Ribotos apdailos lygiu papildysite tokius dalykus kaip odinės sėdynės ir šildomas vairas.

Kai pasieksite Touring lygį, gausite zomšinius sėdynių įdėklus, šildomas ir vėdinamas priekines sėdynes, šildomas galines sėdynes – ir dar daugiau.

Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį veganams: tik pagrindo apdailai nėra odos.

Žinoma, jei viskas bus nauja ir bus pridėta daugiau turinio, galite tikėtis, kad kaina padidės – ir būsite teisūs. Priklausomai nuo modelio, padidėjimas yra nuo 1 700 iki 2 630 USD. Apdailos / kainos suskirstymas, įskaitant paskirties vietą, yra toks:

2024 m. Mazda CX-5 2.5 Carbon Turbo

2024 Subaru Forester Touring
2024 Subaru Forester Touring

Bazė (31 090 USD): Standartiškai komplektuojamas su AWD, EyeSight vairuotojo pagalbos sistema, dviejų zonų klimato kontrole, 7 colių informaciniu ir pramoginiu jutikliniu ekranu, 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais, pakeliamais stogo turėklais, LED vairu reaguojančiais priekiniais žibintais, XM palydovine radija, priekine USB prievadu ir 60/ 40 dalimis sulankstomų galinių sėdynių.

Premium (33 390 USD): Pridedama 10 krypčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė, panoraminis stoglangis, 11,6 colio vertikalus informacinis ir pramoginis jutiklinis ekranas, belaidis Apple CarPlay/Android Auto, belaidis įkroviklis, 4 USB prievadai, šildomos priekinės sėdynės, pasyvus įėjimas, paleidimas mygtuku, atlenkiamos galinės sėdynės su porankiais , rūko žibintai ir X režimas. Galimas pasirinkimų paketas su elektra valdomomis bagažinės durimis su kojos aktyvinimo jutikliu, aklosios zonos stebėjimu ir galinio kryžminio eismo įspėjimu.

Sportas (35 890 USD): Pridedami 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, sportiškai sureguliuota pakaba, blizgūs juodi ir bronziniai išoriniai akcentai, dirbtinės odos sėdynės su bronziniais akcentais, žemo profilio stogo turėklai, aklosios zonos stebėjimas, perspėjimas apie galinį kryžminį eismą, pavarų perjungikliai, šoniniai veidrodėliai su posūkio signalais ir dviejų funkcijų X režimas. Galimas pasirinkimų paketas su „Harmon Kardon“ aukščiausios kokybės garsu, elektra valdomomis bagažinės durimis su kojos įjungimo jutikliu ir atbulinės eigos automatiniu stabdymu.

Ribotas (37 390 USD): Pridedami 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, odiniai apmušalai, elektra valdomos bagažinės su kojinio įjungimo jutikliu, elektra valdoma keleivio sėdynė, šildomas vairas, aklosios zonos stebėjimas, galinis kryžminio eismo įspėjimas ir pakelti stogo turėklai. Galimas pasirinkimų paketas su Harmon Kardon aukščiausios kokybės garsu, navigacija, atbulinės eigos automatiniu stabdymu.

2023 m. Jeep Compass Trailhawk: Bandomasis važiavimas

2024 Subaru Forester Touring
2024 Subaru Forester Touring

Ekskursijos (41 390 USD): Pridedami 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, odiniai sėdynių paviršiai su zomšos įdėklais, „Harmon Kardon“ aukščiausios kokybės garso sistema, šildomos/vėdinamos priekinės sėdynės, šildomos galinės sėdynės, 2 padėčių atmintis vairuotojo sėdynė, „DriverFocus“ vairuotojo blaškymosi mažinimo sistema, 360 laipsnių erdvinis vaizdas kamera, galinės kameros veidrodėlis, žemo profilio stogo turėklai, atbulinės eigos automatinis stabdymas.

Nei „Base“, nei „Touring“ apdaila nesiūlo jokių paketo parinkčių, o apie „Wilderness“ leidimą nėra nė žodžio, tačiau būtume labai nustebinti, jei jo nebūtų. Netrukus.

Per spaudos peržiūrą man pavyko užčiuopti „Sport“ ir „Limited“ modelius vairavimui, ir nors „Sport“ apdaila turi tvirtesnę pakabą, atvirai pasakysiu, skirtumas tarp „Sport“ ir „Limited“ nėra akivaizdus. Abu užtikrina patogų važiavimą. Žvyrkeliuose ir purvinuose keliuose praleidome daug laiko, todėl buvau sužavėtas, koks lygus Forester buvo ant šiurkštesnės dangos.

Ant šaligatvio važiuojant didesniu greičiu taip pat sužavėjo sumažėjęs kelio ir vėjo triukšmas. Ankstesnės kartos buvo šiek tiek nuliūdusios dėl pašalinio garso, sklindančio į saloną, tačiau „Subaru“ puikiai sumažino triukšmą, vibraciją ir atšiaurumą (NVH), pridėdama garso izoliaciją ir į „Forester“ važiuoklę įtraukdama konstrukcinių klijų. Tai pastebimas skirtumas.

Kalbant apie didesnius greičius, net jei variklis keičiamas, nesitikėk daug daugiau galios iš 2025 m. Forester. Pagreitis yra priimtinas, ir jis atlieka savo darbą, bet nepavadinčiau jo veržliu.

Apskritai 2025 m. „Subaru Forester“ yra gražus paketas. Kai bazinė kaina yra apie 30 000 USD, o visa kaina tik viršija 40 000 USD, už savo pinigus gausite daug – ypač atsižvelgiant į tai, kad vidutinė naujos transporto priemonės sandorio kaina šiais laikais siekia apie 48 tūkst.

„Subaru“ savininkams paprastai patinka žemas jų transporto priemonių techninis lygis, todėl analoginiai matuokliai ir 9-ojo dešimtmečio stiliaus grafika nebūtinai yra nepatenkinti. Jis turi reikiamas technologijas (didelį ekraną ir belaidį „Apple CarPlay“ / „Android Auto“) tinkamose vietose. Be to, žemos krovinių apkrovos grindys, standartinis „EyeSight“ saugos komplektas ir bendras komfortas veikia kartu, kad sukurtų laimėjimų derinį.

Bandomasis važiavimas: 2023 m. „Dodge Hornet GT Plus“.

2024 Subaru Forester Touring
2024 Subaru Forester Touring

Klausykitės „Car Stuff Podcast“.

Sekite Tomą „Twitter“.

2025 m. Subaru Forester galerija

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

2024 m. Subaru Outback Touring XT: 5 puikūs dalykai

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 219 serija: Stellantis Chinese Hookup, 10 000 USD elektriniai automobiliai, elektrinės policijos transporto priemonės

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita