Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiPasakojimas apie du Saturnus: Saturnas valdant Vandenyje, Whitney House ir Sheryl Crow

Pasakojimas apie du Saturnus: Saturnas valdant Vandenyje, Whitney House ir Sheryl Crow


Astrologijos studijos, ypač jei pasinėrėte į tradicinės astrologijos mokymąsi, gali reikšti, kad susidūrėte su tokiais terminais kaip valdymas, išaukštinimas, žala ir nuopuolis.

Žinau, kad šie terminai gali būti painūs, ir a internetinių seminarų serija 2024 m, padėsiu suprasti, ką iš tikrųjų reiškia šie terminai, ir parodysiu, kaip šias sąvokas naudoti diagramų darbe. Tai apims tyrinėjimą, kada valdoma planeta tikrai turi galios parodyti ką nors naudingo ir teigiamo, o kada valdančios planetos išraiška gali būti mišresnė ar net sudėtingesnė.

Pirmiausia panagrinėkime pasaką apie du Saturnus ir išsiaiškinkime, kaip valdyti Saturną Vandenyje.

Pirma, mes turime Whitney Houston, kuri valdo dvi planetas: Saulę Liūte ir Saturną Vandenyje.

Antra, yra Sheryl Crow, kuri Vandenyje taip pat turi Saturną.

A planeta valdžioje paprastai laikomas geru dalyku.

Ir dažniausiai tai – dažniausiai tam tikrais būdais – tai nuoroda į tam tikras diagramos dalis. Tačiau nors Maternusas gali sakyti, kad kuo daugiau valdžioje esančių planetų esate arčiau dievų, kartais valdant planetai gali kilti problemų.

Vienas klausimas, kurį svarbu turėti mintyse, kai svarstote apie planetą, kuri valdys, yra „Ar ši valdoma planeta yra naudinga žmogui / gyvybei, ar naudinga planetai?

Jums gali būti įdomu, kuo skiriasi šios dvi perspektyvos.

Tradicinėje astrologijoje kiekviena planeta yra atsakinga už konkrečias temas, žmonės, temos, nustatymai ir namų zonos. Kai kurios iš jų palaiko diagramą ir gyvenimą, o kai kurios iš šių temų ar temų gali sukelti iššūkį, išbandymą ar sunku naršyti.

Prieš pasinerdami į supaprastintą a planeta valdžioje visada ir visais atžvilgiais yra puikus, turime šiek tiek pasigilinti, kad įvertintume tą planetą diagramos kontekste.

Sheryl Crow: Dienos diagrama Saturnas, valdantis 10-ąjį namą ir Midheaveną

Sheryl Crow diagramoje Saturnas valdo MC Ožiaragis ir 9th ir 10th ištisų ženklų namai. Saturnas yra Vandenio ženkle, maždaug 18 laipsnių atstumu nuo Saulės, neseniai pakilęs ryte. Varna taip pat gimsta dienos metu, todėl Saturnas yra diagramos sekta.

Šioje diagramoje Saturnas yra atsakingas už karjeros temas, taip pat už leidybą, keliones, pasakojimus, išmintį, profesionalius darbus, viešus vaidmenis ir įsipareigojimus bei bendrą pažangą.

Dienos diagramoje Saturnas paprastai būna konstruktyvesnis ir produktyvesnis. Tai nereiškia, kad kiekviena Crow gyvenimo dalis bus nuostabi, bet tai puikus ženklas profesinei sėkmei ir sėkmei rašant, mokant, kuruojant ar leidžiant.

Whitney Houston: naktinė Saturno diagrama, valdanti 11 ir 12 namus

Whitney Houston diagramoje Saturnas valdo 11th ir 12th namų, ir yra patalpintas į Vandenį 12th namas.

Hiustono nuomone, Saturnas yra atsakingas už tokias temas kaip draugystė, grupės ryšiai ir parama, taip pat kančia, sielvartas, vienatvė, dvasingumas, vidinis aš, tolimos vietos ir laikas, praleistas nuošalyje. Hiustonas gimsta nakties metu, o tai rodo, kad Saturnas prieštarauja diagramos sektai.

Saturnas gali būti sudėtingesnis arba problemiškesnis naktinėje diagramoje, kur jis yra netinkamas sektai. Planeta, pažymėta šiuo pavadinimu, dažnai apibūdins problemą, iššūkį ar sunkumą, susijusį su navigacija tam tikru gyvenimo momentu. Taigi nors Saturnas valdo Vandenio ženklą, Hiustono diagramoje kyla klausimas – ar tai naudinga jai, ar Saturnui? Ar tikrai „gerai“, kad, pavyzdžiui, kančių planeta yra tokia stipri?

Nors Hiustonas buvo akivaizdžiai neįtikėtinai talentingas, ji taip pat patyrė savo vidinius demonus. Saturno vaidmenį jos diagramoje galime interpretuoti kaip kai kuriuos iššūkius, su kuriais ji kovojo būdama sunki, sunkiai valdoma ir neįtikėtinai sunki. Atsižvelgiant į jos mirties aplinkybes ir gerai viešai paskelbtą kovą su narkotikais ir alkoholiu, jos asmeninės kančios turėjo būti didžiulės.

Darbas su Saturnu Vandenyje

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, galėtume pasakyti, kad šiuo atveju, kai abu Saturnai valdo Vandenį, tas vienas buvo sudėtingesnis ir problemiškesnis, nei galėtumėte tikėtis, jei būtumėte nagrinėję tik Saturną Vandenyje per jo ženklą. valdymo veiksnysneatsižvelgdami į kitus dalykus, tokius kaip sekta ir namų temos, susijusios su Saturnu.

Žinoma, šiose dviejose diagramose taip pat yra daug ką ištirti, bet tikimės, kad šis šių sąvokų įvadas padės jums šiek tiek daugiau suprasti apie darbą su planetomis valdant.

Nors planetos būklė, pagrįsta ženklais, yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kurį reikia įvertinti, ją pakeis kitos diagramos ypatybės, pvz., sekta ir aspektai. Pamokysiu daugiau apie konkrečias valdžioje esančios planetos dovanas ir kaip pastebėti, kada valdančioje planetoje gali kilti problemų mano būsimas internetinis seminaras Planetos valdovoje.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita