Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSA. Kandrotas-Celofanas dėl politiko bučinio į teismą – Kas vyksta Kaune

A. Kandrotas-Celofanas dėl politiko bučinio į teismą – Kas vyksta Kaune


Aktyvus įvairių protesto akcijų dalyvis, šiuo metu laisvės atėmimo bausmę atliekantis Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, leidžia į teismą dėl esą nederamo parlamentaro, Laisvės partijos nario Tomo Vytauto Raskevičiaus elgesio jo atžvilgiu. Iš politiko vyras siekia prisiteisti 100 eurų neturtinės žalos.

Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas spaudai Giedrius Janonis Eltai patvirtino, kad gegužės 23 d. teisme gautas ir priimtas A. Kandroto-Celofano civilinis ieškinys TV Raskevičiui.

A. Kandroto-Celofano advokatas Erikas Rugienius Eltai sakė, kad ieškinys TV Raskevičiui yra susijęs su praėjusių metų liepos mėnesio įvykiu, kuomet Vilniuje, Katedros aikštėje, A. Kandrotui-Celofanui atsistojus šalia nario TV Raskevičius, Seimo pastarasis vyrą staiga pabučiavo.

Pasak E. Rugienio, kadangi tąkart policija nepradėjo pateikti tyrimo dėl galimo advokato praktinio advokato priekabiavimo, Kandrotas-Celofanas nutarė kreiptis į teismą dėl TV Rask veiksmų.

„Ieškinys grindžiamas tuo, kad yra asmens neteisėti veiksmai apsisprendimo laisvei. Šiuo atveju TV Raskevičius viešoje vietoje, esantis žiniasklaidai, ima ir bučiuoja Antaną. Toks elgesys yra netoleruotinas. Kadangi šis tyrimas nebuvo pradėtas, neliko kitų būdų, kaip tik ginti savo teises teisme civiline tvarka.

Tikslas yra užkardinti tokius veiksmus TV Raskevičiaus. Nesvarbu, kad jis yra tam tikros kitos pakraipos asmuo, bet tai jam nesuteikia teisės eiti gatve ir bučiu kitus vyrus“, – Eltai dėstė E. Rugienius.

Antanas Kandrotas Celofanas gauti gauti į Akropolį
Antanas Kandrotas / R. Tenio nuotr.

„Šituo savo veiksmu Antanas siekia apginti savo teisėtus interesus, tai yra laisvą apsisprendimą, su kuo bučiuotis ir su kuo nesibučiuoti“, – pridūrė A. Kandroto-Celofano advokatas.

Jis, paklaustas, kodėl teismo prašoma priteisti būtent 100 eurų neturtinės žalos, kartojo, jog svarbiausia šioje situacijoje yra ne ieškinio suma, o siekis, kad politikos atsakytų už savo veiksmus.

„Dėl didesnės neturtinės žalos reikėtų surinkti papildomus įrodymus, tai atsiremia į tam tikrus kaštus. Kaip sakiau, tikslas šio veiksmo – kad asmuo atsakytų už padarytus veiksmus ir, jei teismo sprendimas bus palankus, jis suveiktų kaip prevencija“, – pažymėjo E. Rugienius.
Eltos kalbintas parlamentaras TV Raskevičius teigė nesutinkantis su jam pateiktu ieškiniu.

„Nesutinku su ieškiniu. Manau, kad jis yra absoliučiai nepagrįstas“, – pažymėjo Seimo narys.

Jis teigė, kad A. Kandrotas-Celofanas esą anksčiau minėjo norėjęs pateikti 100 tūkst. eurų ieškinį, tad, pasak TV Raskevičiaus 100 eurų suma jį nustebino.

Parlamentaras neslėpė, kad vis dėlto labiausiai nustebino ieškinio, su kuriuo jis spėjo susipažinti, motyvai.

„Labiausiai nustebino, kad ponas A. Kandrotas veiksmingaskundžiasi, kad šitas bučinys pakenkė jo reputacijai. Siūlyčiau ponui A. Kandrotui įsivesti „Google“ „Antanas Kandrotas“ ir pažiūrėti, apie ką rašoma straipsniuose – kad jis yra sukčius, vagis, recidyvistas. Man tada sunku paaiškinti, kaip mano nekaltas bučinys pozityvioje atmosferoje galėjo pakenkti jo reputacijai. Manau, kad kaip tik padėjo“, – kalbėjo Laisvės partijos atstovas.

Tomas Raskevičius / DELFI nuotr.

ELTA primena, praėjusių metų, liepos 1 d., Vilniuje, Gedimino prospekte, vyko LGBTQ+ bendruomenės protesto eitynės „Vilnius Pride 2023: vis dar einam“, o tuo metu Katedros aikštėje organizuojamas ir nedidelis A. Kandroto-Celofano susibūrimas „Keliu trispalvę už Lietuvą “, kuriame protestuota prieš Vilniuje ir kituose miestuose keliamas Ukrainos vėliavas. Eitynėms pasiekus Katedros aikštę, joje susitiko ir eitynėse dalyvavo Seimo narys TV Raskevičius bei A. Kandrotas-Celofanas. Vyrams atsistojus šalia vieno kito, parlamentaras staiga pabučiavo A. Kandrotą-Celofaną.

A. Kandrotas-Celofanas leidžia į policiją su prašymu pradėti tyrimą dėl galimo seksualinio priekabiavimo, tačiau policijos tyrimo nepradėjo.

Apeliacinis teismas šių metų sausį A. Kandrotą pripažino kaltu dėl finansinių nusikaltimų dviejose baudžiamosiose bylose, subendrinus bausmes, vyrui skirta 2 metų ir 10 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Jis dabar atlieka bausmę Vilniaus kalėjime.

savo teistas A. Kandrotas yra vienas iš atsakingųjų 2021 m. riaušių prie Seimo byloje.

Vyras buvo pranešęs, kad dalyvauja šalies rinkimuose, tačiau Vyriausioji rinkimų komisija jau du kartus atsisakė registruoti jį prezidento rinkimų kampanijai, mat asmuo gali atsidaryti rinkimams skirtos sąskaitos banke.

A. Kandrotas taip pat skelbė su bendražygiais sukūręs partiją „Mes Lietuva“, tačiau laiku nepateikė steigiamojo suvažiavimo dokumentų, tad Teisingumo ministerija nutarė, kad partija negali būti įregistruota.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita