Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaReceptaiant grotelių kepta feta su šparagais chimichurri – smitten virtuvė

ant grotelių kepta feta su šparagais chimichurri – smitten virtuvė


Ačiū „How Sweet Eats“, kad įkvėpėte keptos fetos ir chimichurri derinį. Kol čia dedu šparagus ir raudonuosius svogūnus, tikrai manau, kad tai puikiai tiks su cukrumi, žirneliais, šparaginėmis pupelėmis, brokoliais, saldžiais žirneliais… taip, iš esmės neįsivaizduoju daržovės, kuri būtų bloga su chimichurri padažu, atsiprašau.
  Chimichurri
 • 3 didelės arba 4 paprastos česnako skiltelės
 • 3/4 arbatinio šaukštelio džiovinto raudonėlio arba 1 1/2 šaukšto šviežių raudonėlio lapų
 • 1 valgomasis šaukštas smulkiai pjaustytų šviežių raudonųjų čili pipirų arba 1/4–1/2 arbatinio šaukštelio raudonųjų pipirų dribsnių
 • 4 uncijų ryšulėlis plokščialapių petražolių [or 1/2 cup finely-chopped leaves]
 • 1/2 puodelio alyvuogių aliejaus
 • 1/2 arbatinio šaukštelio košerinės druskos
 • Šviežiai malti juodieji pipirai, pagal skonį
 • 2 šaukštai raudonojo vyno acto
 • Surinkimas
 • 1 batonas, supjaustytas kampu 1/2 colio storio
 • 1 didelis raudonasis svogūnas, supjaustytas plonais griežinėliais
 • 1 svaras šparagų ietis, apipjaustytas
 • Druska ir šviežiai malti juodieji pipirai
 • Alyvuogių aliejus
 • 8 uncijų blokinė feta
Pasigaminkite chimichurri: Sudėkite česnaką, raudonėlį ir raudonąjį čili į virtuvinį kombainą arba greitaeigį trintuvą ir sutrinkite, kol susmulkinsite. Nulupkite petražolių lapus ir sudėkite į trintuvą, pulsuodami mašiną, kol petražolės gerai susmulkins. Įpilkite alyvuogių aliejaus, košerinės druskos ir juodųjų pipirų ir maišykite, kol petražolės bus smulkiai pjaustytos. Perkelkite į dubenį ir įmaišykite actą.

Jei turite laiko prieš naudodami, chimichurri skonis yra puikus, prieš naudojant pailsėjus kambario temperatūroje nuo 30 minučių iki 2 valandų. Nėra blenderio? Visus ingredientus smulkiai supjaustykite rankomis, įmaišydami aliejų ir actą.

Visa kita kepti ant grotelių: Įkaitinkite grilį iki aukštos temperatūros; Man patinka čia viskas greitai. Ant didelio padėklo išdėliokite batono griežinėlius, svogūną ir šparagus (bet laikykite atskirai) ir viską apšlakstykite alyvuogių aliejumi bei pagardinkite druska ir pipirais. Išdžiovinkite fetos bloką ir sudėkite į nedidelę ketaus keptuvę arba kelis kartus sulankstytą folijos gabalėlį, kad jis būtų šiek tiek tvirtesnis. Apšlakstykite fetą alyvuogių aliejumi ir eikite į lauką.

Mano kepsninė yra mažytė, todėl turiu kepti daiktus po vieną. Pradėkite nuo batono griežinėlių, išdėliodami juos viename sluoksnyje ir apversdami žnyplėmis, kai tik po apačia įgaus spalvą. Perkelkite duoną atgal į dėklą ir kepkite svogūnų griežinėlius, kol ant jų bus rudos dėmės. Kai tik nulips nuo grotelių, sudėkite į vidutinio dydžio dubenį su dideliu šaukštu chimichurri, kad jie dar labiau suminkštėtų ir pasaldėtų.

Tada apkepkite šparagus ant grotelių, apverskite juos, kai tik po apačia pasidarys anglis, ir pakartokite su likusiomis dalimis. Perkelkite šparagus atgal į dėklą, o paskiausiai kepkite fetą. Keptuvę arba foliją, laikančią fetą, padėkite tiesiai ant grotelių ir leiskite įkaisti 5–10 minučių. Jei galite atlikti keletą užduočių, naudokite fetos kepimo laiką, kad supjaustytumėte šparagus į 1/2 colio segmentus kampu, perkelkite į dubenį su svogūnais ir supilkite visus, išskyrus paskutinius 2 šaukštus chimichurri, maišydami, kad susimaišytų. Pagardinkite druska ir juodaisiais pipirais pagal skonį.

Surinkite ir patiekite: Kai feta yra labai karšta ir gal net šiek tiek apskrus krašteliai, mentele atsargiai perkelkite ją nuo kepsninės ant serviravimo lėkštės. Ant vienos jo pusės išdėliokite batono riekeles, o ant kitos pusės šaukštu išdėliokite šparagų chimichurri. Ant fetos uždėkite šiek tiek papildomo chimichurri. Valgykite iš karto, ant skrebučių užtepkite fetą ir ant viršaus šaukštu dėkite šparagus. Feta yra pati kremiškiausia, kai ji vis dar karšta, tačiau ji vis tiek bus skani net ir atvėsusi.

Nėra grilio? Kiekvieną elementą galite gaminti orkaitėje – broileriai čia puikiai tinka, tiesiog stebėkite duoną ir fetą, nes jie daug greičiau paruduos.



Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita