Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaReceptaiAtminimo dienos meniu planas | Recepto kritikas

Atminimo dienos meniu planas | Recepto kritikas


Šioje svetainėje gali būti filialų nuorodų ir reklamos, kad galėtume jums pateikti receptus. Perskaitykite mano atskleidimo politiką.

Šis atminimo dienos meniu planas palengvina atostogų planavimą! Aš netgi įtraukiau pirkinių sąrašą, kad galėtumėte mažiau laiko skirti organizavimui ir daugiau laiko švęsti!

Man patinka bet koks pasiteisinimas šventei su maistu! Šie „Fall off the Bone Slow Cooker Ribs“ ir „Cherry Pie Bars“ yra kiekvieno vakarėlio hitas!

Man labai patinka rengti vakarėlius, bet maistas gali kelti stresą! Sunkiausia žinoti, ką pirkti ir ką pagaminti. Norėjau jums perduoti visą savo maisto vakarėlio ruošimą, kad galėtumėte praleisti šį žingsnį ir iškart švęsti! Šiame Atminimo dienos meniu plane yra keletas pagrindinių patiekalų, šoninių ir net desertų variantų! Viename iš jų netgi naudojama lėta viryklė, todėl jūsų grilis išlaisvinamas! Galite spustelėti čia, kad surastumėte daugiau skanių puodukų receptų.

Kiek tai maitina

Kiekvienas šio Atminimo dienos valgio plano receptas skirtas pamaitinti apie 6 suaugusiuosius, taigi, jei gaminate visus, tokiu kiekiu maisto turėtų lengvai pamaitinti apie 15 ir daugiau žmonių. Daugiau, jei tai suaugusiųjų ir vaikų derinys!

Geriausias mėsainių ir slapto padažo receptas

Pasiruoškite išskirtiniam mėsainio potyriui su mano nenugalimu slaptu padažu. Šiame mėsainyje supakuotas skonis yra skanus klasikinio mėgstamiausio posūkis.

Žiūrėti receptą

Lėtos viryklės šonkauliai

Šie Slow Cooker šonkauliukai ištirps burnoje ir nukris nuo kaulo! Jie verdami žemai ir lėtai, todėl puikiai suminkštėja, o paskui apipilami padažu, dėl kurio tikrai verta mirti!

Žiūrėti receptą

iš arti keptų kukurūzųiš arti keptų kukurūzų

Lengvai kepti kukurūzai

Ant grotelių kepti kukurūzai yra šeimos mėgstamiausia! Pagaminti šį nepaprastai skanų garnyrą taip paprasta, kad kartosite visą vasarą.

Žiūrėti receptą

BLT avokado makaronų salotos

BLT avokado makaronų salotos – tai šviežios ir traškios romėnų salotos, sumaišytos su šonine, pomidorais, makaronais ir avokadu. Užteptas kreminiu padažu ir apibarstytas fetos sūriu, tai nuostabios salotos!

Žiūrėti receptą

Raudonų baltųjų ir mėlynųjų sūrio pyragų salotos

Pristatome raudonojo, baltojo ir mėlynojo sūrio pyrago salotas – žavias ir patriotiškas vasariškas vaisių salotas, kuriose derinami ryškūs braškių ir mėlynių skoniai su kreminiu sūrio pyragu ir puriais zefyrais. Tai labai lengva sumesti kartu ir pataikymas kiekviename puodelyje!

Žiūrėti receptą

Vyšnių pyrago batonėliai

Vyšnių pyragas geriausios formos: vyšnių pyrago batonėliai! Naudodami vyšnių pyrago įdarą, per kelias minutes galite išplakti visą keptuvę šių batonėlių. Jie gražūs, lengvai pagaminami ir visada mėgstami patiekti!

Kiekvienas šio valgymo plano receptas skirtas pamaitinti apie 6 suaugusiuosius, taigi, jei gaminate juos visus, tokiu maisto kiekiu turėtų lengvai pamaitinti apie 15 ir daugiau žmonių. Daugiau, jei tai suaugusiųjų ir vaikų derinys!

Daugiau desertų atminimo dienai

Niekada nesuklysite savo vakarėlyje turėdami per daug desertų! Čia yra dar keletas mėgstamiausių, kuriuos galite išbandyti!Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita