Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiBaltasis mėnulis Selena ir skaičiavimo sunkumai – Leah Whitehorse: astrologė ir rašytoja

Baltasis mėnulis Selena ir skaičiavimo sunkumai – Leah Whitehorse: astrologė ir rašytoja


Neseniai su savo globėjais klausinėjau kas du mėnesius ir vienas iš klausimų buvo apie Baltąją Mėnulį Seleną. Štai klausimas: –

Ar galite paaiškinti Baltojo mėnulio Seleną? Ar jums tai reikšminga ir ar ji apskritai susijusi su Juoduoju mėnuliu Lilith?

Dabar šis klausimas nuvedė mane į tokią triušio duobę! Prieš net tyrinėjant Baltojo Mėnulio Selenos reikšmę, būtina pakalbėti apie kai kuriuos techninius skaičiavimo klausimus. Ant Šveicarijos efemerido dokumentai Šiam punktui (h56) sakoma:

Tai yra „hipotetinis“ antrasis Žemės Mėnulis (arba trečiasis po „Juodojo Mėnulio“), kurio kilmė yra neaiški. Daugelis Rusijos astrologų tai naudoja. Jo atstumas nuo Žemės yra daugiau nei 20 kartų didesnis už Mėnulio atstumą ir apie Žemę jis apsisuka per 7 metus. Jo orbita yra tobulas, netrikdomas ratas. Žinoma, fizinis tokio kūno egzistavimas neįmanomas. Saulės, Žemės ir Mėnulio gravitacija stipriai paveiktų jos orbitą.

Taigi, pirmas dalykas, kurį padariau, nes anksčiau šio punkto nenaudojau, buvo apskaičiuoti Seleną savo diagramoje, naudodamas saulės ugnies astrologijos programinę įrangą. Kaip matote čia, yra 21 Tauro laipsnis. Jei norėčiau atlikti tą patį skaičiavimą Astro.com, papildomų objektų lentelėse turėčiau naudoti h56.

Dabar čia yra problema. Šiuolaikinėje astrologijoje, ypač per pastaruosius kelerius metus, Baltasis mėnulis Selena buvo laikomas Mėnulio perigejumi. Pirmiausia pažvelkime į tai, kad suprastume, ką tai reiškia – ir dėl to aš turiu pakalbėti apie Juodąjį Mėnulį Lilith.

Juodasis mėnulis Lilith – Apogėjus ir Perigėjus

Taigi, kaip matote iš šio paveikslėlio aukščiau, Mėnulio orbita aplink Žemę nėra tobulas ratas. Vietoj to, tai yra elipsė. Jei tai būtų tobulas apskritimas, tada Žemės centras būtų gravitacijos taškas, aplink kurį skrietų Mėnulis. Tačiau elipsė turi du gravitacinius taškus arba židinius. Vienas iš tų gravitacinių taškų yra Žemės viduje, o kitas – erdvėje. Tas gravitacinis taškas erdvėje yra Juodasis Mėnulis Lilith. Laikykitės šios minties.

Kadangi Mėnulis turi elipsinę orbita, kartais jis yra toli nuo Žemės, kuri vadinama apogeju, o kartais yra arčiau Žemės, kuri yra perigėjus. Jei mes Žemėje žiūrime į Mėnulio apogėjų, mūsų techninis regėjimo linija eitų tiesiai per tą gravitacinį tašką, apie kurį kalbėjau aukščiau. Taigi, kad būtų aišku, iš mūsų Žemės taško, Juodasis Mėnulis Lilith yra antrasis Mėnulio orbitos gravitacijos židinys. ir Mėnulio apogėjus. Juodojo mėnulio Lilit interpretaciją grindžiame šiais astronominiais faktais ir, žinoma, Lilit, kuri buvo pirmoji Adomo žmona, istorija.

Taigi kur H56 ir White Moon Selena telpa į visa tai? Na, tai yra keblumas, kurį atradau.

Kai savo diagramoje apskaičiavau Baltąjį mėnulį Seleną, kaip matote aukščiau, tai nė iš tolo neprilygsta Juodosios Mėnulio Lilith opozicijai. Jei Baltasis Mėnulis Selena yra Mėnulio perigėjas, tai techniškai tai turėtų būti kažkur priešais Juodąjį Mėnulį Lilith. Tačiau čia galite pamatyti, kad Selena, šis hipotetinis Mėnulis, niekur neprilygsta tikrojo Mėnulio orbitos perigėjui. Taigi, visos interpretacijos, apie kurias galėjau pagalvoti, susijusios su H56 White Moon Selena, tiesiog subyrėjo išnagrinėjus, nes ji nesusijusi. Tai tiesiog hipotetinis taškas, kuris neturi tikrovės pagrindo, kaip pažymima Šveicarijos Efemero dokumentuose.

Bet jei pritaikysiu visa tai, kas pasakyta apie Baltąjį Mėnulį Seleną faktinis Perigee of the Moon, tai man yra daug prasmingesnė ir yra šviečianti bei intriguojanti kontrastinga istorija su Juoduoju mėnuliu Lilit. Norėdami rasti šį Baltąjį mėnulį Seleną, siūlau jums apskaičiuoti tikrąją Juodojo Mėnulio Lilith (h13 svetainėje astro.com) padėtį savo diagramoje ir ten rasite Seleną priešingame tikrojo (nereikšmingo) Juodojo Mėnulio laipsnyje. Lilith.

Kai apie visa tai paklausiau savo draugų astrologų, kolegos astrologės Lynn Hayes nurodė man Richardo Nolle straipsnis. Mane žavi, kad abu padarėme panašią išvadą, kad archetipinė Selenos istorija labiau atitinka tikrosios Juodosios Mėnulio Lilitos esmę, o ne hipotetinį Baltojo Mėnulio Selenos (h56) tašką, kurį paprastai naudoja visi. Tiesą sakant, Nolle toliau pateikia mintį, kad taškas, esantis priešais Juodąjį Mėnulį Lilit, tikrai turėtų būti vadinamas Ieva, todėl turime dar vieną kelią, kurį turime ištirti! Ir tada aš net nepaminėjau, kad žemyninėje Europoje yra keletas astrologų, kurie perigėjų, tašką, esantį priešais Juodąjį Mėnulį Lilit, laiko Priapus, geidulingas vaisingumo Dievas. Gerai, dabar turime daugiau galimybės, kaip ištirti Lilit šešėlį / priešingybę / atitikmenį. Galbūt visi jie teisūs, interpretacijos sluoksniai sukuria 3D suapvalintą vaizdą.

Taigi, tai yra keblumas, kuris supa Baltąjį mėnulį Seleną (h56), ir priklausys nuo asmeninių pageidavimų, kurį tašką žmonės naudos tyrinėdami šią istoriją – ar h56, ar laipsnį, priešingą tikrajai Juodajai Mėnulio Lilitai, ty Mėnulio perigėjus. Pirmenybę teikiu pastarajam, nes man nepatogu naudoti hipotetinį mėnulį, kuris negali turėti jokio pagrindo tikrovėje. Tačiau kiti gali jaustis prisitaikę prie simbolinis šio taško prasmė ir judėjimas ir aš negaliu su tuo ginčytis.

Taip pat turėčiau pasakyti, kad apskaičiuojant Mėnulio apogėjų ir perigėjų visada yra šiek tiek vietos klaidoms, nes Saulės gravitacinis vilkimas Mėnulio orbitoje sukels trikdžių. Bet vis tiek, priešais Black Moon Lilith laipsnis yra daug arčiau perigėjo nei Selena H56. Perigee taip pat galite apskaičiuoti Astro.com naudodami h22. Tai nebus tiksliai priešais Juodąjį Mėnulį Lilith, nebent vienas iš jų yra junginys arba Saulės kvadratas, bet vis tiek verta žaisti su šia idėja.

Taigi, techniniai dalykai (mano galva vis dar sukasi!), kaip galime žaisti su šiais vaizdais, istorija ir simbolika, kad geriau suprastume Baltojo mėnulio Seleną? Nors esu senas draugas su Juoduoju Mėnuliu Lilit, nes ji yra tiesiogiai susijusi su Saule mano gimimo diagramoje, Baltoji Mėnulis Selena yra naujas veikėjas mano archetipo scenoje. Štai mintys, apie kurias galvoju, pirmiausia nuo mano pažįstamos tamsiosios deivės, o tik tada pereinu į šviesą.

Kadangi Juodasis Mėnulis Lilith yra Mėnulio apogėjuje, toli, toli nuo Žemės, mes jaučiame ją, gravitacinę trauką iš kosmoso, traukimą giliai viduje. Bet mes negalime jos matyti. Ji yra pyktis, neesminis daiktas, kuris kažkada buvo tapęs kūnu ir leistas į Rojų būti su Adomu. Tačiau Adomas su ja nesielgė gerai. Adomas manė, kad yra geresnis už ją. Taigi Lilith, kuri buvo tokia galinga, kad žinojo Dievo vardą, pasakė ne! Ne, aš nebūsiu nuolankus! Ji paliko Edeno sodą ir dėl savo įžūlumo, įžūlumo Lilit nuo tada buvo demonizuota, kaip ir dieviškoji moteriškoji bei žemiškoji moteris per visą istoriją.

Black Moon Lilith pozicija parodo, kur turime didžiulį kūrybinį potencialą, tačiau ji taip pat yra ta vieta, kur jaučiamės demonizuoti, kur jaučiamės nepriimtini. Ji yra ta, kuriai sakome „ne“, kai atsisakome būti netinkamai elgiamasi, tačiau dažnai patiriame netinkamą elgesį. Ji yra mūsų dalis, kuri atrodo nepasiekiama ir nepaliesta, tačiau mes jaučiame ją giliai, stipriai, vidinę tuštumą, laukiančią, kol ją užpildys. Ji – ragana, kurios archetipas per laiką buvo užterštas, prakeiktoji, atpirkimo ožys už pasaulio baisumus. Juodasis mėnulis Lilith yra mūsų magijos galia, kai sutelkiame savo ketinimus. Kaip sakė Lilith, aš trokštu tapti kūnu, mes taip pat išreiškiame savo troškimus.

Taigi, kaip su Selena? Selena mitologijoje buvo Mėnulio deivė – tarnaitė, motina, vaikinas, panašiai kaip likimai Clotho, Lachesis ir Atropos, su kuriais Seleną kartais siejo. Iš susidomėjimo Lachesis dovanoja mums mūsų angelą sargą arba dvasios vadovą, kuris lydės mus per gyvenimą. Asteroido Lachesis vieta gimimo diagramoje gali suteikti daugiau informacijos apie tai. Tačiau grįžtant prie Selenos, ji mitologijoje yra Mėnulis, vedanti šviesa per tamsą. Yra daug žinoma, daugiau jos mitų, bet su tuo aš dirbsiu dabar.

Jei Lilith yra tai, ką mes sakome ne tada Selena yra tai, ką mes sakome taip į. Ji yra ten, kur mes tai neabejotinai žinome šiuo keliu. Ji yra ta vieta, kur jaučiamės palaiminti, kur palaikome ryšį su savo angelu sargu, kur jaučiamės apsaugoti. Juodasis mėnulis Lilith, išmestas iš Rojaus, nebuvo apsaugotas. Daugelyje istorijų sakoma, kad ji pagimdė pasaulio siaubą. Ji buvo demonų motina ir žmonių vaikų žudikė. Ten nebuvo kas jai giedoti, pakelti ar saugoti jos palikimą.

Jei Juodasis Mėnulis Lilith kalba apie dangiškų jėgų nusileidimą į žemišką pasireiškimą, tai galbūt Baltasis Mėnulis Selena, visiškai priešinga tikrosios Juodosios Mėnulio Lilith laipsniui, atstovauja materialios transformacijos į dvasinę. Jei Selena yra Mėnulio perigėjas, tai priežastis, kodėl mes taip greitai su ja susisiekiame, yra todėl, kad ji tokia yra arčiau mums. Mums lengviau ją įkūnyti, lengviau susieti, nes ji kažkaip yra labiau kaip mes nei Juodasis Mėnulis Lilith. Kai Juodasis Mėnulis Lilith yra taip toli, kad mes nesuprantame, ji tampa baisia ​​ragana kreiva nosimi ir laukiniu kaukimu, piktąja vakarų ragana. Bet kadangi Selena mums taip arti, ji labiau panaši į malonią senutę, gyvenančią paskutiniame kaimo name. Ją tyliai aplankote sekmadienio popietę po bažnyčios, nes jums reikia nedidelio gėrimo, kad pakutentumėte savo meilužį, išgydytumėte ligą ar patrauktumėte nesėkmę. Galbūt Selena yra geroji šiaurės ragana. Jei Juodasis Mėnulis Lilith yra mus persekiojantis vaiduoklis, tai galbūt Baltasis Mėnulis Selena yra pasakų krikštamotė, išpildanti norus, vienas, du, trys. Dabar spustelėkite savo kulnus kartu.

Tačiau jei norime sukurti ašį iš šių dviejų, Juodasis Mėnulis Lilith ir Baltasis Mėnulis Selena yra dvi tos pačios monetos pusės, visos susijusios su mūsų Mėnulio išraiška, visos susijusios su mūsų, kaip sielų, emocine kelione. Juose abiejuose yra susieta magija, ne tamsi ar šviesi, bet neutrali jėga, kuri keičiasi priklausomai nuo mūsų ketinimų. Nors turime tokius žodžius kaip juoda ir balta, tamsu ir šviesūs, kad juos apibūdintume, jie nėra tik poliškumas. Nė vienas nėra visiškai blogas ar geras. Juodasis mėnulis Lilith parodo mums, kur turime gerbti save už tai, kas esame, net kai visi kiti mus apleidžia. Ji yra tiesiogiai susijusi su mūsų pasireiškimo magija. Atminkite, kad ji žino Dievo vardą! Šešėlyje Baltasis Mėnulis Selena gali svirduliuoti link dvasinio apėjimo, jei jos neapima aiškumas ir pagrįstas sąmoningumas.

Taigi, tai tik keletas minčių, kurias galvoju apie Baltąją Mėnulį Seleną. Kaip jau sakiau anksčiau, asmeniškai visas šias reikšmes taikyčiau tokiu laipsniu, kuris yra visiškai priešingas tikrajai Juodojo Mėnulio Lilit pozicijai diagramoje, o ne taškui h56, nes pastarasis nėra tikras taškas ar kūnas mūsų materialioje visatoje. Tačiau šias idėjas pristatau švelniai, atsižvelgdamas į kitus astrologus, kurie gali turėti skirtingas teorijas, praktiką ir patirtį, ir žinodami, kad mūsų disciplina nuolat tobulėja, kai atrandame daugiau apie dangų ir save.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita