Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiPilnatis Šaulio ženkle: nuotykiai, neramumas ir nauja jūsų ateities vizija

Pilnatis Šaulio ženkle: nuotykiai, neramumas ir nauja jūsų ateities vizija


Mėnulio pilnatis ateina ketvirtadienį, gegužės 23 d., 2 Šaulio ženklą. Tai esminė pilnatis, kuri padės įžengti į naują erą.

Jei ieškote nuotykių, naujų potyrių ar gilesnio išminties ir tikslo jausmo, ši pilnatis pasitarnaus.

Ugnis, nuotykiai ir tyrinėjimai

Šaulyje pilnatis padės susieti su progreso vizija. Pilnaties ugnies energija gali padėti jums kvėpuoti nauju būdu į priekį arba padėti nusiteikti naujoms kryptims, kurias verta ištirti. Kambarys klajoti ir tyrinėti bus svarbus, nes nerami ir gyvybinga energija skatina judėti ir įkvėps drąsiems pasirinkimams.

Jupiteris Dvyniuose ir Jupiterio trišakis Plutonas Vandenyje

Netrukus po Mėnulio pilnaties Jupiteris pakeis ženklus, gegužės 25–26 dienomis persikels į Dvynius.

Tada Jupiteris Dvyniuose bus trinas Plutonas Vandenyje, maždaug birželio 2 d., padedantis suaktyvinti intensyvumą ir išplėsti psichinio aiškumo galią. Iš tiesų, tikėtina, kad jūsų filosofija ar įsitikinimai smarkiai pasikeis. Savo ruožtu tai gali lemti mažų ir didelių pokyčių domino efektą, kai perkalibruojate gyvenimą, tvarkaraštį ir pastangas geriau pagerbti tai, kas jums dabar reikšminga.

Per dvi savaites po šios Mėnulio pilnaties mes pereiname prie naujų tendencijų ir astrologinių įtakų, kurios nulems ateinančius penkerius metus. Tikėkitės, kad tai bus esminis metas su įvairiais žingsniais, pokyčiais ir naujomis iniciatyvomis. Daugiau apie tai kalbėsiu naujausiame podcast'o epizode. Klausyk čia.

Gali atsirasti gilesnis tikslo jausmas, ir jūs galite iš naujo įvertinti savo ištikimybę ir ištikimybę, kai kuriuos suabejoti ar nutraukti, o kitus sustiprinti.

Kintantys ženklai dėmesio centre: Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys

Pilnatis Šaulio ženkle taip pat atkreipia dėmesį į ankstyvą kintamų ženklų – Dvynių, Šaulio, Mergelės ir Žuvų – dalį, kuri bus vis aktyvesnė 2025 m., Uranui pereinant į Dvynius ir būtybes, siūlančias idėjas apie naujoves, kurios sukels iššūkį jūsų mąstymui, pomėgiams ir ryšį su technologijomis.

Ši pilnatis, o vėliau ir Jupiteris Dvyniuose, padės sujudinti Dvynių/Šaulio ašį, kuri nuo 2025 m. vidurio bus dar aktyvesnė. Nors Pilnatis šią savaitę gali atnešti šiek tiek dramos, ji taip pat padės pamatyti, kas yra ateiti 2025 m.

Kaip ši pilnatis suaktyvins jūsų diagramą?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita