Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSBankrutuoja dvi žinios apsipirkimų platformos valdanti įmonė – Kas vyksta Kaune

Bankrutuoja dvi žinios apsipirkimų platformos valdanti įmonė – Kas vyksta Kaune


Apsipirkimo platforma beta.lt ir grupinis.lt valdanti bendrovė „Beta“ penktadienį Media paskelbė internetu apie bankrotą.

Įmonė klientams išsiuntė elektroninį laišką, kad „oficialiai skelbia bankrotą“.

Oficialūs Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos duomenys rodo, kad „Beta Media“ dar nėra paskirtas nemokumo administratorius.

Penktadienį vakare interneto svetainės beta.lt ir grupinis.lt neveikė.

Neatsiskaitinėjo su paslaugų tiekėjais

Kai kurie paslaugų tiekėjai anksčiau BNS informavo nutraukianti sutartį su įmone, nes „Beta Media“ su jais nebeatsiskaito.

Druskininkuose ir Birštone veikianti sveikatinimo ir reabilitacijos bendrovė „Eglės sanatorija“ sutaria su „Beta Media“ šią savaitę.

„Pastaruoju metu dienos metu aptarėme „Beta Media“ finansinių įsipareigojimų pagal paslaugų teikimo sutartį, todėl nuo birželio 5 d. nutraukėme“, – penktadienį BNS sakė „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

Sanatorijos neatskleidė „Beta Media“ įsiskolinimų. „Eglės sanatorijos“ komunikacijų projektų vadovė Audronė Mockienė BNS sakė, kad šiuo metu sprendžiami susitarimai tarp įmonių klausimai ir ieškomi sprendimai.

Pasak A. Saldos, sprendimas nutraukti sutartį neturi įtakos „Eglės sanatorijos“ paslaugas iš „Beta Media“ jau įsigijusiems klientams.

Anot jo, sanatorija priims visus, per beta.lt ir grupinis.lt iki birželio 4 dienos įsigijimo galiojančius „Eglės“ kuponus, tačiau susigrąžinti pinigus už juos nebus galima.

Kitos – „Versmės“ – sanatorijos komunikacijų atstovė Greta Raižienė taip pat patvirtino, kad „Beta Media“ nevykdo įsipareigojimų įmonei.

„Mes irgi labai nesklandumų, su ta pačia tema (…). Mes, kaip partneriai, bendradarbiavimo nebetęsime, dėl tų aplinkybių, kad jie laiku neatsiskaito“, – BNS sakė G. Raižienė.

Pasak jos, tikslios „Beta Media“ nemokumo priežasčių nėra aiškios.

Užpernai dirbo pelningai

„Beta Media“ vadovas Raimundas Adomaitis BNS atsakyti komentuoti atsisakė.

Registrų centrui pateiktoje „Beta Media“ 2022 metų ataskaitoje rašoma, kad bendrovė uždirbo 232,4 tūkst. eurų grynojo pelno, jos pajamos siekė 1,7 mln. eurų.

Duomenų apie 2023 metus bendrovė Registrų centrui dar nepateikė.

Bendrovei „Beta Media“ dar 2018 metais buvo skirta 4 tūkst. eurų bauda už vartotojų klaidinimą.

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) tuomet teigė, kad „Beta Media“ pateikė neaiškią ir dviprasmišką informaciją apie paslaugas ir taip iškreipė vartotoją, nes jie pabrangusių kelionių galbūt būtų nepirkę.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita