Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪS„Čilinam“ naujam gyvenimui prikėlė E. Ostapenko hitą (video) – Kas vyksta Kaune

„Čilinam“ naujam gyvenimui prikėlė E. Ostapenko hitą (video) – Kas vyksta Kaune


Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Deivydas Zvonkus ir Stanislovas Stavickis – Stano naujam gyvenimui prikėlė atostogautojų himną.

Eugenijaus Ostapenko išpopuliarinta daina „Atostogaut“ šįkart suskambo itin nuotaikingai ir veržliai. Atnaujintą šios dainos jau suspėjo pamėgti gerbėjų „Čilinam“ koncertuose.

Prakalbo apie kūno puoselėjimą

Filmavimo metu vyru teko nusirengti iki pusės, tačiau savo kūnų ketvirtą dešimtmetį perkopę atlikėjai nesigiedija.

„Mes atrodom geriau, nei bet kada anksčiau“, – teigia trijulė. Trijulė dėl to, kad ketvirtasis grupės narys D. Zvonkus nusirenginėti atsisakė, duodamas tvirtą pažadą iki naujų metų pademonstruoti presą.

Tuo tarpu M. Jampolskis, besiruošdamas filmavimams, salėje praleido ilgai laiko. Pokyčiai besidžiaugiantis aktorius noriai dalinasi savo kūno transformacijomis su gerbėjais.

Klipo pagrindinė idėja yra parodyti „Čilinam“ atostogas prieš dešimt metų ir pasijuokti iš savo praeities klaidų.i.

„Nesumeluosiu, būtent taip kažkada mūsų kasdienybėje. Tačiau dabar viskas. Stano ir Marius sportuoja kaip išprotėję, alkoholio visai atsisakė. Zvonkus lipa jiems ant kulnų. Tačiau man gerai gyventi niekas neuždraus“, – su šypsena atvirauja R. Rudokas.

Muzikinio projekto „Čilinam“ narių dažnai klausia, koks yra tikrasis D. Zvonkaus vaidmens grupėje. Juk „Čilinam“ yra trijulė.

Dėmesingi vaizdo klipo žiūrovai nesunkiai ras atsakymą į šį klausimą.

Daugiau naujienų skaitykite čia.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita