Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSkaunietė įspėja poilsiautojus – Kas vyksta Kaune

kaunietė įspėja poilsiautojus – Kas vyksta Kaune


Vasaros maudynių atidaryta kaunietė įspėja poilsiaujančius Lampėdžio ežero paplūdimyje – galite sutikti įtartinų asmenų. Tuo metu Kauno pareigūnai pataria, kaip elgiasi, pastebėjote savo veiksmus viešąją pažeidžiantį asmenį.

„Norėčiau anonimiškai informuoti, kad 06-03 laikotarpyje tarp 22 ir 23 valandos Lampėdžio ežero paplūdimyje vidutinio/vyresnio amžiaus vyras masturbavosi stebėdamas plaukiojančias merginas. Dėvėjo pilkus trumparankovius marškinėlius ir tamsesnius šortus, turėjo raudono atspalvio rankšluostį.

Pastebėtas nepasišalino. Persikėlė į paplūdimį ir apsimetė, jog nieko neįvyko. Telefonas buvo automobilyje, tada nepavyko pasiekti jo veido iki jam pasišalinant. Rašau tiesiog norėdama perspėti, kad kiti, o ypač tie, kurie ten būna vieni ar su mažais vaikais būtų atidūs“, – informacija apie naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ šią savaitę dalijosi kaunietė.

Moteris pasidalijo incidento lokacija / Skaitytojos nuotr.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) atstovai, apie birželio pradžioje Lampėdžio ežero paplūdimyje galimai įvykusį incidentą pareigūnai pranešimo nesulaukė.

„Pasak pareigūnų, tokių atvejų, kai asmenys viešoje vietoje tenkina savo lytinę aistrą pasitaiko, tačiau nedažnai. Per praėjusių metų vasarą (2023 metais nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1d.) gauti 6 pranešimus apie asmenis, kurie Kauno mieste, viešoje vietoje, galimai tenkino savo lytinę aistrą.

Toks elgesys gali būti vertinamas kaip viešosios tvarkos pažeidimas arba tvirkinimas (jei tam tikrus veiksmus matė jaunesni nei 16-iolikos metų asmenys) ir pradedamas taikytiis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 284 str. arba 153 g.“, – teigiama Kauno apskr. VPK komentare.

Pareigūnai ragina pastebėjus tokius ar įtartinus asmenis kuo skubiau pranešti, skambinant 112. Taip pat, jei yra galimybė, įtariamuosius nufotografuoti ar nufilmuoti ir medžiagą perduoti pareigūnams pasinaudojant elektroninių paslaugų sistema ePolicija (www.epolicija.lt).

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasakyti apie savo informaciją ar nuomonę apie Kauno aktualijas, išreikšti pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ privačias žinutes.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita