Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaAUTODėl gedimo sustojus traukinių eismui dalis maršrutų – atnaujinta

Dėl gedimo sustojus traukinių eismui dalis maršrutų – atnaujinta • Teksto dydis:
 • Spausdinti

Keleivinių traukinių eismas maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Šiauliai–Vilnius ir Kaunas–Šiauliai–Kaunas atnaujintas iš dalies, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

Pirmadienio popietę geležinkelio atkarpoje Vievis–Žasliai užfiksavus geležinkelio infrastruktūros kontaktinio tinklo atramos pažeidimą ir laikinai sustabdžius maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai ir Vilnius–Kaunas kursuojančių traukinių eismą, jis apie 15 val. buvo iš dalies atnaujintas.

Siekiant kuo mažiau paveikti keleivių planus, lapkričio 6 d. atkarpą Vievis-Žasliai vykstančių traukinių eismas organizuojamas traukinius nukreipiant į vieną iš dviejų ruože Vievis–Žasliai esančių geležinkelių kelių. Laikantis visų saugos reikalavimų, tol, kol bus pašalintos traukinių eismo sutrikdymo priežastys, traukiniai paveiktu ruožu kursuos apribotu – iki 25 km/h  siekiančiu – greičiu.

Numatoma, kad dėl infrastruktūros kontaktinio tinklo atramos pažeidimo lapkričio 6 d. maršrutais Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai ir Vilnius–Kaunas kursuojantys traukiniai gali vėluoti iki 2 val. Tikimasi, jog dar šiąnakt bus pašalintas pažeidimas ir atstatytas įprastas visų minėtais maršrutais kursuojančių traukinių eismas.

Preliminariais duomenimis, incidentas įvyko geležinkelio ruožo Vilnius–Kaunas 54 kilometre dėl šalia bėgių rangovo vykdytų žemės kasimo darbų. Detalios įvykio priežastys ir padaryta žala bus nustatyta po vidinio tyrimo.

„Atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. „LTG Link“ primena, kad traukiniams vėluojant atvykti į galutinę stotį ilgiau nei 60 min., keleiviai kviečiami kreiptis el. paštu kompensacija@ltglink.lt dėl kompensacijos. Laiške prašoma prisegti kelionės bilietą ir nurodyti banko sąskaitą, į kurią bus pervesti pinigai“, – akcentavo įmonės atstovai.

Galerijos


 • Futsalo A lyga: „K. Žalgiris“ – „Bruklinas“ 6:1

  Futsalo A lyga: „K. Žalgiri…


 • LKL rungtynės: Vilniaus „Rytas“ – Kauno „Žalgiris“

  LKL rungtynės: Vilniaus „Ry…


 • Atsisveikinimas su žurnaliste D. Rinkevičiūte

  Atsisveikinimas su žurnaliste…


 • „Švyturio“ arenoje – prieškalėdinė mugė

  „Švyturio“ arenoje – pr…


 • Gaisras senelių namuose „Senevita“

  Gaisras senelių namuose „Se…


 • Eurolyga: „Žalgiris“–ASVEL (88:91)

  Eurolyga: „Žalgiris“–AS…


 • „Maisto logistikos centro“ parduotuvės atidarymas Vilniuje

  „Maisto logistikos centro…


 • Laisvės alėja nuvilnijo sielų upė

  Laisvės alėja nuvilnijo siel…


 • Visų Šventųjų diena prie Rokantiškių ir Karveliškių kapinių

  Visų Šventųjų diena prie …


 • Visų šventųjų dieną kauniečiai plūdo į miesto kapines

  Visų šventųjų dieną kauni…

Daugiau straipsnių

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita