Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaHoroskopaiDieviškoji šviesa: saulėgrįžos saulė ir pilnatis

Dieviškoji šviesa: saulėgrįžos saulė ir pilnatis


Kelios dienos apie birželio 20–21 d. šiais metais yra perpildytos dieviškos šviesos gausa, Netrukus po saulėgrįžos seka pilnatis. Šis unikalus ir šviesus dangiškas pasiūlymas gali suteikti jums aiškumo ar naujo supratimo.

Kai abiejų šviesulių pakili šviesa pasiekia piką – bent jau šiauriniame pusrutulyje – jūs taip pat galite užmegzti gilesnį ryšį su savo potencialu ir spindesiu.

Vasaros saulėgrįžos saulė švyti. Mėnulis, kai pilnas, suteikia įžvalgos ir išminties, ypač naršant šešėliuose.

Tarsi kosmosas norėtų jums priminti apie magiją ir jums prieinamą galią, kai pasirenkate dalintis savo autentiška šviesa savo retu ir ypatingu būdu.

Įkvėpimo yra ir Saulė, ir Mėnulis (tampa Pilna kaip Saulės viršūnė!) dabar. Stovėti šviesoje, kaip to nusipelnė kiekviena gyva būtybė.

Šįryt klajodamas po sodą, matydamas tiek daug žydinčių gėlių, priminė konkretumo svarbą.

Apie tai, kaip svarbu nukreipti savo vidinę šviesą į tam tikrą išraišką ar pasiūlymą, kuris perteikia tam tikrą jūsų esmę.

Pagalvojau, kaip rožė nesistengia būti bijūnas, o kraujažolė nemėgina lygiuotis į levandą. Kiekvienas augalas turi savo grožį ir spalvą, ir tai daro pagal savo laiko juostą.

Vasaros saulėgrįžos piko metu laiškiniai česnakai nuvysta, bijūnai jau beveik baigti. Rožės žydi ir dar kurį laiką žydės, o levandoms dar liko kelios savaitės nuo atsidarymo.

Mano saulėgrįžos palinkėjimas jums yra, kad turėtumėte šiek tiek laiko ir vietos, kad įsijungtumėte į šviesą viduje. Kad nuostabi dangaus šviesa – nesvarbu, ar semiesi įkvėpimo iš Saulėgrįžos saulės, ar iš apvalaus, šviesaus Mėnulio – įkvepia tave užmegzti ryšį su savyje spinduliuojančia šviesa ir ją patraukti į priekį.

Linksmos saulėgrįžos!

PS daugiau apie Vėžį ir Ožiaragį kaip vartus, saulėgrįžos ženklus, jums gali patikti tai.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -