Sekmadienis, 23 birželio, 2024
PradžiaReceptaigaruose virti artišokai – sumušta virtuvė

garuose virti artišokai – sumušta virtuvė


Kiekvienas paruošimo veiksmas parodytas aukščiau esančiose nuotraukose, todėl patikrinkite juos, kad gautumėte vaizdinių nurodymų.

  • 2–3 pilno dydžio švieži artišokai
  • 1-2 citrinos, perpjautos per pusę
  • Druska, šviežiai malti juodieji pipirai
  • Didelis glostymas sviesto (nebūtina)
  • Kelios česnako skiltelės, perpjautos išilgai per pusę (nebūtina)
  • Majonezas, panardinimui
Apkarpyti artišokus: Nuo kiekvieno artišoko nupjaukite apatinius dygliuotų lapų colius. Pašalinkite visus mažus, pakitusios spalvos lapus aplink šonus ir arčiau stiebo; jie nebus skanūs. Daržovių skustuvu nuimkite išorinį stiebo sluoksnį. Kiekvieną artišoką perpjaukite per pusę per stiebą, širdį ir lapus. Jei norite, perpjautas kiekvieno artišoko dalis galite patrinti viena citrinos pusele, kad apribotumėte rudumą.

Garų artišokai: Dideliame puode su dangčiu užvirinkite porą colių vandens ir įdėkite garintuvo krepšelį [mine looks like this] apačioje. Įdėkite artišokų – nesijaudinkite, ar jie stovi, ar apvirto. Išspauskite pusės citrinos sultis, o tuščią citrinos pusę įkiškite į vidurį, tik dėl skonio. Uždenkite dangčiu ir virkite artišokus ant vidutinės ugnies 25–30 minučių, kol peilio galiukas lengvai įsisuks į storiausią vietą, kur lapai susilieja su stiebu.

Žnyplėmis perkelkite artišokus į pjaustymo lentą, o šaukštu arba pjaustytuvu nuimkite ir išmeskite neryškų droselį. Jūsų artišokai dabar paruošti valgyti, bet jei norite puošniai užbaigti:

Norėdami sušvelninti pabaigą: Įkaitinkite didelę keptuvę ant vidutinės-stiprios ugnies ir sudėkite sviestą bei česnaką. Kai karštas, į keptuvę sudėkite perpjautas vieno artišoko puses ir kepkite, kol po apačia apskrus ir traškūs, tada perkelkite į serviravimo lėkštę. Pakartokite su likusiais artišokais. Ant artišokų užpilkite keptuvėje likusį sviestą ir česnaką. Pagardinkite druska ir pipirais.

Norėdami pagaminti mano mėgstamą artišokų padažą: Į dubenį įdėkite šaukštą majonezo (apie 1–2 šaukštus, pradėkite nuo mažiau) ir išspauskite pusės citrinos sultis. Išmaišykite ir gerai pagardinkite šviežiai maltais juodaisiais pipirais ir žiupsneliu druskos. Jei reikia daugiau citrinos – man ji labai citriniška – įspauskite daugiau. Jei norite kreminės, įdėkite daugiau majonezo.

Likusios artišokų pusės keletą dienų laikomos šaldytuve ir gali būti pašildytos mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje, uždengtos, kad neišdžiūtų.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita