Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaAUTODujų mokesčiai ir elektrinės transporto priemonės: veidmainystė ir vyriausybės paskatos | ...

Dujų mokesčiai ir elektrinės transporto priemonės: veidmainystė ir vyriausybės paskatos | Kasdienis važiavimas


Važiavimas elektra nėra toks mokesčių vengimas, kokio tikėjotės.

Benzino mokestis
Dujų mokesčiai ir elektrinės transporto priemonės

Aš juokiuosi, kai žmonės piktinasi „vyriausybe“. Kai kuriose pasaulio šalyse yra mažiau darni, mažiau organizuota valdymo sistema nei JAV, o kai kuriose vietose ta sistema visiškai prieštarauja pati sau. Aš nekalbu apie dešinės ir kairės filosofiją; Kalbu apie įvairius ir įvairius valdžios padalinius, kurie veikia siekdami visiškai priešingų tikslų. Mes nesame pavaldūs „vyriausybei“, o nesuskaičiuojamai daugybei biurokratinių sferų, kurių nė viena nesuderinama taip gražiai, kad kada nors pasielgtų tikrai konspiraciniu būdu. Prieš tęsdamas, apsvarstykite tai:

Daugiau elektromobilių naujienų ir apžvalgų

Dujų mokesčiai ir elektrinės transporto priemonės

Mokesčių faktai

 • Ilinojaus valstijoje yra 6963 mokesčių institucijos. (aukščiausia iš visų valstijų)
 • (Kaip Ilinojaus gyventojas, norėčiau sužinoti, kas yra Solt Creek parko rajonas. Kadangi nėra Solt Creek miesto, nors yra Solt Creek Upelis—Man atrodo, kad bet kokius parkus, kuriuos tvarko įstaiga, galėtų tiesiog tvarkyti savivaldybės, kuriose jie yra. Vadink mane bepročiu. Bet aš nukrypstu.)
 • JAV yra 91 000 vyriausybinių įstaigų
 • Iš 700 milijardų JAV dolerių metinių benzino pardavimų JAV federalinė vyriausybė gauna maždaug 40 milijardų dolerių mokesčių pajamų.
 • Daugumoje JAV dalių benzinui taikomas federalinis, valstijos, grafystės ir savivaldybių mokestis. Tie mokesčiai dažnai yra didesni, jei tie degalai yra dyzeliniai arba nenaudojami bent dešimties procentų etanolio.
 • Maždaug 40 procentų galono dujų kainos yra mokestis.
 • Elektrinėms transporto priemonėms nereikia dujų (atminkite šį punktą)

Naudokite Tax

Dažnai apibūdinami kaip „naudojimo mokesčiai“, benzino mokesčiai suteikia pajamų už daugybę operacijų, įskaitant kelių ir greitkelių priežiūrą, oro uostų renovaciją ir, priešingai, federalinius mokesčių kreditus elektrinėms transporto priemonėms.

Sakau priešingai intuityviai, nes „vyriausybė“ skatina pirkti transporto priemones, kurios degalų mokesčiais neprisidės prie valstybės kasos. Taip pat vyriausybinės institucijos, kurios gali prarasti benzino mokesčių pajamas, stengiasi kompensuoti šį deficitą, kaip jūs atspėjote, apmokestindamos elektrines transporto priemones.

Ilinojaus gyventojai moka vienus didžiausių dujų mokesčių šalyje. Nors Kalifornijos specifinis dujų mokestis yra didesnis (0,779 USD, palyginti su 0,665 USD), Linkolno žemės gyventojai taip pat apmokestinami įprastiniu valstijos pardavimo mokesčiu (0,025 USD).

Benzino mokesčiai

Štai trumpai apžvelgiami mokesčiai už galoną, taikomi Čikagos mieste įsigytoms dujoms:

 • Federalinis: 0,184 USD
 • Ilinojus: 0,665 USD
 • Kuko apygarda: 0,51 USD
 • Čikaga: 0,08 USD

Be to, Čikagos dujoms taikomas pirmiau minėtas įprastas Ilinojaus pardavimo mokestis, kuris už 3,75 USD galoną dujų kainuoja apie 0,25 USD.

Tai reiškia, kad automobilio savininkui pakeitus dujomis varomą automobilį, kurio vidutinė galia 25 mpg, į elektrinį, „Vyriausybė“ praranda apie 900 USD per metus pajamų iš benzino mokesčių. Pakeitus transporto priemonę, kurios vidutinis svoris buvo tik 20 mpg, pajamos iš dujų mokesčių padidėja maždaug 1150 USD.

EV mokesčiai

Kaip minėta aukščiau, ne visi šie pinigai patenka į tą patį banką, tačiau nuostoliai yra tokie patys, o poreikis šias lėšas pakeisti yra labai realus.

Jau matėme, kad valstybės padidino EV registravimo išlaidas. Mūsų skaičiavimais, 16 valstijų dvigubai padidino naujų elektromobilių registravimo išlaidas, palyginti su įprasto dujomis varomo automobilio ar sunkvežimio registravimo išlaidomis. Dramatiškiausia yra tai, kad Vašingtono valstija automobilių savininkams įkrauna 75 USD, kad užregistruotų įprastai varomas transporto priemones, tačiau elektra varomų automobilių savininkams ima 225 USD.

Tikėtina, kad elektromobilių savininkų reikalai pablogės, tarp kurių kada nors bus ir dauguma mūsų. Automobilių apmokestinimas ir su automobiliais susijusių dalykų apmokestinimas tapo gana lengvu būdu įtraukti visas valstybės biudžetus. Perėjimas prie elektra varomų transporto priemonių neapsaugos elektromobilių savininkų nuo lūkesčių, kad jų aplinkai nekenksmingi važiavimai panašiai įneš į institucinį iždą.

Biudžeto spragos

Netgi kalbama apie papildomą elektros mokestį EV savininkams. Tikėkimės, kad tai liks kalbomis, bet, žvelgiant iš įstatymų leidėjo perspektyvos, apmokestinimo (namų ar viešųjų) mokestis galėtų užpildyti daug biudžeto spragų ir patogiai tam tikra sąskaita tiems, kurie vengia benzino mokesčių.

mintys

Mes nesakome, kad „vyriausybė“ turi niekšiškų ketinimų, siekdama apmokestinti elektromobilius, tiesiog nurodome akivaizdžią veidmainystę, viena vertus, skatinant amerikiečius pirkti elektrines transporto priemones, o paskui, kita vertus, bandant surasti. buvo panaudoti elektromobilių savininkus už prarastas pajamas iš dujų mokesčių.

Pastaba: jokiu būdu nesiekiame atkalbėti ką nors nuo elektrinės transporto priemonės pirkimo. Ir darant prielaidą, kad galite įkrauti savo automobilį namuose, tikrai sutaupysite „kuro“ sąnaudų prasme. Mes siūlome, kad, turėdami pakankamai laiko, dėdė Samas ir visi jo mažieji regiono draugai ras iš EV savininkų gauti tiek pat mokesčių pajamų, kiek dabar iš įprastų transporto priemonių savininkų.

Taigi, jei jūsų elektromobilis buvo su federaliniu 7500 USD mokesčių kreditu, mėgaukitės juo. Arba įdėkite dalį jo į galą, galiausiai jums to prireiks.

Klausykite „Car Stuff“ podcast'o

Stebėkite Tomą „Twitter“.

Dujų mokesčiai ir elektrinių transporto priemonių nuotraukos

Norėdami padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau

Kodėl „Tesla“ pardavimai mažėja

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 226 serija: pardavėjas įsilaužė į košmarą, „New Camry“, prabangus važiavimas bekele

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -