Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSGarsus Lietuvos influenceris prasitarė apie santykius: ištiko krizė?

Garsus Lietuvos influenceris prasitarė apie santykius: ištiko krizė?


„YouTube“ kanalas „Draugės TV“ pristatytas naujas projektas „Žvaigždė – karalienė“, kuriame pasirodė ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas. Žinomas vyras užsiminė apie savo santykius su Luku Griciumi.

Dvi garsios Lietuvos drag karalienės – Aura More ir Edma neseniai savo „YouTube“ kanalo „Draugės TV“ projektą sukūrė „Žvaigždė – karalienė“. Čia mūsų šalies garsenybės kviečia vienai dienai kardinaliai pakeisti įvaizdį ir įkūnyti drag karalienes. Pirmoji šiai avantiūrai pasiryžo dainininkė Monika Liu. Vėliau atėjo eilė ir N. Bierancui. Tiesa, projekto metu buvo ne tik kardinaliai pakeistas N. Bieranco įvaizdis, čia jis prakalbo ir apie savo santykius.

„ Eik su manimi, ar tu gal užimta? Aš matai, jau laisvas, paukščiai pačiulbėjo… Ar dabar turėčiau pasakyti laisvai šiuo momentu“, – kalbėdamas su Aura More sakė N. Bierancas.

2022 metais pasitvirtino kurį laiką sklandžiusios kalbos apie tai, kad žinomos pramogų verslo pora – socialinių tinklų žvaigždė, šokėjas N. Bierancas ir fotografas L. Gricius – susituokė. Faktas apie vestuves paaiškėjo „Delfi TV“ eteryje. „Delfi TV“ laidoje „Nepatogūs klausimai“ apsilankęs be populiariausių vestuvių fotografas šalyje – L. Gricius – dalijosi ne tik darbo, bet ir asmeninio gyvenimo užkulisiais. Paskutinėse išskirtinio interviu minutėse L. Griciaus buvo pasiteirauta, ar tiesa, kad jis ir jo mylimasis N. Bierancas yra susituokę. Tokio tiesaus klausimo sulaukęs fotografas nusišypsojo ir nutarė į neslėpti. „Blemba, – nusijuokė tiesa. – Tiesa. Taip, esame apsiženiję Meksikoje.“

Sutuoktinių statusu L. Gricius ir N. Bierancas džiaugėsi nuo 2021 metų gegužės mėnesio.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita