Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTOVartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 223 serija: Sveiki, Kia EV9, ilgalaikis Tesla...

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'as 223 serija: Sveiki, Kia EV9, ilgalaikis Tesla modelis Y. Kodėl pardavėjai neprisiima elektrinių transporto priemonių | Kasdienis važiavimas


Štai kodėl automobilių pardavėjai pesimistiškai vertina mažmeninę prekybą elektromobiliais ir sunkvežimiais.

Pardavėjai nepriėmė elektrinių transporto priemonių
Pardavėjai nepriėmė elektrinių transporto priemonių

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį, ar jums reikia automobilio, ar tiesiog retkarčiais pasivažinėjate su draugais, atėjote į reikiamą vietą. Prisijunkite prie Džilės ir Tomo, kai jie sugriauna viską, kas vyksta automobilių pasaulyje. Naujų automobilių apžvalgos, apsipirkimo patarimai, ekologiškas vairavimas, elektromobiliai, klasikiniai automobiliai ir daugybė puikių svečių. Tai „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Epizodas: 223

Transliacijos data: 2024 m. birželio 3 d

Svečias: Dave'as Tomas

Šią savaitę In for Jill yra ilgametis parodos draugas Damonas Bellas iš Cars.com. Deimonas ir Tomas pradėjo laidą kalbėdami apie Car.com ilgalaikį Tesla Model Y ir jo pakeitimą automobilių parke – visiškai naują 3 eilių elektrinį krosoverį Kia EV9. Nors modelis Y iš esmės buvo patikimas, maži nesklandumai pakenkė jo bendram patrauklumui Cars personalui; klausykite daugiau informacijos. Kalbant apie „Kia“, Damonas iki šiol yra sužavėtas. Automobiliai reguliariai skelbs EV9 veikimo ir naudingumo atnaujinimus. (nuoroda žemiau)

Antrame segmente šeimininkai sveikina CDK pasaulinį turinio rinkodaros direktorių Dave'ą Thomasą. Dave'as pasidalijo įžvalgomis apie prekiautojų požiūrį į elektra varomų transporto priemonių ir elektromobilių rinkodarą bei jų optimizmą (arba jo nebuvimą), atsižvelgiant į automobilių gamintojų EV programų sėkmę artimiausioje ir vidutinėje perspektyvoje.

Paskutiniame segmente Damonas susiduria su Tomo „Ar tai „Lexus“? Viktorina.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita