Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTO2024 m. Volkswagen Taos SEL: Bandomasis važiavimas | Kasdienis važiavimas

2024 m. Volkswagen Taos SEL: Bandomasis važiavimas | Kasdienis važiavimas


2024 Volkswagen Taos SEL
2024 Volkswagen Taos SEL

Vartotojų vadovas Automobiliai, naujų automobilių apžvalga2024 Volkswagen Taos SEL

Klasė: Subkompaktiškas kryžminis

Spalva: Grynas pilkas

Sėdimų vietų skaičius: 5

Nuvažiuotos mylios: 189

Realaus pasaulio degalų ekonomija: 29,3 mpg

CG ataskaitos kortelė
Kambarys ir komfortas A-
Galia ir našumas C+
Pritaikyti ir baigti B+
Kuro ekonomija B+
Vertė B
Ataskaitos kortelės pažymiai gaunami iš bandomojo vairuotojo įvertinimų sutarimo. Visos klasės yra palyginti su kitomis tos pačios klasės transporto priemonėmis. Vertės įvertinimas yra skirtas konkrečiam įvertintam apdailos lygiui ir gali neatspindėti vartotojo vadovo įspūdžių apie visą modelių asortimentą.
Didelis ir aukštas komfortas
Didelis vyrukas A
Aukštas vaikinas A-
Big & Tall komforto įvertinimai skirti tik priekinėms sėdynėms. „Didelis“ įvertinimas pagrįstas maždaug 350 svarų sveriančiu vyrišku testeriu, o „aukštas“ – pagal 6'6 colių ūgio vyrišką testerį.
Varomoji pavara
Variklio specifikacijos 158 arklio galių 1,5 litro
Variklio tipas 4 cilindrų su turbokompresoriumi
Užkrato pernešimas 7 greičių automatinė dviguba sankaba
Varomieji ratai AWD

Vairavimo mišinys: 65% miestas, 35% greitkelis

EPA apskaičiuota degalų ekonomija: 24/32/27 (miestas, greitkelis, kartu)

Kuro tipas: Įprastos dujos

Bazinė kaina: 33 515 USD (neįskaitant 1350 USD paskirties mokesčio)

Bandomosios transporto priemonės parinktys: Specialūs dažai (395 USD)

Kaina kaip isbandyta: 35 260 USD

Greiti hitai

Puikus: Erdvi ir gražiai įrengta kabina, lengvas dujos

Geras: Subalansuotas važiavimas ir valdymas, aukščiausio lygio pojūtis

Ne taip gerai: Nepakankamas energijos tiekimas, sutrikusi informacijos ir pramogų sistema

Tomas Apelis

Yra senosios mokyklos stoicizmas Volkswagen Taos, kurio nėra kituose mažuose krosoveriuose, tokiuose kaip „Hyundai Kona“ ar „Kia Seltos“. Tinkamas, vertikalus „Taos“ dizainas kartu su traškia, formalia lakštinio metalo medžiaga suteikia VW mažiausiam JAV rinkos krosoveriui santūrumo jausmą, neįprastą savo klasėje.

2024 Volkswagen Taos SEL
2024 Volkswagen Taos SEL

Iš tiesų, 2022 m. valstijoje pristatytas „Taos“ pristatomas kaip labiau prabangus nei žaismingas – tai atmosfera, kuri gali padėti vartotojams apsispręsti įsigyti „Volkswagen“ arba ieškoti kitur mažo „utos“ su linksmesniu požiūriu.

Neturime problemų dėl mažojo VW dizaino, nors ir formalus, jis atrodo kaip vokiškas – geriausiu įmanomu būdu – ir jo dizaino formalumas gali labiau tikti jauniems, pradinio lygio vairuotojams, norintiems, kad į juos būtų rimtai žiūrima ankstyvoje profesinėje veikloje. socialinius gyvenimus.

2024 m. „Mazda CX-5 Carbon Turbo“: bandomasis važiavimas

2024 Volkswagen Taos SEL
2024 Volkswagen Taos SEL

2024-ųjų modelio metų „Taos“ grąžinimas iš esmės nepasikeitė ir, nors jo kaina yra šiek tiek didesnė nei anksčiau minėtų „Kona“ ir „Seltos“, santūrumo gali būti būtent tai, ko ieško daugelis pirkėjų.

'24 Taos serija pakyla nuo pradinio lygio S apdailos lygio (pradedant maždaug 25 000 USD), aukštesnio lygio SE (apie 30 000 USD) ir lenkia gerai įrengtą SEL (35 000 USD). 2024 m. naujiena yra SE Black, kurios kaina prasideda nuo maždaug 32 000 USD ir yra tarp SE ir SEL.

5 įdomūs dalykai apie 2023 m. „Volkswagen Tiguan R-Line Black“.

2024 m. Volkswagen Taos SEL, Amancio D'Silva, Konkan Dance
2024 Volkswagen Taos SEL

Visi 2024 metų Taos modeliai yra varomi 158 arklio galių 1,5 litro 4 cilindrų varikliu su turbokompresoriumi. Priekiniais ratais varomi modeliai suporuoja variklį su įprasta 8 greičių automatine pavarų dėže, o AWD pavyzdžiuose naudojama 7 greičių „dvigubos sankabos“ automatinė pavarų dėžė. Viršutinės linijos SEL yra tik su AWD ir DCT automatine.

„Consumer Guide“ neseniai praleido savaitę prie „Taos SEL“ vairo. Su mokesčiu už paskirties vietą ir papildomai kainuojančius „Pure Grey“ dažus, mūsų bandomasis automobilis kainavo 35 515 USD. Ir nors mums patinka ši spalva, nesame visiškai tikri, kas yra „grynas“.

Kaip ir visi „Volkswagen“ krosoveriai, „Taos“ viduje atrodo didesnis nei išorėje. Priekinėje eilėje netrūksta sėdimų vietų net ir didesniems žmonėms, o didelės durų angos leidžia lengvai įvažiuoti ir išlipti. Pati kabina yra šiuolaikiška ir gražiai įrengta, nors ne visos naudojamos medžiagos yra aukščiausios kokybės; Jei ieškote, galite rasti daug kieto plastiko. Vis dėlto interjeras paprastai atrodo kaip elegantiškas.

Nors dauguma valdiklių yra aiškiai pažymėti ir lengvai pasiekiami, ne viskas gerai Taos ryšio pasaulyje. Anksčiau buvome susidūrę su vietine VW informacijos ir pramogų sistema, tačiau vis tiek tai vargina. Pavyzdžiui, šio redaktoriaus telefoną per mūsų bandomąją savaitę reikėjo kelis kartus susieti su automobiliu, taip prailginant mano kelionės į darbą ir atgal laiką. Be to, „Taos“ jutikliniame ekrane rodoma informacija paprastai atsilieka nuo turinio, leidžiamo per „Bluetooth“, todėl ekranas buvo beveik nenaudingas klausantis muzikos ar podcast'ų.

2024 m. Volkswagen Atlas Cross Sport SEL Premium R-Line: bandomasis važiavimas

2024 Volkswagen Taos SEL
2024 Volkswagen Taos SEL

Naudojant „Apple CarPlay“, atrodė, kad sistema veikė geriau, kai buvo užmegztas ryšys, tačiau „Apple“ dalyvavimas mažai padėjo išlaikyti automobilio / telefono „Bluetooth“ ryšį tarp diskų. Be to, „Beats“ prekės ženklo garso sistema, kuri yra standartinė SEL, puikiai atkuria šimtmečio vidurio amerikietišką džiazą, kurį mėgsta šis redaktorius.

Kelyje Taosas gerai išteisina. Mažasis krosoveris važiuoja ir valdo gerai, o salonas apskritai yra tylus, ypač klasėje. Dėl kokių nors priežasčių AWD Taos modeliuose naudojama sudėtingesnė galinės pakabos konstrukcija, kurios poveikis geriau jaučiamas greituose posūkiuose ir vingiuotuose keliuose, tačiau taip pat šiek tiek mažiau vietos kroviniams.

Mieste DCT automatinė pavarų dėžė gali būti nerangi, važiuojant mažu greičiu perjungiama daugiau, nei atrodo būtina, ir retkarčiais perjungia stipriai, kai greitėja sustojus. Jei jūsų ateityje laukia bandomasis važiavimas Taos, būkite tikri ir skirkite šiek tiek laiko transporto priemonės įvertinimui važiuojant mažu greičiu; gali būti, kad pavara bus per daug „užimta“ kasdieniams važinėjimo darbams atlikti. Nepaisant to, mažas turbokompresorinis variklis užtikrina geresnę nei pakankamai galią atliekant visus, išskyrus pačius agresyviausius pravažiavimo manevrus.

Ir nors „Taos AWD“ pavara gali svyruoti eisme, ji tikrai efektyvi. Važiuodami palankiomis miesto sąlygomis matėme daugiau nei 29 mpg. Be to, „Taos“ puikiai tinka naudoti įprastos klasės benzinu.

Trumpai tariant, „Taos“ yra madingas, prabangaus jausmo mažas krosoveris, kuris pasižymi stebėtinai erdviu ir patogiu salonu bei puikiu degalų taupymu. Esame nusivylę dėl trikdančio ryšio ir lėto greičio pavaros sklandumo trūkumo, nors galbūt pastarąjį galima pavadinti „charakteriu“.

Kalbant apie saugumą, visapusiškas VW IQ.Drive vairuotojo pagalbos sistemų rinkinys yra standartinis visų „Taos“ apdailos lygių komplektas. Vertės taškas: „Taos“ yra geresnis žemesnio lygio apdailos lygis, tačiau mūsų bandomojo automobilio kainos etiketė mums nėra ypač patraukli. Rekomenduojame vidutinio lygio SE, tačiau suprantame, kodėl pirkėjas gali norėti mėgautis papildomai elegantiška SEL aplinka.

Canyon, Prius, Trax: 3 greitos apžvalgos

2024 Volkswagen Taos SEL
2024 Volkswagen Taos SEL

2024 Volkswagen Taos SEL galerija

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

2024 m. „Subaru Crosstrek Wilderness“: 5 puikūs dalykai

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 220 serija: naujasis „Subaru Forester“, „So Long Malibu“, „Viskas apie Nikola“ ir „Zero-Emissions Trucking“Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita