Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaReceptaiGeriausias citrinų lašas Martini – gamina pora

Geriausias citrinų lašas Martini – gamina pora


Štai gaivaus ir aštraus skonio paslaptys citrinos lašas martinis! Sužinokite, kaip pasigaminti šį klasikinį kokteilį namuose – nuo ​​panardinimo į kraštą technikos iki idealaus degtinės ir citrinos santykio.

Citrininis martinis martinio taurėje su citrinos garnyru ir cukraus apvadu.

Mėgstate klasikinį rūgštų kokteilį? Tada jums patiks citrininis martinis! Šis gaivus gėrimas yra puikiai subalansuotas ir gaiviai aitrus, patiekiamas su cukrumi ir citrina. Atrodo taip šventiškai, kad puikiai tinka visoms šventėms. Kad ir kokia būtų proga: šis gėrimas puikiai tinka!

Kodėl mums patinka šis receptas: Kai pirmą kartą išbandėme citrinų lašų martini, galėjome suprasti, kodėl tai yra klasika. Jis turi vėsų, švarų skonį ir rafinuotą atmosferą. Dabar tai tvirta mūsų kokteilių receptų repertuaro dalis!

Ingredientai citrinos lašelyje martinio

Citrininis martinis yra saldžiarūgštis degtinės martinio versija. Jo panašumai su klasikiniu martini yra tik pavadinime! Citrinų lašas yra klasikinis alkoholinis gėrimas, įtrauktas į Tarptautinės barmenų asociacijos IBA oficialių kokteilių sąrašą. Tai reiškia, kad jis turi oficialų apibrėžimą, kaip tai padaryti:

 • Citrinų degtinė (arba įprasta degtinė): Norėdami supaprastinti citrinų lašų martinį, naudojame standartinę degtinę. Mūsų skonio bandymuose citrinų degtinė tik prideda subtilų citrusinių vaisių užuominą. Bet jei turite citrinos degtinės, būtinai naudokite ją čia!
 • Cointreau arba trigubos sekundės: Šiam gėrimui labiau patinka naudoti Cointreau kaip apelsinų likerį, tačiau trigubai sek.
 • Citrinos sulčių: Šviežios citrinos sultys suteikia aštrų, aštrų skonį: venkite sulčių buteliuose.
 • Paprastas sirupas: Paprastas sirupas subalansuoja skonius: tai pagrindinis baro krepšelis, kurį lengva pasigaminti namuose.

Susijęs gėrimas: Šis gėrimas labai panašus į degtinės šoninį vežimėlį, kuriame naudojami panašūs ingredientai!

Kaip padaryti citrinos tvistą

Kaip pasigaminti citrinos lašelio martinio: žingsnis po žingsnio

Jei esate pasiruošę gerti, čia pateikiami pagrindiniai citrininio martinio žingsniai:

 1. 1 veiksmas: apibarstykite stiklinę cukrumi. Klasikinis citrinos lašas patiekiamas martinio taurėje su cukrumi ant krašto. Tai padeda subalansuoti aštrų kokteilio skonį.
 2. 2 veiksmas: Suplakite ingredientus kokteilių plaktuvėje. Į kokteilių plaktuvą įpilkite 1 ½ uncijos degtinės, ½ uncijos Cointreau, ½ uncijos citrinos sulčių ir ½ uncijos paprasto sirupo. Įdėkite 1 saują ledo ir purtykite, kol atvės.
 3. Nukoškite į stiklinę ir sudėkite garnyrą. Gėrimą perkoškite į martinio taurę ir įdėkite citrinos suktuką arba citrinos ratuką.

Kaip padaryti citrinos tvistą

🍋 Dėl citrinos vytelio gaunamas rafinuotas citrinų lašelio martinis! Jei norite sužinoti apie mūsų metodą, kaip pasigaminti citrinos susuktą garnyrą nenaudojant specialių įrankių, žr. „Kaip pasidaryti citrinos susukimą“.

Nenorite išbandyti posūkio? Supjaustykite citrinos ratuką, įpjaukite įpjovą ir pridėkite prie stiklinės krašto.

Kaip pasidaryti cukraus apvadą

Naudojant itin smulkų cukraus apvadą ant martinio stiklo apvado, įgauna šventišką išvaizdą ir padeda subalansuoti aštrų skonį. Štai mūsų patarimai, kaip sukurti tobulą ratlankį:

 1. Lėkštėje lygiu sluoksniu paskleiskite cukrų. Geriausia naudoti labai smulkų cukrų, nes jis geriausiai prilimpa prie krašto.
 2. Paimkite citrinos skilteles ir viduryje išpjaukite įpjovą: tada pastumkite ją aplink stiklinės kraštą. Taip sudrėkinsite ratlankį nenaudodami pirštų!
 3. Pakreipkite stiklinę į cukrų, kad cukrus priliptų prie išorinio krašto.
Citrininis martinis su citrinos garnyru.

Cointreau prieš trigubą sek

Mums patinka šis citrinų lašo martinio receptas, naudojant Cointreau, kurio apelsinų kvapų skonis gerai subalansuotas tarp kartaus ir saldaus. Taip pat galite naudoti Triple Sec, kurio skonis yra paprastesnis ir intensyvesnis. Jei nesate tikri, ar verta nusipirkti Cointreau butelį, yra ilgas sąrašas puikių Cointreau gėrimų, kuriuose jis naudojamas, pvz., Margarita ir Cosmopolitan.

Kada patiekti citrinos lašelį martinio

Citrinų lašų martini kokteilis yra aitrus ir aštrus, su šventine nuotaika. Tai puikiai tinka daugeliui progų. Tai puikus Naujųjų metų išvakarių gėrimas, kalėdinis ar šventinis gėrimas, mergvakario gėrimas, šventinis gėrimas ir dar daugiau!

Daugiau martinio receptų

Yra daug martinio rūšių, nuo sauso iki vaisinio. Išbandę citrinos lašą, galite sumaišyti dar keletą dalykų:

Dažnai užduodami klausimai

Kokia degtinė geriausiai tinka martiniui su citrinos lašeliu?

Citrinų degtinė yra klasikinė, tačiau čia mėgstame naudoti kokybišką paprastą degtinę.

Mano ratlankis vis nusileidžia! Kaip aš galiu jį prilipti?

Jei galite, naudokite labai smulkų cukrų, kuris geriausiai sukimba. Sudrėkinkite martinio taurės kraštą citrinos skiltele arba labai šlapiu piršto galiuku. Tada pamerkite kraštelį į negilų indą, pripildytą cukrumi.

Koks saldus ar aitrus turėtų būti mano citrinų lašų martinis?

Tai asmeninių pageidavimų reikalas! Pradėkite vadovaudamiesi receptu, tada pakoreguokite paprasto sirupo ar citrinos sulčių kiekį pagal savo skonį. Norėdami gauti daugiau niuansų saldumo, apsvarstykite galimybę naudoti klevų sirupą kaip saldiklį.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramąstalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Štai geriausias citrinų lašelių martinis, kurį turėsite! Tai aštrus ir gaivus, saldus pyragas su traškiu cukraus apvadu.


 • 1 ½ uncijos* citrinų degtinė arba degtinė
 • ½ uncijos Cointreau arba triguba sek
 • ½ uncijos šviežios citrinos sultys
 • ½ uncijos paprastas sirupas
 • Labai smulkus cukrus, skirtas ratlankiui (arba pakaitalas granuliuotas)
 • Garnyrui: citrinos suktukas arba citrinos ratas


 1. Iškirpkite įpjovą citrinos skiltele, tada perbraukite citriną aplink martinio taurės kraštą. Kraštelio kraštą pamerkite į itin smulkaus cukraus lėkštę.
 2. Papuoškite citrinos vytelių garnyrą.
 3. Sudėkite visus ingredientus į kokteilių plaktuvą, užpilkite ledu ir suplakite, kol atvės.
 4. Supilkite skystį į stiklinę su cukruotu kraštu. Papuoškite citrinos griežinėliais.

Pastabos

* Norėdami konvertuoti į šaukštus, 1 uncija = 2 šaukštai

**Norėdami gauti geltoną šio gėrimo spalvą, kaip saldiklį naudokite klevų sirupą arba naudokite citrinų degtinę. Su paprastu sirupu ir standartine degtine gėrimas yra skaidrios spalvos.

 • Kategorija: Gerti
 • Metodas: Sukratytas
 • Virtuvė: Kokteiliai

Raktiniai žodžiai: Citrinų lašas Martini

Daugiau klasikinių kokteilių

Štai dar keli mūsų geriausių kokteilių receptai, kurie jums gali patikti:

 • Klasikinė Margarita Vienintelis jums reikalingas margaritos receptas! Štai kaip pasigaminti geriausią margaritą iš 3 paprastų ingredientų: laimo, Cointreau ir tekilos – be pridėtinio cukraus.
 • Klasikinis Mojito Puikiai subalansuotas su laimu, romu ir šviežiomis mėtomis! Šis ikoninis Kubos kokteilis yra gaivus ir pakankamai saldus.
 • Salty Dog Štai gaivus citrusinis kokteilis, kuriame dera greipfrutų sultys, džinas ir sūdytas kraštas. (Klasikinėje versijoje nėra druskos ir ji vadinama… Kurtu!)
 • Tom Collins Šis aukštas aukštaūgis gėrimas yra džino rūgštus, saldžiarūgštis klasikinis kokteilis, pagamintas iš džino. Tai gaivus, putojantis ir nostalgiškas.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita