Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTO„Ineos Grenadier“, „GMC Hummer EV“, „Lexus GX Overtrail“, 3 „Cool Premium“ visureigiai...

„Ineos Grenadier“, „GMC Hummer EV“, „Lexus GX Overtrail“, 3 „Cool Premium“ visureigiai | Kasdienis važiavimas


Į taką važiuojame prabangių visureigių trijule.

2024 m. GMC Hummer EV visureigis
2024 m. GMC Hummer EV visureigis – 3 šaunūs aukščiausios kokybės visureigiai

Dauguma žmonių, įsigyjančių sunkvežimius ir visureigius, galinčius važiuoti ten, kur nėra šaligatvio, niekada nevažiuos bekelėje. Tai nesutrukdė automobilių gamintojams kurti tokius produktus turinčius produktus. „Jeep“ ir „Land Rover“ sukūrė visus savo prekės ženklus, remdamiesi šia idėja, ir nemenka dalis jų savininkų žengs ten, kur kiti nedrįs žengti.

Daugiau pramogų bekelėje

3 šaunūs Premium visureigiai

Važiavimas visureigiais nėra įprasta „Consumer Guide“ transporto priemonių vertinimo proceso dalis, tačiau kai atsiranda galimybė, mielai dalyvaujame. Kiekvieną pavasarį, Vidurio Vakarų automobilių žiniasklaidos asociacija (MAMA) organizuoja važiavimo ir vairavimo renginį ikoniškoje Road America lenktynių trasoje Elkhart Lake mieste, Viskonsine. Čia daugiau nei tuzinas automobilių gamintojų pristato savo naujausius ir geriausius produktus, kad apžvalgininkai galėtų važiuoti gatvėje, trasoje ir specializuotuose bekelės kursuose.

Pastarajame neseniai pristatėme tris aukščiausios klasės visureigius. Vienas yra iš pažangaus prekės ženklo, kitas yra pertvarkyta visame pasaulyje populiaraus modelio versija, o trečia yra visiškai elektrinis pavyzdys, turintis vardą, prikeltas iš numirusių.

2024 Ineos Grenadier

2024 Ineos Grenadier
2024 Ineos Grenadier

Tikriausiai niekada negirdėjote apie „Ineos“, bet beveik neabejotinai kada nors naudojote jų produktus. Jūsų šaldytuve esantis galonų pieno ąsotis greičiausiai buvo suformuotas iš „Ineos“ pagaminto plastiko. Dabar JK įsikūręs naftos chemijos konglomeratas bando jėgas automobilių versle, tačiau užuot gaminęs elektromobilius, tokius kaip „Rivian“ ar „Tesla“, jis taikosi į sunkią visureigių minią. Grenadier visureigis.

2024 Ineos Grenadier
2024 Ineos Grenadier

„Grenadier“ istorija prasideda nuo to, kad „Ineos“ pirmininkas Jimas Ratcliffe'as siekė įsigyti įrankius klasikiniams „Land Rover Defender 90“ ir „Land Rover Defender 90“ ir „110“, kai automobilių gamintojas baigė gamybą 2020 m. Jis tikėjosi ir toliau gaminti šiuos paprastus, bet legendinius visureigius pagal licenciją, tačiau bendrovė atsisakė. . Todėl jis viską ėmėsi į savo rankas ir pasamdė inžinierius, kurie iš pagrindų pagamintų modernų Defender stiliaus visureigį.

Dėl „Grenadier“ dizaino akivaizdu, kad jis skirtas klasikinio „Defender“ gerbėjams, turintiems aukštą, dėžės formą ir nebrangų vidų. Varomas BMW pagaminto, bet „Ineos“ suderinto 6 cilindrų variklio su turbokompresoriumi ir 8 greičių automatine pavarų dėže, visureigis turi daug niurzgimo, kad galėtų įveikti bet kokį bekelės reljefą, įskaitant siaurus ir labai purvinus takus, kuriais keliavome aplink Road America. . Dėl stambių padangų ir ilgos pakabos eigos uolomis šliaužioti trasa atrodė kaip vaikų žaidimas.

Nors važiavimas bekele „Grenadier“ yra lengvas dalykas, tai kainuoja važiavimo kelyje kaina. Aukštas, plytų pavidalo dizainas daro jį jautrų stipriems šoniniams vėjams, vairo mechanizmas yra labai neaiškus, o EPA apskaičiuoti degalų taupymo rodikliai 14–15 mpg mieste / greitkelyje / kartu reiškia, kad greičiausiai nenorėsite to kasdien. Kaip antrą ar trečią transporto priemonę, kurią naudosite tik nuotykiams bekelėje, „Grenadier“ yra patraukli, nors ir brangi (bazinė MSRP yra 71 900 USD), pasirinkimas.

Kas puiku: Senos mokyklos visureigio išvaizda; mažai būtybės patogumų; Galimybė važiuoti bekelėje prilygsta tik keletui sunkiausių modelių

Kas ne: Senos mokyklos visureigio dinamika kelyje; mažai būtybės patogumų; netinka būti kasdieniu vairuotoju

2024 m. Land Rover Defender 110 S „Country Pack“: bandomasis važiavimas

2024 m. Lexus GX Overtrail

2024 m. Lexus GX Overtrail
2024 m. Lexus GX Overtrail

Pirmą kartą per 15 metų „Lexus“ perkūrė savo dizainą GX visureigis. Su senos mokyklos sunkvežimio tipo kėbulo ant rėmo konstrukcija galite įsivaizduoti, kad tai yra aukščiausios kokybės pagrindinės įmonės Toyota nepaprastai populiaraus 4Runner versija. GX visada turėjo tvirtą visureigių aparatūrą, tačiau Lexus niekada nepardavė šios transporto priemonės kaip tokios.

2024 m. Lexus GX Overtrail
2024 m. Lexus GX Overtrail

Tai pasikeičia 2024 m. perdarius dizainą ir pristačius visiškai naują „Overtrail“ apdailą. Sportiškos stambios padangos ir Toyota Crawl Control bei elektroninė kinetinė dinaminė pakabos sistema (E-KDSS), GX gali visiškai neprilygti Grenadier savo visureigiams, tačiau tai taip pat nėra slegianti.

„Overtrail“, kurį išbandėme „Road America“ trasoje, trasą tvarkė drąsiai ir leido mums patogiai. Kelyje transporto priemonė taip pat buvo labai civilizuota. Taip, jo važiavimas ir valdymas neprilygs automobiliams skirtiems visureigiams, tokiems kaip visiškai naujas Lexus TX, tačiau aukšti riedučiai, pasižymintys tikru klajojimu, būtų gerai, jei į pirkinių sąrašą įtrauktų 2024 m. GX.

Kas puiku: Gera bendra visureigių galimybių ir tobulumo kelyje pusiausvyra; Lexus reputacija dėl patikimumo, perpardavimo vertės ir klientų aptarnavimo

Kas ne: Ne Overtrail GX modeliai važiuoja ir valdo šiek tiek geriau; Overtrail yra brangiausia klasė

Peržiūrėkite „Flashback“! 2009 m. Hummer H2

2024 m. GMC Hummer EV visureigis

2024 m. GMC Hummer EV visureigis
2024 m. GMC Hummer EV visureigis

Pirmąjį 2000-ųjų dešimtmetį Hummer vardas buvo labai populiarus – tiesiogine ir perkeltine prasme. Savininkų pamėgta ir aplinkosaugininkų bei tam tikrų žiniasklaidos dalių nekenčiama patronuojanti bendrovė „General Motors“ nusprendė atsisakyti prekės ženklo naudojimo po to, kai 2009 m. bankrutavo vyriausybė.

2024 m. GMC Hummer EV visureigis
2024 m. GMC Hummer EV visureigis

„Hummer“ grįžta 2024 m., šį kartą aukščiausios klasės EV antrinis prekės ženklas, parduodamas bendrovės GMC padalinio. „Hummer EV“, kurį galima įsigyti kaip pikapas arba visureigis, yra pažįstamas, bet naujas prekės ženklo praeities gaminių vaizdas. SUV versija, varoma GM Ultium akumuliatoriaus technologija, siūlo iki trijų elektros variklių ir 314 mylių važiavimo atstumą. Galimas keturių ratų vairavimas žada išskirtinį manevringumą ir unikalią „Crabwalk“ funkciją, leidžiančią automobiliui važiuoti įstrižai nedideliu greičiu. Reguliuojamos pakabos „Ištraukimo režimas“ leidžia vertikaliai pakelti iki šešių colių, o apatinės kėbulo kameros padeda atlikti ekstremalius manevrus bekelėje.

Neabejojame, kad Hummer EV būtų itin pajėgus įveikti smėlio kopas ar Rubicon Trail. Tačiau tai mažiau kėlė pasitikėjimo lietaus permirkusiame Road America trasoje, kurią važiavome. Siaurose, miškingose ​​vietose kilo problema dėl transporto priemonės pločio. Ne kartą priėjome per centimetrus nuo medžio kamieno grandymo. Taip pat sunkiai sekėsi važiuoti kitose trasos dalyse, nes atrodė, kad keturračiai ir keturių ratų vairavimo sistemos susipainiojo. Galiausiai viskas išsiaiškino, tačiau buvo keletas nerimą keliančių akimirkų, kai laikinai įstrigome. Nei „Grenadier“, nei „GX“, nei bet kuri kita transporto priemonė, kurią bandėme tame pačiame takelyje, tokių problemų neturėjo.

Kas puiku: Išvaizda jūsų veide; daug puikių turimų technologijų; visureigis EV yra tvarkinga koncepcija

Kas ne: Iškilo problemų bekelės trasoje, kuria važiavome; labai brangus; faktas, kad tai elektromobilis, gali apriboti, kiek toli galite nuvažiuoti

(Jei norite padidinti nuotraukas, spustelėkite žemiau)

2024 Ineos Grenadier: netrukus

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 222 serija: 10 000 USD elektrinės transporto priemonės, „Genesis GV80“, Amerikos pasirengimas pirkti kiniškus automobiliusSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita