Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSkur, kada ir kiek laiko nebus karšto vandens

kur, kada ir kiek laiko nebus karšto vandens


Informuojame, kad hidrauliniai bandymai, kurių metu išjungiamas karštas vanduo, Kauno miesto mėnesio mėnesį bus vykdomas Aleksoto, Centro, Dainavos, Šančių, Šilainių ir Vilijampolės seniūnijose.

Kada ir laiko karšto vandens nebus pastate, patogiai gali kiek daug centralizuotai miesto šilumą tiekiančios bendrovės „Kauno energija“ internetinėje svetainėje: https://www.kaunoenergija.lt/paslaugu-teikimo-stabdymai-ir-atnaujinimai, tereikia įvesti savo namo adresą .

Informaciją apie karšto vandens tiekimo laikiną nutraukimą galima gauti ir trumposiomis SMS žinutėmis. Vartotojai,ys gauti tokius pranešimus, kviečiami su informacijos centru „Mano Kaunas“ telefonu 0 800 20 000 arba svetainėje https://mano.kaunas.lt ir atnaujinti savo kontaktinę informaciją.

Hidraulinių bandymų metu vamzdynuose, kurių termofikaciniu vandeniu tiekiama šiluma šildymui ir karštam vandeniui, sukeliamas didelis slėgis, padedantis efektyviai aptikti nesandarumus, atsiradus dėl korozijos, įtrūkimų. Aptikti defektai yra pašalinami, taip užtikrinant, kad šildymo sezono metu bus išvengta avarijų ir šiluma bus tiekiama patikimai. Hidraulinių bandymų metu taip pat keičiamos sklendės ir kita įranga.

Jei bandymų metu neaptinkama defektų, karštas vanduo įjungiamas per 3–4 dienas. Jei aptinkama defektų, jų šalinimas, nuo darbų sudėtingumo ir apimties, gali užtrukti keletą dienų ar ilgiau.

Atkreipiame dėmesį, kad karštą vandenį name įjungia ir išjungia pastato administratorius ar vidinių karšto vandens ir šildymo sistemų prižiūrėtojas.

„Kauno energijos“ informacijaSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita