Pirmadienis, 15 balandžio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSJau skelbiamas kai kurių parduotuvių darbo laikas per Velykas

Jau skelbiamas kai kurių parduotuvių darbo laikas per Velykas

„Lidl“ praneša, kad šventinį sekmadienį, pirmąją Velykų dieną – kovo 31-ąją, parduotuvės nedirbs visoje Lietuvoje. Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, „Lidl“ parduotuvės veiks kaip įprasta. „Maxima“ taip pat informuoja, jog pirmąją Velykų dieną nedirbs.

Įprastu grafiku visos „Lidl“ parduotuvės dirbs ir dieną prieš Velykas, kovo 30-ąją, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

„Kaip ir kasmet per didžiąsias šventes, Velykas visi mūsų darbuotojai galės daugiau laiko praleisti su savo šeimos nariais ir artimaisiais bei skirti jiems visą savo dėmesį. Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau yra mūsų tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Ši iniciatyva sulaukia palaikymo ne tik iš mūsų darbuotojų, tačiau ir iš klientų“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Sprendimą nedirbti per Velykas „Lidl“ priima jau septintus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

Tuo tarpu „Maxima“ taip pat skelbia, jog jau ketvirtus metus iš eilės pirmąją Šv. Velykų dieną daugiau nei 8 tūkst. „Maximos“ parduotuvių darbuotojų nedirbs – šventinį sekmadienį jie praleis su artimaisiais.

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Norintiems pasilengvinti šventinį pasiruošimą ir negaišti laiko eilėse, prekybos tinklo atstovė pataria velykiniam stalui bei namams reikalingų produktų įsigyti iš anksto ir atskleidė, kokiu laiku apsipirksite greičiausiai, rašoma „Maxima“ pranešime žiniasklaidai.

Likus vos kelioms dienoms iki Velykų į parduotuves ima plūsti pirkėjai – gyventojai ieško trūkstamų maisto produktų šventiniam stalui. Iš anksto neįsigijus reikalingų produktų, gali tekti palaukti eilėse prie kasų ar ilgiau paieškoti vietos automobilių stovėjimo aikštelėje. Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiomis dienomis rekomenduoja rinktis mažiau aktyvias parduotuvių darbo valandas ir apsipirkti tuomet, kai pirkėjų srautai yra mažesni.

Pernai metais didžiausias lankytojų srautas parduotuves užplūdo Didįjį penktadienį per pietus – pats apsipirkimo pikas parduotuvėse fiksuotas apie 12 val. ryto. Tad jei paskutinę minutę pritrūkote svarbių ingredientų, apsipirkimus planuokite iki 10 val. ryto arba vakare po 19 val., kuomet pirkėjų srautai ima mažėti.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments