Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSJaunuoliai sulaukė teismo sprendimo už disponavimą kvaišalais

Jaunuoliai sulaukė teismo sprendimo už disponavimą kvaišalais

Kauno apylinkės teismo nuosprendžiu du jaunuoliai nuteisti už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.

Baudžiamosios bylos duomenimis, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis anksčiau du kartus teistas 21-erių metų Kauno rajono gyventojas neteisėtai įgijo beveik 65 gramus kanapių. Turėdamas tikslą jas platinti, minėtas asmuo susitiko su 22-ejų metų kauniečiu ir bandė jam parduoti daugiau kaip 3 gramus kanapių. Pastarasis anksčiau taip pat jau yra teistas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Abu jaunuolius nusikaltimo vietoje sulaikė policijos pareigūnai, atvykę patikrinti gautą informaciją.

Kauno rajono gyventojui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti teismas skyrė aštuonių mėnesių laisvės apribojimo bausmę.

Kanapes įsigyti bandžiusiam kauniečiui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti skirta bausmė subendrinta su ankstesne bausme ir paskirta galutinė subendrinta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė su intensyvia priežiūra ir įpareigojimais.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikė Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus tyrėjai.

Kauno apylinkės teismo nuosprendis gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

The post Jaunuoliai sulaukė teismo sprendimo už disponavimą kvaišalais appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -