Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaReceptaiKaip garinti daržoves (teisingas būdas!) – pora gamina maistą

Kaip garinti daržoves (teisingas būdas!) – pora gamina maistą


Štai kaip troškinti daržoves kad jie greitai atsidurtų ant stalo! Naudokite šį metodą, kad išvengtumėte permirkusių ir blankių daržovių: čia jos kiekvieną kartą būna traškios švelnios ir skanios.

Kaip garinti daržoves: garuose virti brokoliai

Norite garinti daržoves? Esame čia, kad padėtume! Vienas iš greičiausių daržovių kepimo būdų garuose. Jis taip pat yra prastas repas, nes netinkamai atlikus daržoves gali būti perkeptos, blankios ir permirkusios.

Bet spėk ką? Jei kepsite jas iki traškumo ir tinkamai pagardinsite, daržovės kiekvieną kartą pasirodys skanios! Štai mūsų pagrindinis būdas troškinti daržoves: teisingas būdas.

Daržovių garinimo būdai

Pirma, jūs turite omenyje konkrečias daržoves, turime jums keletą konkrečių receptų. Pasirinkite vieną iš toliau pateiktų metodų:

Reikalinga įranga garinimui

Norėdami paruošti šį receptą, jums reikės garintuvo krepšelio arba garų puodo. Čia yra garlaivio krepšelis, kurį galite nusipirkti internetu, tinkantis bet kuriai jūsų turimai keptuvei. Šiose nuotraukose matysite, kad naudojome keptuvę su pasirinktu garintuvo krepšeliu. Tai taip pat yra galimybė, bet nebūtina gaminant garuose!

Kaip virti daržoves: pamoka

Svarbiausia, ką reikia atsiminti garinant daržoves: nesusigundykite jų perkepti. Troškinkite daržoves, kol jos taps traškios. Turėsite būti pasiruošę skonio testui, šakute rankoje! Daržoves verdant net kelias minutes po tinkamo laiko, jos tampa ryškios ir traškios iki išblukusios ir minkštos. Štai kaip garinti daržoves naudojant garintuvo krepšelį:

1 žingsnis: daržovių pjaustymas.

1 žingsnis: Supjaustykite daržoves vienodo kąsnio dydžio gabalėliais, kad jos tolygiai iškeps. Kuo tirštesnė daržovė, tuo ilgiau užtruks virti. (Tai svarbu kietoms daržovėms, tokioms kaip morkos: kuo mažesni gabalėliai, tuo trumpesnis kepimo laikas.)

2 veiksmas: daržovių garinimas garintuvo krepšyje.

2 žingsnis: Į puodo arba puodo dugną įpilkite 1 colio vandens, tada į puodą įdėkite garintuvo krepšelį. Vandens paviršius turi būti tiesiai po krepšiu. Užvirinkite. Kai užvirs, sudėkite daržoves į krepšelį ir uždenkite dangčiu.

3 veiksmas: paragaukite garuose virtų daržovių.

3 veiksmas: Virkite uždengę, kol subadydami šakute suminkštės. Paprastai brokoliai užtrunka 3–5 minutes, šparaginės pupelės ir morkos – 4–5 minutes, o žiediniai kopūstai – 10–12 minučių. (Žr Daržovių laiko diagrama žemiau.) Pabandykite išbandyti skonį, kad įsitikintumėte; tikslus kepimo laikas priklauso nuo daržovių storio ir brandos.

4 veiksmas: Atsargiai išimkite daržoves į dubenį, tada apšlakstykite trupučiu alyvuogių aliejaus arba sviesto ir košerinės druskos. Jei norite, pagardinkite šviežiomis citrinų sultimis, šviežiomis žolelėmis, fetos sūrio trupiniais ar kitais prieskoniais.

Daržovių laiko diagrama

Kiekviena daržovė garuose užtrunka skirtingą laiką. Čia yra diagrama su apytiksliu įprastų daržovių vartojimo laiku:

 • Šparagai: nuo 2 iki 5 minučių
 • Brokoliai: nuo 3 iki 5 minučių
 • Žaliosios pupelės: 4-5 minutes
 • Morkos: 4–5 minutes, priklausomai nuo to, kiek storai juos supjaustysite
 • Briuselio kopūstai: 6-7 minutes
 • Kopūstai: 7-10 minučių
 • Žiediniai kopūstai: 10-12 minučių
 • Kūdikių bulvės: 10–15 minučių
 • Saldžiosios bulvės: 25–35 minutės (perpus, trumpiau pjaustyti kubeliais)
Garuose virti brokoliai

Daugiau garnyrų idėjų

Daržovių gaminimas garuose yra puikus būdas greitai ir lengvai paruošti jas garnyru! Štai keletas mūsų mėgstamiausių garnyrų šaltinių:

Dažnai užduodami klausimai

Kuo skiriasi daržovės garuose ir virimas?

Daržovėms verdant garuose naudojami garai, išsaugoma daugiau maistinių medžiagų ir jų ryškių spalvų, palyginti su verdamu. Verdant daržoves į vandenį gali išsiplauti vitaminai ir mineralai.

Ar man reikia prabangaus garlaivio?

Ne! Naudodami pagrindinę virtuvės įrangą galite lengvai išvirti daržoves namuose. Puodas su dangteliu ir garlaivio krepšys arba kiaurasamtis, kuris puikiai telpa viduje, pasitarnaus.

Kaip geriausia pjaustyti daržoves garuose?

Supjaustykite daržoves vienodais, kąsnio dydžio gabalėliais, kad iškeptumėte tolygiai. Tai užtikrina, kad visi gabalai iškeps vienu metu.

Kiek vandens reikia garinti?

Puodo dugne jums reikia tik nedidelio vandens kiekio – maždaug 1–2 colių. Daržovės garuoja nuo kylančių garų, o ne panardintos į vandenį.

Kiek laiko užtrunka troškinti daržoves?

Virimo laikas priklauso nuo daržovių rūšies ir storio. Švelnios daržovės, tokios kaip šparagai ar šparaginės pupelės, iškeps vos per kelias minutes, o tankesnės daržovės, pavyzdžiui, morkos ar bulvės, užtruks ilgiau. Žiūrėkite aukščiau pateiktą daržovių laiko grafiką!

Kaip sužinoti, ar mano daržovės baigtos?

Daržovės turi būti minkštos, traškios, šiek tiek sukandus šakute.

Ar galiu garinti šaldytas daržoves?

Galite, bet nepamirškite, kad daržovės išeis minkštos tekstūros. Sutrumpinkite gaminimo laiką keliomis minutėmis ir patikrinkite skonį, kad įvertintumėte paruošimą.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Štai kaip garinti daržoves, kad jos greitai atsidurtų ant stalo! Naudokite šį metodą, kad išvengtumėte permirkusių ir švelnių daržovių: čia jos kiekvieną kartą būna traškios švelnios ir skanios.


 • Jūsų pasirinkta daržovė (brokolis, žiedinis kopūstas, šparaginės pupelės, morkos)
 • Alyvuogių aliejus
 • Košerinė druska
 • Šviežiai malti juodieji pipirai


 1. Sukapoti: Daržoves supjaustykite vienodais gabalėliais.
 2. Užvirti vandenį: Į puodą ar puodą įpilkite maždaug 1 colio vandens. Jei naudojate garintuvo krepšelį be rankenos, įdėkite jį į puodą dabar: vandens paviršius turi būti tiesiai po krepšiu. Vandenį užvirinkite.
 3. Garai: Kai užvirs, sudėkite daržoves (į garintuvo krepšelį, jei jis turi rankenėlę). Garinkite uždengę dangtį, kol suminkštės, patikrinkite skonį šakute, kad įvertintumėte paruošimą. Būtinai neperkepkite! Nustatykite laikmatį ir paragaukite žemiausioje laiko dalyje. Naudokite vadovą: nuo 3 iki 5 minučių šparagams ir brokoliams, 4-5 minutes morkoms ir šparaginėms pupelėms, 6-7 minutes Briuselio kopūstams, 7-10 minučių susmulkintam kopūstui, 10-12 minučių žiediniams kopūstams, 10–15 minučių mažoms bulvėms ir 25-35 minutes per pusę perpjautoms saldžioms bulvėms.
 4. Sezonas: Atsargiai išimkite daržoves į dubenį. Įpilkite alyvuogių aliejaus, košerinės druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų pagal skonį. Jei norite, pridėkite kitų skonių, pvz., džiovintų arba šviežių žolelių, prieskonių, šviežių citrinų sulčių arba kapotų žolelių.

 • Kategorija: Garnyras
 • Metodas: Paruošta garuose
 • Virtuvė: Daržovės

Raktiniai žodžiai: Kaip garinti daržovesSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita