Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSko nepraleisti per kupiną kultūros stichijų savaitę

ko nepraleisti per kupiną kultūros stichijų savaitę


10. Vėlyvieji pusryčiai su festivalio bandele

Kauno Šv. arkangelo Mykolo (įgulos) bažnyčios pašonėje įkurta lankytojų kepyklėlė „Habits Bakery“ nepalieka abejingų, o savaitgaliais išgyveną visą apgultį. Kartu turėsime skaniausią festivalio bendradarbystę: kaimynai pasiūlys ne tik skanaus maisto, bet ir specialią „Audros“ bandelę, birželio 8 d., nuo 10:00 iki 14:00, lankytojų ausis džiugins ir Aurėjos bei Daniel Ocean muzikinės selekcijos.

9. Šokiai su Berlyno radijo perlu – „Refuge Worldwide“

„Audros“ lankytojai žino, kad „Refuge Worldwide“ išstojimas M. Žilinsko galerijos kiemo tampa būrius žmonių pritraukiančių įvykių po atviru dangumi, pačiame miesto centre. Nemokamuose ketvirtadienio šokiuose šiemet ne tik vietiniai Ton Globiter, Art Cue bei Tadan, bet ir pats stoties įkūrėjas – Richard Akingbehin.

8. Tradicinis jaunųjų kūrėjų „Pusės Dainos Festivalis“

6 metus gyvuojantis „Pusės Dainos Festivalis“ tapo gyva tradicija, palaikančia pradedančiuosius, jaunus ir internete kol kas bežibančius muzikos kūrėjus. Drąsius šių metų dalyvius jų balsą bei kompoziciją taip pat labai patiko, „Litua“ fabriko vidinėje aikštelėje vertins ir atsakingai sudaryta komisija: Tomas Narkevičius (Free Finga), Dominyka Motiejūnaitė (MB „Žiauru“), Domantas Starkauskas (Abudu).

7. Nemokama šeštadienio muzikinė programa Ąžuolyne

„Audra“ nebeatsiejama ir nuo dieninių muzikinių stichijų, todėl šiemet vėl grįžta į didžiausią Europos Ąžuolų parką. Gyvos muzikos scenoje čia puikiai pažįstami Lietuvos kūrėjai: „Kamanių Šilelis“ bei Lukas Pilkauskas, taip pat ir užsienio svečias, alternatyvaus ritmenbliuzo kūrėjas Jitwam, o nuo popiečio iki vakaro lankytojus šokdins ir disko palapinę su puikiai pažįstamais Lietuvos didžėjais.

6. Naktinės ekskursijos – „Kauno klubų salos“ ir „Šimtamečiai Kauno reivai“

Kur pirmiausiai garsėjo Kauno vakarėlių kultūra? Kur įsitvirtino pirmieji ir svarbiausi Kauno didžėjai? Kur naktis leido laukinių 90-ųjų jaunimas, norėdamas pabėgti nuo sunkios posovietinės realybės? Apie pogrindinius Kauno reiverių taško pasakos ne pirmus metus festivalį lydintys „Unikalaus Paveldo“ gida – Jonas Oškinis ir Povilas Pauplys (aka Paul Nevermind).

5. Didžioji veiklų programa – su meile, nuo jaunimo jaunimui

„Audra“ tapo neatsiejama ir nuo vienu pagrindinių mūsų partnerių – dar „Kaunas 2022“ organizaciniame fone saugoo „Kylančio Kauno“, sėkmingai užaugusio ir tęsiančio savo veiklą ir praūžus Europos kultūros sostinės renginiams. Be jau tradicinių veiklų, šiemet ir naujovių: „Kavacoolierių“ bėgiais, kūrybos aktyvavimo dirbtuvės „Bloomerangas“, tyrimas apie „Gėdos slenkstį“ ir kt.

4. Šokių galerijoje ir fabrike

Naktiniai šokiai tapo svarbiausia ir didžiausias minias pritraukiančia „Audros“ dalimi. šįsyksime ne tik jau pažintas ir visos Lietuvos lankytojų pamėgtas erdvės „Pergalės“ fabrike šeštadienio naktį, bet ir nebandytas, lankytojams dėl renovacijos dar neatvertas M. Žilinsko galerijos erdvės penktadienį. Lokacijose lauks žvaigždės KiNK Live, Shackleton Live, Gabber Modus Operandi Live, Space Afrika Live, Moxy, Chaos In The CBD, Octo Octa, Objekt ir kt.

3. Diskusijos su elektroninės muzikos žurnalu „Resident Advisor“

Bene populiariausias pasaulio elektroninės muzikos žurnalas „Resident Advisor“ darkart atvyksta į Kauną: pernai apsižvalgė svečiai nusprendė, kad šiemet norėjau ir festivalio programos su viena populiariausių savo rubrikų – „Resident Advisor Exchange Live“. O klausytis bus tikrai ką: vieną pokalbį moderinės muzikos kritikė ir techno žvaigždė Chloe Lula, o atsakinės mažiau nei DJ Imogen. Kito pokalbio fokusas bus meno ir elektroninės muzikos sambūvis.

2. Meninė festivalio programa

Sugrįžtanti meno programa įsikurs dviejose lokacijose – „Pergalės“ gamykloje ir M. Žilinsko dailės galerijoje, šalia esminių „Audros“ muzikinių akcentų. Europos choreografai plieno fabrikas pristatys performansų programą, o Nacionalinio MK Čiurlio dailės muziejaus padalinyje į fragmentišką pasaulio panardinų būrį šiuolaikinio meno kūrėjų, kuruojami Tautvydo Urbelio.

1. Kompozitoriaus David Augusto pasirodymas VDU Didžiojoje salėje

Esminis, brangiausias ir festivalis atidarysiantis renginys šiemet ir vėl kvies į sėdimą ir jaukią VDU Didžiąją salę. Čia laukiame italų-vokiečių kompozitoriaus, prodiuserio, garso inžinieriaus, didžėjaus bei profesionalaus pianisto David August. Kaune jis pristatė naujausią savo programą „VĪS“, braižančią ambientinę bei eksperimentinės muzikos paribus.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita