Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTOKokia yra 2013 m. BMW 328i alyvos talpa?

Kokia yra 2013 m. BMW 328i alyvos talpa?


Jei turite 2013 m. BMW 328i, tuomet jūs patiriate jaudulį vairuodami žvėrį su labai prabangiu komfortu. O 2013 m. 328i yra vienas ikoniškiausių BMW automobilių dėl savo nuostabių eksploatacinių savybių ir labai aptakios dizaino dinamikos.

O norėdami išlaikyti variklio galimybes, turite reguliariai tinkamai prižiūrėti automobilį. Viena iš įprastų techninės priežiūros darbų yra variklio alyvos keitimas, kurį reikia atlikti periodiškai. Alyvos keitimas yra labai svarbi priežiūra, nes švari alyva sutepa vidinį variklio komponentą ir padidina variklio efektyvumą. Tačiau laikui bėgant sena alyva tampa neefektyvi tinkamai sutepdama variklį.

Tačiau alyvos keitimas tampa labai brangus, todėl geriausias būdas sutaupyti pinigų yra pakeisti alyvą „pasidaryk pats“. Norėdami tai padaryti, turite žinoti kai kuriuos dalykus, pvz., 2013 m. BMW 328i alyvos talpą.

Taigi, pasigilinkime tiesiai į tai.

2013 BMW 328i alyvos talpa

Taigi, jei anksčiau niekada nekeitėte alyvos „pasidaryk pats“ ir tai darote pirmą kartą, pradėkime nuo 2013 m. BMW 328i alyvos talpos.

Jei turite bazinį 2,0 litrų 4 cilindrų dviejų turbinų variklio modelį, jis turi 5,3 JAV kv arba 5-5,1 litro alyvos talpa. Jei turite patobulintą 328i su 3,0 litrų 6 cilindrų varikliu, kurio alyvos talpa 6,9 JAV kv arba 6,5-6,6 litro.

Čia niekada nesupainiokite 2,0 litrų arba 3,0 litrų variklio darbinio tūrio kaip variklio alyvos tūrio. Nes mačiau, kaip daugelis pradedančiųjų entuziastų daro tą klaidą ir pila alyvą pagal variklio darbinį tūrį. Dėl to variklis sutepa mažiau ir galiausiai pažeidžia vidines variklio dalis. Vienu konkrečiu atveju vaikinas visada keitė alyvą pagal darbinį tūrį, dėl ko sugedo variklis.

Taip pat skaitykite: 2013 BMW 328i Alyvos tipas: BMW rekomenduojama

Kokio tipo alyvos reikia 2013 m. BMW 328i?

Taigi dabar jūs žinote apie savo BMW variklio alyvos tūrį, o dabar turite žinoti apie tinkamą alyvos rūšį. Nes jūsų BMW variklis pagamintas pagal kitą standartą, kuris palaiko tam tikros rūšies alyvą. Ne visų rūšių alyva gali palaikyti variklio veikimo lygį ir išlaikyti jį suteptą.

BMW rekomenduoja naudoti 5W-30 sintetinė alyva 2013 metų BMW 328i. Ši klasė geriausiai tinka jūsų BMW varikliui ir gali tarnauti ilgiau.

5W-30 klasė paprasčiausiai reiškia, kad ji išlieka plona esant itin šaltam ir karštam (abiems) orams. Tai užtikrina, kad variklis yra tinkamai suteptas, apsaugotas ir gerai veikia bet kokiomis oro sąlygomis.

BMW visada siūlo naudoti sintetinę alyvą, nes ji užtikrina didesnį efektyvumą ir tarnauja ilgiau, palyginti su kitomis alyvomis, tokiomis kaip įprastinė alyva. Niekada nenaudokite įprastos alyvos, nes tai mažai apdorota alyva, kuri gali sumažinti variklio našumą ir ilgaamžiškumą.

Kaip dažnai reikia keisti 2013 m. BMW 328i alyvą?

2013 bmw 328i alyvos talpa

Dabar žinote savo 2013 m. BMW 328i alyvos talpą ir tinkamą alyvos rūšį. Tada vienintelis dalykas, kurį turite žinoti, yra jūsų automobilio alyvos keitimo intervalas.

Taigi, pastaruosius metus galite keisti alyvą pagal mechaniko nurodymus. Tačiau žinokime BMW rekomenduojamą alyvos keitimo intervalą. (taip pat mano rekomendacija)

BMW rekomenduoja 2013 m. 328i alyvos keitimas kas 7 500–10 000 mylių.

Tačiau aš siūlyčiau keisti alyvą kas 5000 mylių arba 6 mėnesius, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Kadangi visi gyvena skirtingomis oro sąlygomis ir turi skirtingus vairavimo įpročius, patartina pakeisti alyvą ties šia žyma. Taigi, jūsų variklis neturi nukentėti.

Simptomai, kai reikia skubiai pakeisti alyvą

Jei pastebėjote kurį nors iš šių simptomų, kuo greičiau pakeiskite alyvą.

 • Alyvos keitimo įspėjamoji lemputė: Šiuolaikiniai BMW automobiliai aprūpinti pažangiomis technologijomis, kurios praneša jums, jei jūsų BMW reikia skubiai pakeisti alyvą.
 • Pakitusi alyva: Tamsiai rudas arba purvinas aliejus vietoj auksinės gintaro spalvos aliejaus.
 • Triukšmai: Keistai garsai iš variklio.
 • Degimo kvapas: Taip pat pastebėsite blogą degimo kvapą iš variklio.
 • Dūmai: Balti dūmai iš išmetimo.
 • Sumažintas našumas: Prastas variklio veikimas ir degalų taupymas.
 • Variklio perkaitimas: Variklis veikia be tinkamo tepimo, todėl variklis dirba daug smarkiau, todėl variklis per daug įkaista.

Kaip pakeisti alyvą ir alyvos filtrą 2013 m. BMW 328i?

Dabar pereikime prie „pasidaryk pats“ alyvos keitimo proceso. Norėdami tai padaryti, jums reikės kai kurių dalių ir įrankių, todėl surinkime juos ir pradėkime procesą.

Reikalingos dalys ir įrankiai:

 • SAE 5W-30 sintetinė variklio alyva
 • Alyvos filtrų komplektas
 • Alyvos filtro veržliaraktis
 • 17 mm veržliaraktis
 • jack & jack stovai
 • Alyvos keptuvė (10 ltr. talpa)
 • Alyvos filtro veržliaraktis
 • Piltuvėlis

Prieš pradėdami procesą, surinkite visas reikmenis ir dėvėkite apsauginius akinius bei pirštines, tada pradėkite „pasidaryk pats“ procesą.

 • Pirmiausia pakelkite automobilį su domkratu ir kėliklio stovais.
 • Atlaisvinkite alyvos užpildymo dangtelį ir alyvos filtro dangtelį.
 • Po automobiliu suraskite alyvos išleidimo kaištį.
 • Atidarykite jį 17 mm veržliarakčiu ir leiskite alyvai nutekėti į išleidimo indą.
 • Tada atidarykite alyvos filtro dangtelį ir pakeiskite alyvos filtrą nauju.
 • Pakeitę alyvos filtrą įstatykite atgal, o išleidę alyvą užsukite alyvos išleidimo kaištį.
 • Tada piltuvu atsargiai įpilkite naujo aliejaus.

Įpylę rekomenduojamą alyvos kiekį, uždarykite alyvos pildymo angos dangtelį. Tada patikrinkite alyvos lygį elektroniniu matuokliu per iDrive prietaisų skydelį.

Po to išmeskite seną alyvą į netoliese esantį perdirbėją arba automobilių parduotuvę. Aš asmeniškai keičiu seną alyvą į savo automobilių parduotuvę, kad gaučiau paslaugas su nuolaida, todėl man naudinga.

Išvada

Dabar esu tikras, kad žinote viską apie savo 2013 m. BMW 328i alyvos talpą, tipą ir kaip pakeisti alyvą bei alyvos filtrą. Taigi, laikas sutaupyti šiek tiek darbo užmokesčio pinigų, patys pasikeisdami alyvą.

Taigi, investuokite 30–40 minučių ir sutaupykite išlaidų. Tikiuosi, kad informacija jums patiko.

DUK

Koks yra BMW 328i 2013 variklio tūris?

2013 m. BMW 328i bazinio modelio 2,0 litrų 4 cilindrų variklio alyvos talpa yra 5,3 kvartalo, o 6 cilindrų – 6,9 kvartalo.

Ar 2013 m. BMW 328i greitas?

2013 m. BMW 328i yra labai greitas, su 2,0 litrų 4 cilindrų varikliu gali pagaminti apie 240 arklio galių.

Ar 2013 m. BMW 328i yra geras automobilis?

Taip, 2013 m. BMW 328i yra labai patikimas, greitas ir labai patogus automobilis. Taigi, galima sakyti, tikrai geras automobilis.

Ar 2013 m. BMW 328i turi Turbo?

Taip, 2013 m. BMW 328i turi 2,0 litrų 4 cilindrų variklį su turbokompresoriumi, kuris gali pagaminti apie 240 arklio galių ir 255 svarų pėdų sukimo momentą.

Ar ilgai tarnauja BMW 328i?

Taip, gerai prižiūrint, BMW 328i tarnautų labai ilgai. Neoficialios apklausos duomenimis, tai gali trukti apie Nuo 200 000 iki 250 000 mylių be didelių problemų.

Vaizdo kreditas: „Autoblog“, „Pinterest“.

Susiję įrašai:

2013 BMW 328i Alyvos tipas: BMW rekomenduojama

2009 m. BMW 328i alyvos talpos vadovas

2011 m. BMW 328i alyvos ir filtrų keitimo „pasidaryk pats“ vadovas (žingsnis po žingsnio)

Kas yra 2010 m. BMW 328i alyvos tipas?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita