Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaAUTOVartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 222 serija: 10 000 USD elektrinės transporto...

Vartotojų vadovo automobilių daiktų podcast'o 222 serija: 10 000 USD elektrinės transporto priemonės, „Genesis GV80“, Amerikos pasirengimas pirkti kiniškus automobilius | Kasdienis važiavimas


Ar amerikiečiai pasiruošę kiniškiems elektromobiliams?

10 000 USD elektrinių transporto priemonių
10 000 USD elektrinių transporto priemonių

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį, ar jums reikia automobilio, ar tiesiog retkarčiais pasivažinėjate su draugais, atėjote į reikiamą vietą. Prisijunkite prie Džilės ir Tomo, kai jie sugriauna viską, kas vyksta automobilių pasaulyje. Naujų automobilių apžvalgos, apsipirkimo patarimai, ekologiškas vairavimas, elektromobiliai, klasikiniai automobiliai ir daugybė puikių svečių. Tai „Consumer Guide Car Stuff Podcast“.

Epizodas: 222

Transliacijos data: 2024 m. gegužės 27 d

Svečias: Edas Kimas

Šią savaitę Jill ir Tomas yra studijoje. Pokalbis prasidėjo trumpu IRS patvirtinto federalinio ridos kompensavimo tarifo patvirtinimu. Ar tai vis dar tiek pat, kiek kainuoja pirmos klasės pašto ženklas?

Šeimininkai aptarė itin nebrangų Kinijoje pagamintą BYD Seagull – 10 000 USD kainuojantį elektromobilį, kuris galėtų pakeliauti į Amerikos rinką. Jill ir Tomas taip pat aptarė dabartinės naujos transporto priemonės pertvarkymo tempą, kuris kai kuriose transporto priemonėse, įskaitant Toyota 4Runner, labai išaugo. Jill taip pat pasidalijo savo nuomone apie aukščiausios kokybės vidutinio dydžio krosoverį Genesis GV80.

Antrame segmente šeimininkai sveikina Edą Kimą, „AutoPacific“ prezidentą ir vyriausiąjį analitiką. Edas pasidalijo neseniai jo įmonės atlikto tyrimo dėl amerikiečių vartotojų požiūrio į kiniškas transporto priemones rezultatais. Rezultatai stebina.

Paskutiniame segmente Jill dalyvauja Tomo „Netikros galimybės paketo“ viktorinoje.

2025 m. Genesis GV80

AutoPacificSource link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita