Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaĮVAIRŪSLaisvės alėjoje – jau septintoji Kiemų šventė – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje – jau septintoji Kiemų šventė – Kas vyksta Kaune


Kauno širdyje – Laisvės alėjoje – jau septintąjį kartą iš eilės žmonių susibūrė švęsti vienybės ir draugystės – čia vasarišką penktadienio vakarą šurmuliavo Kiemų šventė.

Kasmet kauniečiai bei miesto svečiai kviečiami švęsti Tarptautinę kaimynų dieną bendruomeniškoje vakarienėje Laisvės alėjoje.

Jau nuo 18 val. nuo Soboro nusidriekė Kauno bendruomenių, organizacijų, kavinių ir barų stalų upė, dekoruota gėlėmis ir staltiesėmis, kurių bendrai vakarienei susirinko šventiškai teikė kauniečių bendruomenės. Laisvės alėjoje skambėjo dainos, o žmonės sukosi šokio ritmu.

„Vienam vakarui miesto širdyje nusidriekia baltomis staltiesėmis ir gėlėmis puošti, vaišėmis ir svetingumu kviečiantys stalai. Juos, kartu su kėdėmis ir kitais norimais akcentais, atsineša patys renginio dalyviai: bendruomenės, organizacijos ir kartu susibūrė kaimynai. Jie sėdasi greta vienas kito, šnekučiuosi, dalinasi savo gamintais patiekalais o kartais ir talentais – šoka, muzikuoja, portretus paišo… Gi šventę kuria ne kas kitas, o kiekvienas jos dalyvis!“ – rašo Kauno menininkų namai.

Renginio širdžiai, kaip ir kasmet, prie vieno didelio stalo Kauno širdyje kvietė susiburti visus – nepažįstamų prie nepažįstamų, iki kaimynų prie kaimynų.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita