Trečiadienis, 12 birželio, 2024
PradžiaHoroskopaiMagiškos gegužės akimirkos: Venera Jaučio ženkle, Marsas Avine, Jupiteris Dvyniuose ir kt

Magiškos gegužės akimirkos: Venera Jaučio ženkle, Marsas Avine, Jupiteris Dvyniuose ir kt


Šioje trumpoje gegužės mėnesio apžvalgoje norėčiau pasidalinti keletu svarbiausių ateinančio mėnesio astrologinių įvykių.

Atminkite, kad visada galite pasiekti savaitės astrologijos vaizdo įrašai čia.

Kai kurie svarbiausi gegužės įvykiai:

Venera Jautyje, balandžio 29 – gegužės 23 d. Norėdami gauti patarimų, kaip dirbti su nuostabia, ramia ir stabilizuojančia Veneros įtaka Jaučiui, užsuk čia.

Marsas Avine, balandžio 30 – birželio 9 d. Išsamiai apie Marsą Avine kalbu tjo savaitės podcast'as.

(Aš moku apie dovanas ir niuansus darbas su planeta valdžioje mano naujame internetiniame seminare, kuris vyks šį šeštadienį.)

Saulės junginys Jupiteryje gegužės 18 d. Labai sėkmingas aspektas, galintis padėti suprasti augimą ir plėtros planus. Puiki diena ateities galimybių vizualizavimui.

Jupiteris į Dvynius, gegužės 25 d.
Kai kurie įdomūs ir įkvepiantys asmenys, turintys Jupiterį Dvyniuose, yra Maria Montessori, Hannah Gadsby, Brene Brown, Barbara Walters, Alexander Graham Bell, Ursula K Le Guin, Oprah Winfrey, Aretha Franklin, Josephine Baker ir Sandra Day O'Connor.

Jupiteris ateinančius 12 mėnesių praleis Dvyniuose, nuo 2024 m. gegužės 25 d. iki 2025 m. birželio 9 d.

Tikėtis, kad atsiras naujų idėjų apie švietimą, bendravimą ir sąžiningumą. Jupiter Dvyniuose sukels daug klausimų ir privers susimąstyti apie temas, kurių net negalvojote tyrinėti ar gilintis. Tai taip pat judėjimo ir lankstumo ciklas. Jupiteris Dvyniuose – kaip a kenkia planetai – gali sukelti išsklaidytą, nenuoseklią ar svyruojančią kokybę, kuri gali įspėti nebandyti daug nuveikti vienu metu.

Gegužės mėnuo taip pat pasižymi įvairiais naudingais jungties, sekstilių ir trijuosčių aspektais, pvz., Veneros sekstilės Saturno Žuvyse, Veneros jungtuku Jupiterio Jautis, Saulės ir Veneros trijulės Plutonas Vandenyje ir Jupiterio sekstilė Neptūnas Žuvyse. Daugiau apie visus šiuos aspektus narystės viduje – prisijunk prie mūsų čia.

Kas yra jūsų gegužės mėnesio pageidavimų sąraše?Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita