Šeštadienis, 20 liepos, 2024
PradžiaHoroskopaiMerkurijus cazimi saulė Dvyniuose: įžvalga, aiškumas ir išmintis

Merkurijus cazimi saulė Dvyniuose: įžvalga, aiškumas ir išmintis


Įžvalgus susitikimas įvyks penktadienį, birželio 14 d., Merkurijui ir Saulei sujungus jėgas 24 Gemini. Merkurijus bus cazimi sąlyga, kuri yra ypač galinga ir galinga planetai.

Kadangi Merkurijus susijungs su Saule vienas iš jos namų ženklųDvyniai, Merkurijus yra kupinas išminties, įžvalgos ir naujų idėjų.

Merkurijaus išmintis ir intelektualinės dovanos

Dėl to birželio 14 d., penktadienis, bus puiki diena bendravimui, dokumentų pasirašymui ir sutarčių sudarymui bei minčių ir idėjų išsiaiškinimui.

Tai puiki diena įvairiems komunikacijos, technologijų, verslo ir rinkos reikalams. Norėdami gauti daugiau patarimų, kaip suplanuoti savo gyvenimą su astrologija, prisijunkite prie mano astrologijos vadovo narystės.

Jei planuojate svarbų susitikimą, datą ar įvykį, turėkite omenyje penktadienį.

Penktadienis taip pat bus puiki diena protų šturmui ar idėjų būsimiems projektams rinkimui.

Saulė yra dieviškasis išminties šaltinis, todėl Merkurijui einant per Saulės širdį, Merkurijus yra apdovanotas stipria įžvalga, turtingu supratimu ir nauja išmintimi. Jūs taip pat galite įgyti naujos perspektyvos ar gilesnių žinių.

Mėnulis yra vaškavimo (augimo, kaupimosi) fazė Merkurijus ir Saulė susitinka, o tai prideda veržlumo ir motyvacijos atspalvį, padedantį pasakyti „taip“, judėti į priekį ir sukurti pagreitį.

Jei žinote savo diagramą, galite susidaryti gerą supratimą apie temas Dvynių namas. Tai palankus aspektas gali padėti išsiaiškinti ir išsiaiškinti tolesnius veiksmus – ar net su kuo bendradarbiauti.

Leiskite man žinoti, kaip šis elektrinis aspektas apšviečia jūsų mintis toliau pateiktuose komentaruose.

Jei norite daugiau savaitinių astrologijos patarimų ir įžvalgų, prisijunkite prie mano astrologijos vadovo narystė!Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -