Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSNelaimė Kauno rajone: sudegusiame kemperyje rastas žmogaus kūnas

Nelaimė Kauno rajone: sudegusiame kemperyje rastas žmogaus kūnas

Kauno rajone, užgesinus kemperyje kilusį gaisrą, rastas vyro kūnas. Gaisro priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 01.30 val., Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba sulaukė pranešimo, kad Giraitės kaime, Topolių gatvėje dega pastatas, galimai angaras.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, aptvertoje teritorijoje kažkas degė atvira liepsna. Patekus į teritoriją pastebėta, kad atvira liepsna degė vilkikas ir mikroautobusas, buvo pradėję degti angaro vartai.

Likvidavus gaisrą tarp automobilio ir vilkiko rasti visiškai sudegę du prikabinami nameliai – kemperiai. Viename iš jų rastas stipriai apdegęs žmogaus kūnas.

Nelaimės metu visiškai sudegė du prikabinami nameliai, mikroautobusas „VW Transporter“ ir vilkikas „Scania“. Stipriai apdegė angaro mediniai vartai, toliau į pastatą degimas neišplito.

Policijos departamento duomenimis, kemperyje, kuriame kilo gaisras, rastas sudegęs, galimai 1978 metais gimusio vyro, kūnas. Gaisro priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi.

Teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -