Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
PradžiaĮVAIRŪSNERK Į TEATRĄ atidarytas! - Dramos teatras

NERK Į TEATRĄ atidarytas! – Dramos teatras


Renginiai

2024 balandžio 26 d.

Reziumuojame emocijų kupiną dieną.

11 val. festivalį pradėjo kompanija K:13 iš Bergeno (Norvegija) spektakliu „Laivas, kuris plaukė sausuma ir jūra“. Norvegų pasaka apie Askeladą pavirto žiūrovus įtraukiančią nuotykių kelione.

12 val. Didžiosios scenos prieigose prasidėjo festivalio atidarymas, kurį parengė Miko Petrausko scenos menų mokyklos šokėjos, vadovaujamos vadovės Indrės Puišytės-Šidlauskienės. Susirinko tiek daug žiūrovų, kad kai kurie stebėjo iš už paradinių durų. Atvykusieji sutikti burtažodžiu: „Jūs tampate teatro veiksmo dalimis“. Po šokio pasirodymo pirmoji grupė pradėjo turą po teatrą: Mažoji scena, Rūtos salė, dekoracijų gamybos cechas, grimerinė, Didžiosios scenos traversų šou ir … prizai. Juokas, emocijos, nuostaba, paklydusi grupė, įsijungusi signalizacija – ups…padauginome dūmų scenoje!

15 val. turas prasidėjo, bet prasidėjo antrasis spektaklis „Laivas, kuris plaukė sausuma ir jūra“. Jį stebėjo ir JE Norvegijos Ambasadorius Ole T. Horpestad su ponia Birgit Hovet Horpestad. Suaugusieji ne mažiau įsitraukę į veiksmą nei jaunieji žiūrovai.

Dar vyko tiesioginis pokalbis su LRT radiju, turą stebėjo ir fiksavo TV laidos „Kultūros diena“ akis ir smalsi „Kas vyksta Kaune“ reporterės Skirmantės akis. Kalbėjome, pasakojome, parodėme.

15:30 val. pasitikome ir po teatrą lydėjome pedagogų grupė, o 17 val. susibėgome į Mažąją sceną, kurioje jaunieji menininkai valdžią audiovizualinę instaliaciją „Sąlytis“. Po jo vyko diskusija.

Interaktyvi diena (vakaras) baigėsi! Dalinamės įspūdžiais ir nuotraukomis bei laukiame festivalyje. Jis tęsis iki 06 14. Programa www.nerkas.lt. D. Stankevičiaus nuotr.Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Video kasečių perrašymas - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita