Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSNutekinta per šimtas tūkstančių dienyno „TAMO“ vartotojų duomenų

Nutekinta per šimtas tūkstančių dienyno „TAMO“ vartotojų duomenų

Internete nutekinta daugiau nei 100 tūkst. dienyno „TAMO“ vaikų ir mokytojų duomenų, LRT radijui patvirtino Nacionalinio kibernetinio saugumo centro (NKSC) vadovas Liudas Ališauskas.

Anot L. Ališausko, praėjusių metų pabaigoje internete nutekintas didžiulis kiekis įvairių nutekintų duomenų iš viso pasaulio. Tarp jų, anot jo, yra ir iš Lietuvos institucijų, įstaigų nutekintų duomenų. Anot NKVC, nutekinti ir dienyno „TAMO“ vaikų ir mokytojų duomenys.

„Praėjusių metų pabaigoje buvo paviešinta milžiniška duomenų bazė su nutekintais įvairiais duomenimis. Kalba eina apie viso pasaulio duomenis, Lietuva yra viena iš šalių. Tos duomenų bazės dydis yra virš 100 gigabaitų, o paviešinti buvo prisijungimo duomenys: ID, slaptažodžiai ir sistema, kur tie duomenys taikytini”, – LRT radijui sakė L. Ališauskas.

„Patvirtinti, kad prisijungti prie kiekvieno vaiko paskyros galima, negaliu, reikia gilesnio tyrimo, bet tikimybė yra didelė“, – tvirtino NKSC vadovas.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -