Ketvirtadienis, 25 liepos, 2024
PradžiaĮVAIRŪSPrasideda jubiliejinė paramos akcija „Ankstukai“

Prasideda jubiliejinė paramos akcija „Ankstukai“

Anksčiau laiko gimusius kūdikius globojantis paramos projektas „Ankstukai“ šiemet skaičiuoja dešimtus veiklos metus. Kovo 1 d. visose prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse prasidėjo jau tradicine tapusi pavasario akcija, kurios metu žmonės kviečiami palaikyti kasdien už gyvybę kovojančius ankstukus– tai padaryti galima įsigyjant „Ankstukų“ akcijos ženklu pažymėtų prekių arba aukojant į specialias akcijos dėžutes.Pasak projekto organizatorių, per dešimtmetį „Ankstukai“ subūrė tvirtą šeimų, medikų ir geradarių bendruomenę, kuri kasmet siekia prasmingų tikslų ir padeda mažiesiems kovotojams užaugti.

 

2014 m. prasidėjus pirmai paramos akcijai ankstukai buvo nematomi kūdikiai, kurių istorijos ir juos lydintys iššūkiai su mažyliais nesusipažinusiam žmogui atrodė neįtikėtini. Anksčiau į pasaulį atskubėję kūdikiai pirmuosius gyvenimo mėnesius leidžia ligoninėje ir kasdien kovoja už gyvybę, o įvairūs iššūkiai mažylių laukia ir grįžus namo. Jau dešimt metų „Ankstukų“ geradariai padeda mažiesiems kovotojams tvirčiau kibtis į gyvenimą.

 

„Ankstukams reikalinga ypatinga tėvelių meilė ir medikų globa, ne mažiau svarbus ir kiekvieno iš mūsų palaikymas. Dešimt metų padedame ankstukams kovoti už gyvybę. Tai būtų neįmanoma be geradarių, kurie yra visuomet šalia. Per veiklos metus stebėjome kaip sparčiai auga atsakingo verslo iniciatyvos ir subūrėme ištikimų partnerių ratą. Be galo džiugu, kad dalis jų yra šalia ir kovoja už mažųjų gyvybes kartu jau nuo pirmųjų paramos projekto dienų. Taip kartu su mažiausiais Lietuvos kūdikiais augame ir mes“, – teigia „Ankstukų“ valdybos pirmininkas Vytenis Kinduris.

Vienas iš ilgamečių projekto partnerių – lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ – priėmė „Ankstukus“ir juos atsakingai globoja jau dešimt metų. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiam pavasariui prasidėjus, visose „Maximos“ parduotuvėse klientai kviečiami įsigyti „Ankstukų“ akcijos ženklu pažymėtų prekių arba aukoti į specialias akcijos dėžutes ir taip palaikyti mažuosius kovotojus.

 

„Reikšmingiems pokyčiams reikia laiko, todėl ilgametėse verslo ir socialinių projektų draugystėse itin svarbus tęstinumas. Gera„Maximos“ parduotuvėse kasmet sulaukti „Ankstukų“, būti prasmingų darbų dalimi ir stebėti, kaip auga projekto bendruomenė. Be abejonės, tariame „Ačiū“ kiekvienampirkėjui, kuris jam priimtiniausiu būdupalaikys mažuosius kovotojus“, – sako„Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

 

„Ankstukai“ – pirmasis paramos projektas Lietuvoje, atsigręžęs į anksčiau laiko gimusius kūdikius. Lietuvoje bent 5 iš 100 naujagimių gimsta neišnešioti, kasmet daugiau nei 1200 mažiausių kūdikiųturi kovoti už savo gyvybę. 10 metų gyvuojančio projekto tikslas – visapusiška pagalba ir parama ankstukams bei jų šeimoms. Iniciatyva siekia suteikti gyvybiškai svarbią medicininę įrangą ligoninėms, organizuoja psichologinę pagalbą tėvams, užtikrina paramą daiktais ir kitą svarbų palaikymą.

Daugiau apie paramos projektą „Ankstukai“: https://www.ankstukai.lt/

The post Prasideda jubiliejinė paramos akcija „Ankstukai“ appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Most Popular

Recent Comments

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -